Пазаруване от mymall.bg

  • 68 654
  • 329
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 304
Здравейте, пратката ми е  #712359, дали е пристигнала вече в България и ако да, кога да я очаквам? Благодаря

# 196
  • Мнения: 53
Здравейте, пратката ми е  #712359, дали е пристигнала вече в България и ако да, кога да я очаквам? Благодаря


Здравейте,

Пратката Ви все още е в международен разнос. За съжаление точна дата за доставка не можем да предоставим на този етап, но поне към момента се очертава да бъде в периода от 23.06.2016г.  до 27.06.2016г.

Поздрави  bouquet

# 197
  • Мнения: 53
Дни на Pierre Cardin в mymall.bg


От 20-ти до 24-ти юни започва новата гореща кампания на mymall.bgДни на Pierre Cardin. А специално за вас – регистрираните потребители в bg-mamma.com, ще има игра с награди. Разгледайте страхотните предложения, включени в кампанията Дни на Pierre Cardin. Споделете в коментарите под темата продукта, който ви е харесал най-много и можете да го спечелите в томболата след края на кампанията.



Любителите на оригинални маркови дрехи познават високото качество и стилен дизайн, които стоят зад името на прочутия дизайнер Pierre Cardin. Прочул се с авангардния си стил и усет за практичност, комбинирани с безупречно качество на вложените материали, Pierre Cardin бързо става един от любимците в модната индустрия. Започнал като дизайнер на шикозни дамски дрехи за френския и италианския хайлайф, той успява да създаде своя уникална линия дрехи за широката публика, като излъчването на класа, престиж и лукс се усеща с всяка дреха, която носи името му. Повече от 50 години дрехите на изкусния френски творец доставят удоволствие и комфорт на хора от целия свят.  

Както Pierre Cardin прави висшата мода достъпна за хората по света, така сега mymall.bg прави лятната му колекция достъпна за всички вас. Докоснете се до гения на френския дизайнер и то на впечатляващо атрактивни цени. Мъжки ризи, дамски блузи и рокли, бельо и различни аксесоари – при нас можете да изберете лесно 100% оригинални стоки с марката Pierre Cardin.



Кампанията с артикули от марката Pierre Cardin на mymall.bg ще продължи 4 дни. Затова не губете време. Посрещнете лятото с нови дрехи от лятната колекция на прочутия френски дизайнер. Подарете на себе си и тези, които обичате, лукс и неповторим комфорт с оригинален Pierre Cardin от mymall.bg.

Последна редакция: пн, 20 юни 2016, 12:52 от Pедактop

# 198
  • Мнения: 5 682
Хареса ми този суичър и тази тениска

# 199
  • София
  • Мнения: 6 141
Ето тези къси панталони харесах много.

Използвам случая да благодаря за винаги коректното отношение.  bouquet

# 200
# 201
# 202
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
В къщи имаме нужда от сак - ето защо се спрях на този артикул

# 203
# 204
# 205
  • Мнения: 819
Харесва ми цялата колекция,но независимо,че е мъжка с удоволснвие бих носила Pierre Cardin Marl Print мъжка тениска (599799-59979908)

# 206
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
http://sports.mymall.bg/products/Pierre-Cardin-C-Techno-Wheelie7 … d70805926%29.html
Отдавна съм му хвърлила око, надявам се да го спечеля.

# 207
# 208
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Много красива  Peace



http://sports.mymall.bg/products/Pierre-Cardin-Print-мъжка-тенис … d59979706%29.html

# 209
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
http://sports.mymall.bg/products/Pierre-Cardin-Cardin-Cargo-%D0% … d47919122%29.html


Ето,това харесах аз за подарък на моя съпруг

Общи условия

Активация на акаунт