След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 53

  • 83 965
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 865
Добро утро, БуФолинки!  newsm51

Ех, че сте поспаливи...  newsm62 Ама то така става, като не спирате да пишете и след полунощ  love001

Хайде кафенце за разсънване!

                       




Няма друг като Кямран/Бурак, който да прегръща по този начин - наблюдавам много внимателно след Чучулигата прегръдките на други - няма втори (и това е само с Фериде/Фахрие) - дори той с други партньорки не съм забелязала този начин. Тълкувайте го както искате  Wink


 newsm10
Мами и аз все това търся - тази топлина и нежност в прегръдката, ама само при Бу и Фе я намирам! Сега с бг превода на филма съм напълно сигурна, че двамата си говореха чрез репликите на Кямран и Фериде  Two Hearts
Ех, спомени  newsm47

Невероятно хармонична двойка са!
               

 Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 5 096
Добро утро  Hug
Алексче  bouquet Hug Благодаря за кафенцето  Heart Eyes

Новата тема  Heart Eyes Hug  Приятни и щастливи минути в нея  Heart Eyes

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=901935.new#new

# 737
  • Мнения: 4 157
Добро утро Hug Heart Eyes

Мами Heart Eyes Пак се разминахме - по нощите Wink Heart Eyes Ранно- поспалива съм си аз Embarassed Embarassed

 Praynig Дано да имам късмет днес с "добрата новина" Praynig за да стъпя - в новата тема Praynig

На "природните стихии" трудно можеш да устоиш Wink Каза си Бурак - Още като се срещнали на снимачната площадка - усетил - енергията... И го гледам -  доволен - се е фотнал...


Средство за успокоение Wink
Защото - Кога и ние ще прочетем - това Sad
Скрит текст:
Киво ще се жени - след две седмици - според публикациите в медиите им. Всички приготовления за сватбата са направени. Франция - Париж.....И на неговите фенове не им е лесно.

Оставям - "тревогите" - тук Wink Лите  Heart Eyes Алекс  Heart Eyes "бързам" за новия адрес Wink

 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт