Професионални серии за коса - тема 98

  • 67 063
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Ани, Адамнтче  и аз понякога действам хаотично. Също така си сменям в последния момент решението. Епона Много добре си записва какво ползва и какъв е ефекта. И аз го започнах, но не в някаква програма като нейната, защото аз съм с андроид,  а програмата е за епъл, а на един уърдски файл и така  после ще ми е по-лесно за ревютата.
Аз пък започнах в един работен календар да си записвам по дати, че иначе се омотвам тотално  Mr. Green

Искам да ви представя един продукт, който се оказа неочаквано бижу, но следващия пост ще е
Ей, ще ни държиш в напрежение значи, чакам , чакам  Hug

Вив, писах ти на ЛС  Hug

От маслата много съм доволна от Шеата, дава прекрасна хидратация, обаче ми е много, много гъсто, с какво мога да го смеся  Thinking
Чакам ЯЧРМ и от ему. Взех и шипково и скоро време ще се разпиша и в другата тема  Mr. Green

Много се радвам за всички , които харесаха терапията на Наши, защото се чувствам леко отговорна като споделих за нея  Hug Hug

# 721
  • Мнения: 767
Руса мама при мен ш-н Денсифик премива косата ми,която е тънка и изрусена,комбинирам с маската,но резултатът не ми харесва,разхвърчана коса,остра ако не й сложа маслени финиши.

# 722
  • Мнения: X
Денси, супер, радвам се че си поредната доволна от това чудо  Hug И аз така го усещам аромата с лека спиртна миризма в началото, но после не се усеща. Анти ейдж спрейчето си го взех и аз, но още не съм го пробвала, защото имам правило на едно миене да изпробвам по един нов продукт, с изключение на шампоан+маска ако са в комплект. Мисля да заместя Л2 с него, дано да ми хареса обаче. А Аминексила можеш да нанесеш и на суха коса, аз съм го правила, не ми утежняват или омазняват  Peace




Значи последно за въпрос остават топлинни уреди и Джойко? Бубе, да не се обидиш за твоето предложение, просто ще стане много дълго и широко да обясняваме какво имаме от дадена марка и кое ни кара да я предпочетем или отхвърлим. Нали затова решихме във всяка тема да има по една, продуктите от която да обсъждаме и с натрупване да се обогатяват мненията  Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 1 956
И Аз искам ревю от Магнолия за грижата за скалпа! И от  който още се сети. И коментари в ревютата дали дадени неща биха свършили работа и за мъже! Дали може косми превърнали се вече в мъхче да се накарат да възкръснат? Аз си го харесвам мъжа ми с оредялата коса, но искам да се почувства по-д-бре, т.е. да му избуи грива (даже као ще и да ми го откраднат после  Mr. Green)

# 724
  • Мнения: 1 878
Аз разбирам Руса мама. Поради тази причина и аз не бих си купила Алфапарф. За матиращия ш на Матрикс обаче направих изключение. Видях го в лентата на Арлен за най-продавани продукти, а нямах време да чета ревюта и хоп в кошницата, обаче за първо измиване останах доволна.
Да споделя сега за серията на СХ за руси коси. На пръв поглед: възхитена съм! Страхотна хидратация!
Сега разбрах, на какво казвате напоена коса. В сравнение с лилавата , златната е много, много по-хидратираща.
Намазах дължините с маска от кокосово масло+балсама от серията. Постоях около 2 часа. Нанесох шампоана и разкош. Мекота, мигновено разплитане, можех да си прекарам пръстите. Изплакнах и нанесох матиращия ш на Матрикс. Почти се запази хидратиращия ефект, може би с една идея леко изсуши, но ако не се бях вторачвала в резултата, нямаше да ми направи впечатление. Изплакнах и нанесох балсама. Там дойде напояването. Имах чувството, че като нанасям балсама, все едно меся втасало тесто Simple Smile. Забравих да напиша за аромата: шампоанът не мирише нищо особено, дори в първия момент ми замириса на пластмаса, но балсамът мирише уникално, но така и не мога да оприлича на какво. Абе луксозна миризма!  Mr. Green  .
Изплакнах и подсуших, като финиш сложих само Цимент термик, подсуших със сешоара като този път не направих пълен сешоар, а само няколко пъти врътнах четката. Резултатът: пригладена коса, малко фризита, (не гледайте краищата, отчаяно се нуждая от подстригване Simple Smile ) доволно обем.

http://prikachi.com/images.php?images/712/8617712K.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/726/8617726R.jpg

# 725
  • Мнения: 31 181
Денси, супер, радвам се че си поредната доволна от това чудо  Hug И аз така го усещам аромата с лека спиртна миризма в началото, но после не се усеща. Анти ейдж спрейчето си го взех и аз, но още не съм го пробвала, защото имам правило на едно миене да изпробвам по един нов продукт, с изключение на шампоан+маска ако са в комплект. Мисля да заместя Л2 с него, дано да ми хареса обаче. А Аминексила можеш да нанесеш и на суха коса, аз съм го правила, не ми утежняват или омазняват  Peace
А благодаря много отивам.  Hug bouquet
Може ли да обсъждаме John Masters Organics? Знам ревютата на прекрасната Белисима, но бих прочела и други отзиви.

# 726
  • Мнения: 3 413
Kölsches Mädel, шЪ взема да ти пея на ушенце една стара кръчмарска песен "ти нямаш сърце, ти нямаш сърце..."  Laughing Listen superuu Може ли да кажеш за Сексито след като изтече промоцията на кода  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 2 562
ФРЕЙ,не мога да се сърдя за такива неща  Hug Каквито въпроси изберете,ще се включа  Wink

# 728
  • Мнения: 3 413
Аз мислих Напура като въпрос за запис  Blush

Правилно ли виждам, че Секси хеър шампоа/балсам за блондинки 300мл. е 30лв. а литър 37лв?  Много малка ценова разлика  Shocked

# 729
  • Мнения: 1 670
Аз мислих Напура като въпрос за запис  Blush

Правилно ли виждам, че Секси хеър шампоа/балсам за блондинки 300мл. е 30лв. а литър 37лв?  Много малка ценова разлика  Shocked

Така е, да. ТРЯБВА да делим  Joy

# 730
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Шампоана с роза ми е мек и балансиран, много го харесвам. Купих го на намаление голямо и ще си взема още един, защото този ми остана малко. Алоето е 96% гел на Алое Вера за 7 лв. от аптеката. Това намерих и това си взех. Имало и 99% ама аз не намерих.

Благодаря, Денс! Heart Eyes

Не познавам нищо от  O'right, тепърва ще ги пробвам. Peace

# 731
  • Мнения: 1 878
Kölsches Mädel, шЪ взема да ти пея на ушенце една стара кръчмарска песен "ти нямаш сърце, ти нямаш сърце..."  Laughing Listen superuu Може ли да кажеш за Сексито след като изтече промоцията на кода  Mr. Green


Само свирни и ще ти пратя отливки, че и от Матрикс, ако искаш  Laughing

# 732
  • Мнения: X
Ама хайде изберете една марка  Laughing Praynig Hug Темата е готова, само въпросът за марка чака.

# 733
  • Мнения: 31 181
Да на всички Сексита литъра е 37 лв. а с промоцията излизаше 29 лв. Crazy Ма какво да правя литър и не си купих нищо! По-добре. Ще разделя с някого, с повече хора дори серията за Блондинки в едни момент, като има повече отзиви.

Шампоана с розата O'right  бил вече 33 лв. обаждах се в Рибата- е няма да си го купя отново купя при тази цена. Peace
Разпитвах ги за терапиите скъпотия голяма, а нищо особено. Имат 40% намаление този месец промоционално и пак е скъпо.  Няма обаче никакви часове за дълго време. Whistling

Последна редакция: пт, 05 фев 2016, 16:08 от densi

# 734
  • Мнения: 3 413
Kölsches Mädel, шЪ взема да ти пея на ушенце една стара кръчмарска песен "ти нямаш сърце, ти нямаш сърце..."  Laughing Listen superuu Може ли да кажеш за Сексито след като изтече промоцията на кода  Mr. Green


Само свирни и ще ти пратя отливки, че и от Матрикс, ако искаш  Laughing
Доверявам ти се напълно, направо скачам в Арлен за поръчка. А Матрикс ще го прескоча  Mr. Green

Имам мейл от Арлен, предлагат нова серия на Керастаз, но не знам дали е редно да споменавам тук.

Общи условия

Активация на акаунт