Къде в Пловдив? - 62 тема

  • 83 492
  • 751
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 732
Кой питаше за хубава сладкарница? Препоръчвам Долче Фелини срещу Новотела. Хубаво кафе, хубави торти. Не е евтино, но си струва.

# 616
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Simple Smile
Това всичко ще се промени, утре ще правят всички отново и камембер и тиквички /разбрах защо е станало така, но оправданията са излишни/
Обаче обещай, че ще дойдеш пак на камембер и розе да кажеш експертно мнение


е, как, ла рива ни е посещавано място, не само когато ни канят  Mr. Green
Розето ми се услади, да, много добра фирма No man's land!
Скрит текст:
Мъжът ми особено е ценител на български вина, винаги ми препоръчва какво да пия, защото съм слаб пияч и малките бутилчици до две мога да докарам само

# 617
  • Мнения: 3 459

Не ставали тортите в Уест, е до Австрия звънях да си проверя рецептата, още в седем сутринта си опитах парче от точно тази торта и ще я направя още по-добра.

Мисля че си написах забележките детайлно! Това че аз не обичам тежки торти не означава че не стават!
Друг е въпросът че има разлика между сух (кексов както ти сама каза) блат и ронещ се такъв, демек засъхнал. Това би могло да е и от неправилно съхраняване на тортата! И тъй като с мъжа ми ядохме и двамата един и същ вид и той сподели същото, така че едва ли си го измислям Simple Smile

Все по-любопитно ми става да опитам детските торти  Simple Smile Тогава ще заключа официално!

# 618
  • Мнения: 4 306
Долче Мела къде има в Кършияка? А хляб с квас? ....в Кършияка?

Хляб с квас има във Френската пекарна. Имат магазин, близо до "кап.Райчо" и до DM на Новотела.
https://www.facebook.com/Le-Moulin-de-Plovdiv-176596062483607/

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
много ми е сладка тази френска пекарна на леонардо да винчи, но защо не им потръгна не мога да кажа, аз обичам такива местенца, но явно пловдив не е толкова готов за тях.
За долче мела хлябът давах пример, че двата струват 4 и нещо и пак ми се вижда много за толкова малки хлебчета. То има си хас един хляб да е 4 лв, 2 лв ми е макс да струва подобен продукт и то хубав!
Но всеки си знае, разбира се, самата аз си нарушавам правилото и ядем скъп хляб, понякога не вкусен...

# 620
  • Мнения: 4 306
Безглутенов дали има на някои от двете места? Rolling Eyes

# 621
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
Хляб с квас си купувам и от една фурничка в основата на пешеходния мост отдясно. Сладките им също много ми допадат. Иначе харесвам тортите на сладкарската работилничка Ванила подс.

# 622
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
Мами, около централна поща магазин за детски пантофи и ако може вече да има и летни?

# 623
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Булдозер, под клуб Грамофон и магазинът до хранителния Централ на Главната.

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 3 224


Хляб с квас има във Френската пекарна. Имат магазин, близо до "кап.Райчо" и до DM на Новотела.
https://www.facebook.com/Le-Moulin-de-Plovdiv-176596062483607/
Магазинът до Новотела не съществува поне от година...  Rolling Eyes

# 625
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Деси, ако успея да дойда ще се обадя Simple Smile

# 626
  • Мнения: 2 169
Долче Мела къде има в Кършияка? А хляб с квас? ....в Кършияка?

Хляб с квас има във Френската пекарна. Имат магазин, близо до "кап.Райчо" и до DM на Новотела.
https://www.facebook.com/Le-Moulin-de-Plovdiv-176596062483607/
До ДМ отдавна е затворена, а хлябът им е замразен, само го пекат. Не, благодаря.

# 627
  • Мнения: 2 169
Хляб с квас си купувам и от една фурничка в основата на пешеходния мост отдясно. Сладките им също много ми допадат. Иначе харесвам тортите на сладкарската работилничка Ванила подс.
Далеч са от хубав хляб. А останалите неща са пълни с добавки. Въпрос на избор.

# 628
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
...До ДМ отдавна е затворена, а хлябът им е замразен, само го пекат. Не, благодаря.

Не съм убедена, че хлябът им е замразен, досега не съм опитвала замразен хляб, който да изтрае седмица след изпичането в съедобен вид.

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
...До ДМ отдавна е затворена, а хлябът им е замразен, само го пекат. Не, благодаря.

Не съм убедена, че хлябът им е замразен, досега не съм опитвала замразен хляб, който да изтрае седмица след изпичането в съедобен вид.

А те не са ли с нов собственик от известно време? Дочух нещо такова... newsm78
Преди съм купувала хляб от тях. Много го харесвахме вкъщи, но от година съм на ново работно място и нямам възможност да минавам през пекарната за хляб, далече са ми, затова не купувам.
Преди знам, че го правеха всяка нощ, не беше замразяван.

Общи условия

Активация на акаунт