Професионални серии за коса - тема 98

  • 67 068
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11
newsm78 newsm78 Имам едно питане: харесах си боя  LAKME Collage номер 5/52, в момента съм с тъмно кафява коса иии не знам какъв оксидант трябва да си взема 6 или 9?

6
Hug Благодаря за бързия отговор

# 706
  • Мнения: X
Хидратиращ спрей балсам най-вероятно би бил Минимайзера на Филип Кингсли.  Купих го, но заради експеримента вчера не съм го ползвала. Мисля, че и Линда го беше взела. Ако не бързаш можеш да изчакам мнение за него.
Минимайзъра е серум, Максимайзър е спрей. Peace
Иначе имам за довечера ДПШ Меди+терапията им за обем и възстановяване да тествам, и ще е с Прийн крема ФК за финиш (така съм си го нарочила, защото крема е по-лек, да усетя терапията) и на следващо миене ще е ред на минимайзъра.

# 707
  • Мнения: 3 413
Марката, класът, цената, че и съставът е последното, което ме интересува щом един продукт се отразява благотворно върху косата ми. За мен е важно не какъв е един продукт, а как действа. Най-важно ми е да има осезаем резултат, а не посредствен и приличащ на много други. Абстрахирам се от всичко и следя вида и състоянието на косата си. Само то ми е важно  Peace
Фрей, напълно съм съгласна с подчертаното от мен. Обаче аз, за да видя как един продукт действа, трябва да го купя, нали? А моя милост такива не купува  Blush Тук се разклоняваме с теб  Peace (ние с теб, все сме на противоположните полюси, ама виж, тук има допирна точка Wink  bouquet)


BBeLLa, то на свеки втори продукт пише, че е професионален  Joy
Не споря дали Матрикс е или не е. За мен еФтинджоса не ми е кеф да го ползвам, следователно не купувам  Blush

Помислих, че на свекърва ти на продуктите пише... професионални... Joy
ахахаххахаххаххаххаххахааххахаххаххаххахахха нИ моЯ  Joy Joy Joy Лека правописна грешка  Embarassed

# 708
  • Мнения: 2 562
Божкеее,РУСО МАМЧЕ,много си сладка...Така ми поникнаха криле!Както се кротнах снощи,сега един прилив на енергия и позив за пазаруване усетих  Crazy Колко му трябва на маниака  Mr. Green Впрочем се оказа че имам 20 налични серии(постоянно разчиствам нелюбимите)-Алтерни,Наши,,Керастаз,Чи,Вела sp,Медисютикълс,Макадамия...Финишите още толкова  Laughing Чак ме е срам да искам нови неща  Blush

# 709
  • София
  • Мнения: 580
Много интересни дискусии, отново!  bouquetРуса Мама, много емоционален пост.  Hug Аленка, добре дошла отново! Hug
Сега намирам малко време и ще споделя отзивите и при мен от салонната терапия на Наши. aDaMaNt^, благодаря за организацията и поръчката на терапията! bouquet Моята коса е естествено руса, права, тънка, от години се и боядисвам. Не използвам топлинни уреди често, веднъж на няколко месеца маша. Проблем при моята коса е накъсването, което свързвам с хормонален проблем, не толкова с боядисването, защото използвам нисък оксидант - 6%. И сега по същество: измих с шампоана веднъж, не усетих необходимост да измия втори път. Косата се усещаше гладка, не се заплете, но падна страшно много коса. Подсуших с кърпа и нанесох втората стъпка кичур, по кичур на дължините, сложих малко и в корените. След това сложих шапка за баня и нагрях със сешоар за около 60 минути. Оставих да подейства още толкова време. Измих обилно. Косато беше твърда, но не много, усещах я уплътнена, дори мокра. Подсуших и нанесох 3 стъпка обилно. Косата веднага се изглади и гланцира. Не оставих да действа дълго, около 5 минути. Измих и сложих като финиш само олиото на Наши. Оставих да изсъхне сама. Резултата: обемна коса, многоооооооо блясък, полиран и изгладен косъм, видимо уплътнена. Страхотна терапия, харесва ми повече от протеина в три стъпки на Милк шейк и протеина в две стъпки на Афоджи. При мен косата се омазни по-бързо от обикновено, но това е защото слагах от 2 и 3 стъпки по малко и в корена. Като извод - препоръчвам! Подходяща е и за тънки коси, не утежнява.

# 710
  • Мнения: 1 670
Аз не мисля, че сме луди  Mr. Green просто имаме обща страст. Минах манията на роклите, обувките, лаковете...но тази за косата не ме пуска. А резултатите при мен са видими и ме надъхват  Flutter

Искам коса, като на Фрея и Магнолия, но няма да имам  Mr. Green реалистична съм  Mr. Green

Скрит текст:
Седнах в едната детска стая да си прередя съкровищата и моя влезе  Joy най-потресен беше при вида на моите 14 контейнера за стерилна урина, пълни с проби и терапията Наши  Joy hahaha Joy

Искам да кажа пак за терапията нАШИ...наистина заздравява косъма, странно. НАЛИ ЗНАЕТЕ, КАК ПРИ ЕКСПлозия на косъма, като хванеш връхчето, косъмчето се къса много лесно на мястото на точицата? Ето тук видях разлика. Дърпах доста 2 косъма с експлозии, много трудно се откъсна връхчето! Crazy Не знам след колко време мога да я направя пак, но нямам търпение вече.
След стъпки 1 и 2 косата ми еше много заплетена и твърда, след 3-та се отпусна за секунди и омекоти страхотно. Най-добрата терапия за мен до сега от всичко тествано!

# 711
  • Мнения: 2 025
Магнолия, много се радвам, че ми отговори! Благодаря!:hug: Афоджийто го слагам само след протеин. Преди да открия темата и да разбера как се използва правилно, изхабих цяла бутилка и се чудих защо няма абсолютно никакъв ефект. После разбрах, че не се слага след хидратираща маска.  ooooh!
Л2 го използвам почти всеки ден, защото косата ми се заплита ужасно, особено на тила става на цяла топка и само той ми помага да я разплета. От много време искам да го сменя за разнообразие, затова сега ще чакам с интерес още предложения.
 Аз за разлика от всички вас, колкото по-дълго използвам профи козметика, толкова по-зле става. Може би с тази моята коса сме на съвсем различно мнение и не мога и не мога да я разбера какво иска. От друга страна пък, никога преди не съм имала такава дължина(до средста на гърба ми е). Винаги е стигала до едно ниво и категорично отказвала да порасне повече, проскубваше се и я режех. И така всичко започваше отначало. Аз съм с генетично слаба и тънка коса и започвам да си мисля, че просто не мога да поддържам дългата коса, която винаги съм искала да имам,  защото не успявам да я подхраня вътрешно, а явно и външно, макар че полагам усилия.  Rolling Eyes
Някой по-напред питаше за стимулиращия елексир на Алфапарф, за мен е много добър продукт и наистина помага за ускоряване на разтежа, но както се е споменавало и в предишни теми наистина е възможно да поизсуши скалпа. Аз стигнах до средата на бутилката и реших да си дам месец-два почивка.
И аз винаги съм имала някаква мания- първо беше маникюра, не че ме е напуснала де, но сега с предимство е косата и професионалната грижа за нея.  Flutter

# 712
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Бубе, от мостра на бустера се впечатлих от действието му- пробвах го 4 пъти преди да го купя в пълен размер, и винаги имаше отличен резултат Peace Друго на марката не съм ползвала/нали знаеш, че и аз не съм много по стилизиращите продукти - сешоар ползвам рядко, преса и маша нямам, това което слагам след баня е някаква грижа за скалпа/ампули, серум/ и финиш за дължините/олио, крем/.

Аз пак да питам - червената серия Про файбър преди или след боядисване е удачно да пробвам, и - бялата ампула да я сложа вместо маската или след нея?

# 713
  • Мнения: 31 182
И аз вчера си купих такова, и аз extra dark.  Mr. Green Сега се чудя и на това от Ему.
То е следващото ми, тези дни. Simple Smile
Намазана с много алое коса и скалп, стояла часове, измита с Шампоан с Роза на O'right и сега "течната коса" на Велаи резултата е чуден. Много ми харесва. А Велата как нежно миришееее?! Не съм си слагала още парфюм, а това при мен е почти невъзможно, за да поусещам миризмата и преди да я задуша с някоя парфюмна, атомна бомба.

# 714
  • Мнения: 247
Алена  bouquet
С голям интерес чета постовете ти в другите теми и покрай теб се зарибих да изпробвам много нови неща. Радвам се, че ще понаглеждаш и тази тема Hug

Магнолия - имаш прекрасна коса!

Руса мама - шампоанът и маската Денсифик бяха първите ми покупки в зората на моето зарибяване по профи козметика, т.е. преди месец. Ползвала съм ги два пъти, защото за кратко време натрупах толкова много неща, че все не остава време за тях. На моята тънка руса коса, се отразиха много добре, наистина имах обем и блясък, но краищата ми бяха малко пресушени. Трябва да отбележа, че тогава не ползвах никакви финиши. Не знам и от какво е имала нужда косата ми тогава, аз все още незнам Mr. Green По-подробно дано се включи някой друг.
Скрит текст:
Мога да ти изпратя отливка и от двата продукта за проба.

Последна редакция: пт, 05 фев 2016, 15:09 от една_мама

# 715
  • Мнения: X
И аз вчера си купих такова, и аз extra dark.  Mr. Green Сега се чудя и на това от Ему.
То е следващото ми, тези дни. Simple Smile
Намазана с много алое коса и скалп, стояла часове, измита с Шампоан с Роза на O'right и сега "течната коса" на Велаи резултата е чуден. Много ми харесва. А Велата как нежно миришееее?! Не съм си слагала още парфюм, а това при мен е почти невъзможно, за да поусещам миризмата и преди да я задуша с някоя парфюмна, атомна бомба.
Ехаа, това вече е комплимент  Crazy  Hug Изсуши ли си косата след течната коса?

Джей, твоята коса е достатъчно хубава и с невероятен рус цвят  Heart Eyes
А това за Наши терапията звучи много обещаващо  Praynig

# 716
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
Въпроси за запис: да си кажем какви термо уреди имаме/използваме (марка)- преси, маши, въртящи четки и т.н., както и за какви уреди мечтаем.
Това е доста добра идея Peace
А от марките може би Joico Thinking
Редактирах се...

# 717
  • Мнения: X
Предната тема беше Вела Peace

# 718
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
И аз вчера си купих такова, и аз extra dark.  Mr. Green Сега се чудя и на това от Ему.
То е следващото ми, тези дни. Simple Smile
Намазана с много алое коса и скалп, стояла часове, измита с Шампоан с Роза на O'right и сега "течната коса" на Велаи резултата е чуден. Много ми харесва. А Велата как нежно миришееее?! Не съм си слагала още парфюм, а това при мен е почти невъзможно, за да поусещам миризмата и преди да я задуша с някоя парфюмна, атомна бомба.

Денс, как усещаш шампоана с Роза на O'right, протеинов ли е? И какво е това алое, което мажеш на скалпа? Hug

# 719
  • Мнения: 31 182
Ехаа, това вече е комплимент  Crazy  Hug Изсуши ли си косата след течната коса?
Направо си е комплимент. Heart Eyes Hug
Да разбира се както обикновено и не отмих, просто си останах с течната коса. Разделих на 6 кичура и сложих по един капкомер от 2.5 мл. Не ми утежни, нищо не усещам от продукта, освен нежната, женствена, лека миризма. Много е хубава наистина, няма нищо изкуствено в нея. Дори леката миризма в началото на спирт ми харесва.
Аз имах съмнения както вече писах за Вела, но сега ще си взема и другия бял, противокосопаден серум, както и онова препоръчвано от Тузарка анти-ейдж спрейче.
Обаче забравих да си сложа както винаги половинката ампула Амнексил и сега се чудя дали да не го направя на суха коса?

Освен това съм решила в близко бъдеще да си купя няколко неща за скалп, както и един шампоан от John Masters Organics.

Шампоана с роза ми е мек и балансиран, много го харесвам. Купих го на намаление голямо и ще си взема още един, защото този ми остана малко. Алоето е 96% гел на Алое Вера за 7 лв. от аптеката. Това намерих и това си взех. Имало и 99% ама аз не намерих.

Общи условия

Активация на акаунт