Историята на LEGO® Wear в България от UWEAR.bg

  • 9 081
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Лицата зад онлайн бизнеса
Калоян е на 40 години. Съпруг и баща на 3 деца. Калоян, като почти всеки мъж, не си пада по онлайн търговията, а предпочита сделките лице в лице. Преди година и половина решава да реализира някои от своите дълго отлагани идеи за бизнес. Развива нашумялата платформа за споделено пътуване www.ahacar.com, а в няколко други проекта се занимава с маркетинг. Днес той определя себе си като предприемач.



Началото
Идеята за стартиране на онлайн магазин за детски дрехи идва от съпругата му. Тя попада случайно на запленяващите детски дрехи с марката LEGO® Wear. Не ги открива у нас и решава, че дистрибуцията в България би била добра идея. Децата, влюбени в конструкторите LEGO®, веднага разпознават любимите си герои от LEGO® NINJAGO™, LEGO® STAR WARS™ и LEGO® CHIMA™. Калоян влиза в контакт с производителя и организира пътуване до офиса му в Дания, за да уговори съвместен бизнес. На срещата успява да убеди търговския  директор да му гласува доверие за представителство в България. Така, малко преди Коледа на 2015 година, се поставя началото на партньорство. Появява се електронният магазин www.uwear.bg.



Визията като запазен знак за специално отношение към клиентите
Калоян възлага създаването на корпоративното лого и цялостната визуална комуникация на свой приятел – талантлив аниматор и графичен дизайнер. Заедно двамата, не и без помощта на децата на Калоян, решават да създадат иновативна опаковка, израз на специалното отношение към клиентите на новия магазин. Всички дрехи се обвиват преди доставка в своеобразно игрово поле, което наподобява популярната игра „Змии и стълби“, и след като свърши основната си роля и дрехата вече е разопакована, продължава да забавлява децата.



Предизвикателството
Калоян не се съмнява, че високото качество на детските дрехи ще очарова неговите клиенти. Именно защото LEGO® Wear е част от семейството LEGO® Group – eдин от брандовете с най-висока репутация в света. Сега Калоян се обръща към аудиторията на BG-Mamma с въпроса какво  символизира LEGO® за всеки един от вас? Един от всички отговорили ще получи тениска или блуза по избор за момче или момиче в размери 104 – 152 см. Победителят ще бъде изтеглен на 02.02.2016 г. и обявен в настоящата тема.



Намерете и спечелете отстъпки
Калоян отправя още едно предизвикателство към потребителите на BG–Mamma.
Визията на опаковката – игра е скрита на няколко места на страниците на електронния магазин www.uwear.bg. Може да бъде открита с два клика.
След като я намерите, пребройте жълтите игрални полета и посочете техния брой в писмо до sales@uwear.bg или във формата за обратна връзка на сайта. За награда ще получите промокод за 20% отстъпка от всички артикули. От специалното предложение за отстъпка ще може да се възползвате до 16.02.2016 г.


Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 13:37 от Реклама

# 1
  • Мнения: 188
LEGO®  е марка, известна ми от как се помня. Дете от 80-те съм, когато конструкторите Лего бяха хитът, но понеже бях момиче, така и не ми купиха. С това свързвам марката като цяло.
Сега за LEGO® Wear- знам, че това са супер качествени дрешки за деца, че има магазини в София. Аз разгледах в интернет моделите от английска страница и съм удивена от красотата. Защото качеството трябва да върви ръка за ръка с красотата. Очаквам БГ он-лайн магазин, в който да обявявате и разпродажби.
Успех, Калоян!

# 2
  • София
  • Мнения: 924
За нас LEGO®  е марка, символизираща разнообразие, безкрайни забавления и креативност. Конструкторите им са преди всичко забавни. С това свързваме марката.
С удоволствие и нетърпение ще изпробваме и дрешките на LEGO® Wear. Абсолютно сме убедени, че няма да се разочароваме. Успех!

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 15:39 от amia_a

# 3
  • София
  • Мнения: 2 098
За мен LEGO е символ на детство, креативност, игра и качество.  Wink

# 4
  • Мнения: 1 817
За мен Лего символизира детството, света пълен с играчки и мечти!

# 5
  • Мнения: 605
За мен Лего символизира креативност. Синът ми е много запален и непрекъснато иска да му купуваме ново /и по-голямо, разбира се/. С интерес разгледахме Лего изложбата в един от моловете и се убедихме, че наистина възможностите на играта са безкрайни.
Не бях чувала за дрехите с тази марка, така че информацията ми е полезна. Ще разгледам сайта на магазина.

# 6
  • Мнения: 224
Лего е от най-предпочитаните и увлекателни занимания за деца, а и за възрастни. Легото е от изключително важно значение за развитието на всяко дете, тъй като чрез него се развива фантазията и способността на индивида да твори, пресмята, изгражда и т.н. Дрешките също имат своя принос за развитие на усет за красивото и практичното!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Синът ми е голям фен на строителите LEGO, особено на серията Super Heroes, и на игрите също. Само с това си играе, само това сънува, само за това говори.  Simple Smile Може да се каже, че животът му е Лего. Mr. Green
Оттам и доста от дрешките му са Lego Wear, като, признавам си, не знаех, че се продават и в България, основно от чужбина ги купувам. Peace Както и на двете си дъщери, разбира се - момичешките са не по-малко красиви и цветни. За мен това е една от най-добрите и любими марки за детски дрешки, по отношение на качеството и на визията. Peace

# 8
  • Мнения: 5 435
Каква асоциация правя когато чуя думата Лего? Детски играчки, известни в цял свят. Конструктори, чиито части пасват идеално една за друга.  bouquet

# 9
  • Мнения: 553
Лего- най умните играчки на света.

# 10
  • София
  • Мнения: 803
Лего е символ на креативна мисъл, на игра, на забавление и най вече на детство.

# 11
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
LEGO е най-честия отговор на сина ми, при въпрос свързан с подарък. Беше фен на LEGO® CHIMA™, събра колекцията с малките и големите фигури и сега събира LEGO® NINJAGO™.
LEGO още от моето детство е един от най-желаните подаръци, с часове сме строили кули, замъци и скривалища с него, стига родителите да можеха да вземат такъв подарък

# 12
  • Мнения: 5 719
LEGO® е това, което се харесва от малки и големи. Символириза детска логика, креативност, усмивки, домашно забавление!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 1 480
За мен LEGO е символ на детство, креативност, игра и качество.  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 44 120
Лего е символ на качествено забавление безкрай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт