Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари

  • 137 555
  • 708
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 265
Покана до всички, които искат да споделят своите ежедневни кулинарни вдъхновения.
Простички и необичайни, традиционни и оригинални нови рецепти - това което сервираме у дома на трапезата.
Със снимки и коментари - нека бъдем полезни друг другиму.

Приятелският тон и добрите отношения - нека да ги запазим!

ДОБРЕ ДОШЛИ!!!

Последна редакция: чт, 25 фев 2016, 20:11 от bubanka

# 1
  • Мнения: 1 265
НЕ забравяйте - да няма "спамо-чат" ; изрази "запис" или други такива от този род (нека се стремим тази тема да не бъде санкционирана от модераторите).

# 2
  • Мнения: 9 702
Каква е разликата между тази тема и
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=895444.0;topicrefid=19  ?

# 3
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Здравейте !До някъде в случая аз се чувствувам причина за откриването на тази тема и добре,Благодаря на  sem22,че е упорита. G&B ако не улавяш разликата ,избора е твой.Тук можеш да коментираш и без да си показал нещо свое за момента.И да не съм голословен още в началото
пълнени чушки с яйца и сирене на фурна и сутлаж на фурна с глазура от бити белтъци и белени бадеми




Очаквам много други да се включат , Бонго айде братле,липсваш на много хора. Не удържаме без теб

# 4
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Подозирам,че и тя ще бъде премахната обаче  Confused .Аз лично в другата не мога да се включвам,защото да си призная не ми се занимава да снимам  Embarassed

# 5
  • Мнения: 746
Аз също не качвам, но с огромно удоволствие се вдъхновявам от снимки и коментари. Липсва ми и хумора / добронамерен естествено/ и обяснението, кое как се приготвя, за да изглежда по даден начин. Дано темата оцелее. Praynig

# 6
  • Мнения: 14 079
Благодаря за темата!  bouquet От нас зависи да оцелее.  Hug
От мен един много лесен, мързелив и ароматен американски сладкиш с ябълки. Ако не ме лъже паметта, открих го в темата на Лабрекс.




И сладък салам с бисквити и локум, който обаче не успя да придобие кръгла форма, въпреки отчаяните ми опити. Mr. Green

# 7
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505

      Салата с ориз и маруля

# 8
  • Мнения: 1 265

разликата - ще се стремим тази тема да не прилича на фотоалбум.
Да можеш да попиташ във връзка с представено ястие; да получиш помощ със съвет за приготвянето му (особено това е необходимо за младите домакини - все пак форума е BG-Mamma и се чете от много млади жени) ; да поискаш рецепта и да я получиш. И всичко това - БЕЗ да си задължен  да сложиш снимка на всяка цена.

Момичета и момчета - искренно се надявам темата да оцелее и да Я ползваме без притеснение и страх - дали няма да бъде изтрит поста ни.

# 9
  • Мнения: 9 108
sem22, много ти благодаря!  bouquet
midkoo, този печен сутляж с белтъците отгоре звучи интересно.  Все се каня на един подобен да правя и все отлагам.....


У нас от последните дни това  месеница, но по-различно оформена, като от маййката на милото  Mr. Green



наденици асорти - нормална за печене собствено производство , кървавица от Велинград   Mr. Green и чирпанска наденичка  Mr. Green тя пак от мен



руло Стефани



кисело зеле със свинско и кървавица пак



ушета и скумрия на скара



тиквеник



глиган със зеленчуци разни кореноплодни, сушени домати и тн 

# 10
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря за темата!   Hug Мисля, че тук ще ми бъде много по-уютно, в другата не смеех да шукна, като в библиотека се чувствах.
Ето едно брюкселско зеле със сметана от мен. ИЗвинявам се за лошата снимка, правена е с телефон и на тъмно  Embarassed

# 11
  • Мнения: 2 152
Она, май сме били на една вълна с брюкселското зеле - само че у нас - нещо като мусака - ориз и кайма, но без заливка, тъй като поръчващите не я искали.
Беше страхотно вкусно



за други с кисело мляко


а за мене свински хапки, запечени на тиган и в собствено сосче


всичко съвсем простичко, без никакви врътки.

Пепи, тия твоите наденици май край нямат - имам чувството, че си направила 1 тон  Joy

# 12
  • Мнения: 311
Благодаря за темата!  bouquet В другата и аз само разглеждах.

Пепчо, свинските ушета вариш ли ги преди скарата?

От мен едно суши и содена питка.

photo uploading websites


photo storage

# 13
  • Мнения: 9 702
разликата - ще се стремим тази тема да не прилича на фотоалбум.
Момичета и момчета - искренно се надявам темата да оцелее и да Я ползваме без притеснение и страх - дали няма да бъде изтрит поста ни.
Успех! Peace

# 14
  • Мнения: 3 410
Сем, благодаря ти миличка, бях загубила надежда Simple Smile
Няма да си качвам днес лучника Joy,a разрез



И аз съм любопитна Пепчо дали вари ушетата преди скарата. В Ямбол в една кръчма ми бяха казали че ги варят в бира Rolling Eyes и после пекат, бяха уникално вкусни и крехки

Общи условия

Активация на акаунт