Професионални серии за коса - тема 97

  • 62 912
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 698
Е браво, от аргановата серия са свършили и шампоан и маска и малкият серум  ooooh! .В ЗР.

Бубка, мъжа ми се миеше с Нивеа, когато за първи път се изми с Редкен, си спомням, че усети разликата още от първо измиване.Това съвсем сериозно.

# 676
  • Мнения: 1 670
Моя ако получи такъв подарък....ще ме бяви официално за луда  Joy
Нищо, че се къпе с професионални шампоани от години, мисля, че не го знае  Joy Joy Joy
Отивам да пусна ампули фито и олиото, не мога да спра да мисля, че много ми трябват  Joy

# 677
  • София
  • Мнения: 4 307
Рибите само лекичко зарибяват. Не може толкова бързо да им се изчерпват наличностите! Но това пък ми реши дилемата дали да си взема аргановия шампоан  Sunglasses.

По темата с мъжете, моят много добре прави разлика между супермаркетен и професионален, защото се оказа, че и неговият скалп е чувствителен. Макар че има един супермаркетен, който си го харесва и добре му понася, но как ли да добута до него, когато жена му е луда и купува и за него доста преди да свърши ползвания в момента  Crazy.

# 678
  • Мнения: 2 562
JLo,моя много идеално разбира от хубави неща.Не само няма да ме обяви за луда,а ще ме заобича още повече.През годините съм му давала да пробва или да доизхаби останали малки количества шампоани и винаги ми е казвал че е много впечатлен от разликата и винаги се е радвал.Проблема е че сам не иска да даде толкова пари,но харесва ако е подарък от мен  Laughing Преди месец му купих 2 шампоана на Ив Роше...Направо му висна мандигулата  hahaha Каза че са по-хубави от Нивеята  Laughing

Сети,  Harpalike,моя също идеално усеща разликата...

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 5 936
Междудругото, този шампоан на Лореал, енергизиращия, го препоръчах и на шефа ми, след като месеци наред ме тормози кой точно да си вземе (той е супер суетен) и той също каза, че му се отразява добре. Преди е ползвал някакъв по-силен, който му е раздразнил скалпа, а от лореалския се е успокоил доста.

# 680
  • София
  • Мнения: 1 956
ММ има проблем с косопада... И му купувам само специални за целта шампоани. Напура, Дюкре, едни от Гърция, Labo Hair loss... И съответните ампули или спрейове към тях. Ама... нова коса не му пониква...

# 681
  • Мнения: 4 734
MM ползва моите шампоани, но разбира се съм му заделила тези, които на мен не ми понасят... Mr. Green Но той е много хепи, каза, че най-му станал любим един шампоан на SCHWARZKOPF за чувствителен скалп, а той даже не е знаел, че е такъв... hahaha
Иначе ММ е наясно с парите дето давам за косата, шегува се с децата да не ми пипат "златния шкаф"  Laughing Иначе съм му казала, че понеже имам вече доста запаси за коса, започвам да се запасявам и с козметика за лице и тяло... Joy
И малко в страни от темата... Има ли доволни от конския шампоан? Дъщерята е луднала да й купувам, тук децата много го ползват и тя иска... Да има конска опашка...  ooooh! Има ли ефект от това чудо??? newsm78

# 682
  • София
  • Мнения: 10 858
Конския балсам на мен ми харесва, имам го от бая време, 1 литър е   Crazy Но е лека артилерия, за третирани коси не очаквайте чудеса.

Аз няма да ви казвам моя с какво си мие косата, че ще ме изхвърлите от темата  Mr. Green

Скрит текст:
Със сапуна за къпане, който му слагам  Joy

През живота си не знам дали си е мил косата с шампоан, но пък за сметка на това си е мерил косъма с микрометър  Shocked Shocked Shocked Преди три дена го разбрах  Joy Бил му 2 микрона  Joy
А за термина професионална козметика за коса и хабер си няма, ама и аз не го светкам  Mr. Green За цените пък да не говорим  hahaha

# 683
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
А за термина професионална козметика за коса и хабер си няма, ама и аз не го светкам  Mr. Green За цените пък да не говорим  hahaha

Разсмя ме, Вив! Joy

И аз без бой нищо не признавам! Ни цени, камо ли пък, че ползвам професионални продукти... Mr. Green

# 684
  • Мнения: 767
Кои са тези конски шампоан и балсам?
И аз малко встрани от темата,но  преди няколко дни се намазах с тривитаминол-такъв сърбеж на скалпа не съм имала никога.
А снощи повлияна от ревюто на Фрея измих с ДПШ на Редкен,след това двустъпковия протеин и половин ампула на Про файбър  (бялата).Харесвам резултата-гъвкава коса,но не тежко падаща, а някак лека,без да е разхвърчана.

# 685
  • Мнения: X
А за термина професионална козметика за коса и хабер си няма, ама и аз не го светкам  Mr. Green За цените пък да не говорим  hahaha

Разсмя ме, Вив! Joy

И аз без бой нищо не признавам! Ни цени, камо ли пък, че ползвам професионални продукти... Mr. Green
И мен успя да ме разсмееш Simple Smile)
Всичко казвам ...Нали той плаща  Joy .Няма как да не знае Simple Smile)

# 686
  • Мнения: 3 698
Такааа, аз напълних количката в Арлен, ще видя само още нещо трябва ли ми и ще пускам. Отказах се от рибката.
ММ знае какви са цените и на шампоаните и на кремовете и на гримовете и на парфюмите ми  Crazy, ама тая моята цялата красота е безценна, какво да се прави  Mr. Green Joy .

# 687
  • София
  • Мнения: 3 271
Мъжлето ползва различни професионални, но най-вече моите  hahaha
Да ви кажа на Натура Сиберика има един мъжки, който той много харесва и понеже всеки ден си мие косата гледам, че като е изваден отгоре на плота все към него посяга. Противокосопаден е, без сулфати и много приятно мирише. Иначе не харесва хидратиращите шампоани  Mr. Green много му била смачкана косата  Joy

------------------------------------------
Кюн Сатин Оил
Както ви казах вчера се мих с Кюн Сатин Оил. Бях с маслена маска на корени и краища. Писах вече и няма да повтарям, но на измиване серията я усетих силно напояваща и хидратираща. На мокра коса сложих в корените както обикновено спрея на Алтерна,  по дължините термото на Напура, серума против цъфтящи крайчета на Гроу Горджъс и олио Кюн Сатин Оил. Духнах малко корените и понеже е топло в къщи я оставих да изсъхне сама. Колкото повече изсъхваше толкова по-суха и фризи ставаше  #Crazy Обемна и рошава, на пипане плътна и жилава, но нищо хидратиращо в тази серия. Ако бях изсушила с Ровента щеше да е плътна и сравнително гладка, обема щеше да е налице, но аз тествам истинската хидратация като оставя косата да изсъхне сама.
За да бъда честна днес сутринта косата беше омекнала, не така фризи, но продължаваше да е жилава, връхчетата не се усещат така сухи, има обем, начупена е - някъде повече, някъде по-малко. Не съм я обработвала с преса или маша, защото си седя у дома. Като усещане със сигурност не е чиста хидратация. Серията е балансирана, дава жилавост и плътност, но ако имаш нужда от чиста хидратация - няма да я получиш. Иначе има блясък, олиото Сатин оил е много леко, приятно се нанася, не утежнява, мирише леко и да сложиш повече няма да натежи /става въпрос за това за нормална коса - имам го от мостра от Арлен, всъщност имам мострии на шампоана и на маската, ама кой да пробва преди да купи  Joy пуста абстиненция ме гонеше, а и код за отстъпка изкушаваше  Joy/   
В заключение: Неочакван резултат.  Laughing Наистина очаквах силна хидратация, намален обем, лигава и копринена коса. Получих обемна коса, рошава, фризи, въпреки това жилава и плътна. След часове се промени и омекна леко, сухотата, която усещах непосредствено след изсъхването й намаля, но няма усещане за хидратация.                                                                                                                                                     







# 688
  • Мнения: 3 413
Предложете ми спрей за коса с лека фиксация, но да не изсушава косъма  Praynig

# 689
  • Мнения: 3 248
Лунна пътека, относно конския шампоан, ще си цитирам мнението от една друга тема. Ти кой за кой точно питаш?

Цитат
Повечето продукти на Mane 'n Tail са разработени да могат да се ползват И от хора. Състваките са безопасни, както за хора, така и за коне. Някои от продуктите им са само за хора или само за коне, но въпреки това твърдят, че могат безопасно да се ползват и от другия вид. Няма проблем при тях никакъв.

Шампоани като Дермокан са произведени и продавани за коне. Това е животински продукт и ако се ползва от хора трябва да се прави предпазливо, защото съставките може да са по-агресивни, недостатъчно изчистени и в концнтрации за 500-килограмови животни.

Продуктите на Мейн енд Тейл съм ползвала, както за себе си, така и за конете ми. При мен не бяха нещо уау, засилен растеж не съм видяла. За конете, както и Дермокан, са ок. Между другото в магазините за конни стоки в България въпросният Дермокан е доста по-евтин, отколко виждам да го предлагат за хора в обяви тук и там. Но пак да кажа: това е ветеринарен продук и ползвайте внимателно.

Общи условия

Активация на акаунт