Професионални серии за коса - тема 97

  • 62 915
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 670
Az поръчвам до офис на Еконт, не ги чакам у нас, няма начин предвид работното време.
Но щом вляза в офиса, младежът там направо се обръща и ми вади пакетите  Mr. Green наизуст ми знае името, адреса ,телефона  Joy леко ме е срам от него  Joy

Аз снощи мих с ДПШ и ампула Наши, после кенди спрея Flutter
много ми е хубава косата днес  Crazy подвижна, гъвкава, тежко падаща...

Тия ампули колко често могат да се позлват за оптимални резултати?
Искам да уплътня върховете и да спра експлозиите напълно и ми се струват чуден метод за това.

# 721
  • Мнения: 2 562
Джей и на мен в Еконт така ми вадят пратката веднага  Mr. Green
ЛИНДЕ,от аргановия шампоан и балсам ли ти е суха косата след това или ш+маска?

# 722
  • Мнения: X
Ами всъщност аргановия шампоан започна да ми идва тежък вече на естесвената коса, но балсама ми е лек на русите кичури по втората половина от дължините. Tired С анти-фриз Ш на алтерна и аргановата маска ми се получава добре, там пък анти фриз балсама ми е много слаб...въобще големи схеми правя напоследък. Crazy

# 723
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Вече съм тотален фен на Наши Фито рипеър.Вторник измих косата с шампоана.Научих се как да го запеня най-лесно.

Кажи тайната. Най-се дразня от шампоан, който не се пени. Praynig

+1 за Милкшейк Hug

# 724
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Белла, разтягането като ластик е знак за прекомерно изтормозена коса, косъмът буквално е "съблечен" и оголен. Моята коса беше така преди, когато се изрусявах до бяло, тогава и се заплита ужасно, затова питах да не би това да е причината, но явно не е. И пак се връщаме в начална позиция с въпроса защо така се получава при теб.  Thinking

Лоша работа, като не мога да си отговоря. Дали да не пробвам по-балансирани продукти (ш/б/м), а не силно протеинови или силно хидратиращи. Но с по-леки продукти как да стопирам накъсването?!? newsm78

# 725
  • Мнения: 2 562
Линде,била съм в твоето положение с косата.Преди 10г от силно русо потъмних и оставих да расте естествената ми коса.След време имах лъскав,здрав косъм от корените и опърана,метловидна коса по изрусените дължини  ooooh! Беше трудна поддръжката.

БЕЛЛА,изсипвам шампоан в дланта,добавям малко вода(да речем 1ч.л),размесвам и нанасям по косата без да запенвам.Добавям още малко шампоан в дланта,разнасям по косата,без да го разреждам и веднага изсипвам 1 -2 шепи много топла вода.Масажирам нежно,но бързо.Запенва се безотказно.Поне при мен.Малко объркано звучи  Crazy

# 726
  • Мнения: 46 516
Впечатления от тази маска?
Трябва ми маска нещо за нормална коса, без проблеми, лека, само подхранваща.

# 727
  • София
  • Мнения: 10 858
И на мен ми допада Милкшейк като тема  Heart Eyes Тамън имам няколко неща, които ще извадя, за да ги пробвам  Embarassed

И мен ме знаят в Еконт, но засега не са ми задавали въпроси  Mr. Green Направо вадят пратката, без да ме питат за име и т.н  hahaha

# 728
  • Мнения: 2 562
Не се сърди, човече,маската е много лека.Аромата е по-скоро мъжки.Защо не пробваш малка опаковка?Рисковано е да вземеш направо голяма  Peace

ДА изкажа моята благодарност към Арлен!Уникални са  Heart Eyes Купих наши арганов балсам,балсам Фито и комплект Кератин(имала съм го отдавна).Когато поръчвах не съм питала за никакви мостри.А те,миличките,са ми сложили какво ли не  Heart Eyes Blush И все нови мостри!Знаят как да обгжриват редовните си клиенти  Flutter И имам талонче с код за 15% намаление.Еднократен.

# 729
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Разбрахте ли за новата оферта на Арленците?

# 730
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Разбрахте ли за новата оферта на Арленците?

Сподели. Hug

# 731
  • Мнения: 2 562
За подарък код с 15%намаление при поръчка над 50лв?От вчера е.

# 732
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Точно за това става въпрос,сега ми излезе във фейса. bouquet

# 733
  • Мнения: 2 883
Здравейте,

моля за малко помощ. Не съм особено грижовна към косата си и искам да поправя тази грешка. Изрусявам се с Колестон (последната беше 10.(не помня другите числа, но русо с меден отенък, сега съм си взела 9/16), с окислител 12, мажа я на около 2 месеца, т.к косата ми не расте много бързо.
Шампоани - до скоро ползвах шампоана и маската за руса коса на Шварцкоп, серията с Клаудия Шифър и бях супер доволна, но гледам винаги като изхабя продукта да го заменя с нещо друго, за да не свиква косата. В момента ползвам Guhl - шампоана с бира, в който смесих 20 хапчета витамини шилажит (мумио) по съвет на съфорумка, балсама ми е на същата марка ето този като вътре съм сложила малко арганово масло (с него мажа и краищата на косата след къпане понякога, защото иначе са много сухи).
Това беше накратко как се грижа за косата си. Проблема ми е, че няма изобщо блясък, особено сега, след като започнах да ползвам витамините (вече 2 пъти съм се мила с тях). Иначе всичко друго ми е горе - долу наред - гъста е, има обем, но няма изобщо блясък. Моля за съвет за продукт и марка, която да ползвам   bouquet

# 734
  • Мнения: 221
Здравейте, момичета!  Hug
Видях, че Магнолия е споделила за серията Сатин ойл, аз тъкмо направих две поредни измивания с нея и също ще споделя впечатленията си. Преди повече от месец имах пробички на Сатин Ойл Ш+Б (Вив bouquet) и когато се измих с тях бях силно впечатлена от това, което направиха с косата ми - мека, обемна, блестяща, тежко падаща, а това е трудно за моята коса, тъй като е много тънка и рядка, въпреки всичко я усещах тежка и плътна. Единственото, което забелязах не толкова перфектно беше леката сухота на крайчетата на косата ми, но тъй като бях оставила косата да съхне сама и без каквито и да е финиши не ме притесни изобщо  Heart Eyes. Естествено веднага поръчах шампоана, балсама и маската тъй като реших, че само балсама може да ми идва малко лек. Покрай многото нови неща чак тази седмица успях да стигна до серията. Направих си маска с кокосово масло на скалпа и цялата коса (не бях правила от есента), легнах си така и на другия ден преди обяд измих 2 пъти с шампоана Сатин ойл и сложих от балсама, стоях около 15 мин и отмих. Почувствах косата доста обемна и плътна (напоследък с каквото и да я мия все е мека и лигава, така че веднага се зарадвах) Оставих да изсъхме сама и на моменти минавайки покрай огледалото поглеждах - изглеждаше като прехидратирана косата, но като изсъхна беше прекрасна. Впечатлението ми беше, че серията е доста хидратираща и в комбинация с кокосовата маска преди това ми е дошло множко. На следващото миене пак измих с Ш+Б от серията, но този път ефекта не беше на хидратирана коса, а усетих доста повече протеина в серията. Беше ми студено и реших да изсуша със сешоара. Докато суших усетих косата леко утежнена, оставих я леко влажна и когато изсъхна нацяло  долните ми пластове (които са в добро състояние) и към корените  косата беше блестяща и хубава, но горните ми къси пластове бяха сухи и фризи, без блясък. Косата отново имаше много обем. Сухотата се оправи с малко от маслото за тънка коса, което е към серията.
Като заключение за мен - харесва ми серията, но може би няма да я ползвам на поредни измивания и няма да слагам веднага след кокосова маска. Иначе съм много доволна, че ме спаси от мекотата и лекотата на косъма, която имах на косата почти месец вече с всичко  Blush

Общи условия

Активация на акаунт