Кюретаж и забременяване след това - тема 63

  • 36 691
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 288
Дааааам така си е страшничко си изглежда с тези хапчета, на какво да правим, и аз взех на Допел Херц, той ми каза три марки, че имало много китайски фалшиви марки.......
А Бъблче от НК клетките излезе ли нещо, аз в понеделник отивам да ги пускам тези двете?

# 646
  • София
  • Мнения: 5 477
Дааааам така си е страшничко си изглежда с тези хапчета, на какво да правим, и аз взех на Допел Херц, той ми каза три марки, че имало много китайски фалшиви марки.......
А Бъблче от НК клетките излезе ли нещо, аз в понеделник отивам да ги пускам тези двете?

Излезе че са завишени,ама само единия вид,ще ти пусна на лични каква терапия ми е изписал ако ти е любопитно.
 

# 647
  • Мнения: 16 872
Сиси, и аз съм така - пия по 5 хапчета витамин Д, всяка сутрин; метил и раната фолиева киселина; препоръча ми да променя дозата на еутирокса - 25, 25, 50 мг; препоръча ми и аспирин протект - за момента през ден.
Между другото една информация да споделя, която до преди срещата с доцента не ми беше известна - поговорихме за TSH и той ми обясни, че този хормон тр да се изследва преди бременността и да се държи в стойности под 2, дори под 1, и интересното е, че има един период от 4 седмици, първите седмици реално след оплождането, в които рязко скача, което е нормално и след четвъртата си идва в норма. Та ми препоръча и преди опитите още веднъж TSH. Когато ни даде зелена светлина де. Аз траба да отида за среща и разбор на постигнатите резултати в средата на март.
По отношение на НК клетките, човекът обясни какво представляват, но след като ми излязоха резултатите ми беше описал терапия, която обаче ако резултати от вит.Д, TSH и др при следващия преглед са добри ще приложим едва тогава. Но ще имам вливки,  и при бременност фраксипарин или клексан ще трябва да се науча да си бия сама Cry
Дааааам така си е страшничко си изглежда с тези хапчета, на какво да правим, и аз взех на Допел Херц, той ми каза три марки, че имало много китайски фалшиви марки.......
А Бъблче от НК клетките излезе ли нещо, аз в понеделник отивам да ги пускам тези двете?

# 648
  • София
  • Мнения: 5 477
Верче,няма страшно,само първия път е неприятно,после прескачаш психическата бариера че трябва да си забиваш игла (макар малка и тънка) в собствения корем.Аз биех Фраксипарин,някои са тъпички,на Клексана съм чувала че са по остри и хубави.

# 649
  • Мнения: 16 872
Да и аз четох, че клексан са по-хубави.
Мисля бях чела по-напред, че и ти ще правиш вливки? До къде стигна Simple Smile
Какво е това чудо дето ще ни вливат? Моето е преди ову 2 до 4 дни и после при положителен тест пак вливки и вече инжекциите ....

# 650
  • София
  • Мнения: 5 477
Да и аз четох, че клексан са по-хубави.
Мисля бях чела по-напред, че и ти ще правиш вливки? До къде стигна Simple Smile
Какво е това чудо дето ще ни вливат? Моето е преди ову 2 до 4 дни и после при положителен тест пак вливки и вече инжекциите ....
Моят аборт беше на 15 декември,рано ми е още да забременявам,сигурно към май ще имам зелена светлина,надявам се.Не знам кога ми е овулацията,трябва да я проследя,досега не ми се е налагало да я следя.

# 651
  • Мнения: 1 633
Имам идея, на първа страница на темата да има имена на доктори, които участващите посочват, че са им помогнали да гушнат мечтаното бебче, от които са доволни и т.н. Според мен такъв списък ще е много полезен за новите момичета, за да знаят къде да се насочат, какво ще кажете?

# 652
  • Мнения: 1 069
Да, добра идея, Вили - давайте предложения, някои имена вече съм си записала. Може би утре вече ще сме в новата ни темичка.  Hug

Блякисбак, кръвна захар 5,6 не е висока. Над 6,1 е проблемна.
Пусни си гликиран хемоглобин - показва контрола над кръвната захар в организма за 4 месеца назад.
Изследвай си и хормона инсулин - ако не е завишен, значи си напълно здрава и панкреасът си върши добре работата да намалява кръвната захар след въглехидратно хранене. Само спокойно, момиче...  Hug

Последна редакция: сб, 27 фев 2016, 14:25 от Trakia-BG

# 653
  • Мнения: 1 633
Аз естествено препоръчвам доктор Сигридов. Мацето и още доста момичета успяха с доктор Коновалова.

# 654
  • Мнения: 616
Хулоу лейдис Simple Smile)) завърнах се от почивка, само ви четях от време на време. Да ви кажа бързо отивайте някъде добре се отразява....успях да си проветря малко главата.

Много съжалявам, че има нови момичета Sad(( надявам се бързо да надигнете глава и с нови сили да погледете напред  Hug

При мен нищо ново още чакам края на другата седмица да излязат тромбофилиите, ще звъня за час и при Русев. Хубавото е че цикъла (втория) ми дойде по план на 28ми ден, което ме успокоява че нещата си идват на място. После ще запиша и при Сигридов, час и така по ред ще отмятам едно по едно..

blackisback като най-скоро ходила при Сигридов, колко продължи прегледа (може да си писала, но не съм видяла) кога те вика пак, ти направили всички изследвания?

Ели писах ти лично за среща ама не ме отрази нещо  Crazy има ли някаква организация?


Чудесна идея Вили. Аз още не съм се видяла с него само по тел. но имам чувството, че е моя лекар!

...... доктор Сигридов.

Поли
много се радвам за твоето сърчице, силно да тупка и много силно да изплаче като му дойде времето  Hug

Последна редакция: сб, 27 фев 2016, 14:14 от Мармозетка джудже

# 655
  • Мнения: 5 063
blackisback като най-скоро ходила при Сигридов, колко продължи прегледа (може да си писала, но не съм видяла) кога те вика пак, ти направили всички изследвания?

Прегледът продължи поне 40 минути. Ще ходя пак, като направя всички изследвания, мина през ендо, имунолог и ЯМР. Виждам го в средата на април  newsm78

# 656
  • Мнения: X
Като диабетичка мога да кажа, че гликирания ти показва средно 3 месеца назад. За мен е много полезен Simple Smile въпреки, че аз въвря в други референтни стойности Simple Smile

# 657
  • Мнения: 1 069
Момичета, подготвям новата ни темичка, моля да ми помогнете с имената на вашите лекари...  Hug

Списък с лекари, помогнали на много от нас за успешното износване на нова бременност след кюртаж:
1. проф. Кременски - София , отговаря на е-мейл: kremensk@yahoo.com
2. доц. Конова - Плевен
3. доц. Русев - клиника "Малинов", София
4. д-р Сигридов - София
5. д-р Амалиев-син - Хирургиите, Пловдив
6. д-р ........... - Варна

# 658
  • Мнения: 2 726
Моят док, който ми направи кюртажа и до днес ме следи и дай Боже да родя при него е д-р Любомир Бойчев от МЦ "Св.Иван Рилски" Тутракан  Heart Eyes

# 659
  • Мнения: 1 069
Добре, Полинце, добавих.  Hug

Чакам и другите момичета да кажат имена...  Hug

1. проф. Кременски - София , отговаря на е-мейл: kremensk@yahoo.com
2. доц. Конова - Плевен
3. доц. Русев - клиника "Малинов", София
4. д-р Сигридов - София
5. д-р Георги Амалиев-син - Хирургиите, Пловдив
6. д-р ........... - Варна
7. д-р Любомир Бойчев - МЦ "Св.Иван Рилски" Тутракан

Общи условия

Активация на акаунт