Сполучливи имитации на маркови парфюми - 13

  • 109 147
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 338
Успях да мина със "скоростта на светлината" през Парфен.  Simple Smile
Информацията, която получих е, че са две различни фирми с Родригес. Част от парфюмите, които предлагат Родригес са от същото място, от което вземат и Парфен. Попитах колко версии на Coco Mademoiselle предлагат. Една, на EDP. За съжаление нямах време да го пробвам. Но ... познахте, че са от един казан.  Peace
Menerva, на този http://www.fragrantica.com/perfume/Max-Mara/Max-Mara-Gold-Touch-2452.html

magicjo, не бях влизала днес в темата и видях, че си написала да помогна за номерата на Родригес...Но аз така бях снимала списъците, че половината номера не се виждат, по-важни ми бяха имената на парфюмите.  Simple Smile

А според мен няма как да кажат, че са една и съща фирма, не е стратигическо... newsm78

# 721
  • Мнения: 1 338
Момичета, утре откриват нов магазин на Баргело в Люлин.

Копирам Ви постнатото им във Фейсбук-страницата им.

Официално обявяваме датата на откриването, а тя е 15.04.(петък)
Комплимент от Баргелло България за деня на откриването (петък) и следващия (събота) ще е цена на всички парфюми 17,99 лв.
Очакваме Ви в Люлин 6 срещу Силвър център, лесничко ще ни откриете 😀

# 722
  • Мнения: 1 360
Много ти благодаря, Кристалче, в нашия списък на стр.1 го няма.
Благодаря ти!  Hug
Момичета, утре откриват нов магазин на Баргело в Люлин.
Копирам Ви постнатото им във Фейсбук-страницата им.
Официално обявяваме датата на откриването, а тя е 15.04.(петък)
Комплимент от Баргелло България за деня на откриването (петък) и следващия (събота) ще е цена на всички парфюми 17,99 лв.
Очакваме Ви в Люлин 6 срещу Силвър център, лесничко ще ни откриете 😀

Е няма що, голямо намаление....В сайта им са по 15 лева:
http://www.bargello.ws/

# 723
  • БУРГАС
  • Мнения: 142
Днес си купих ето тази писалка имитация наVery Irresistible,страшно ми хареса,незнам дали са го докарали,не познавам оригинала .Да кажете сполучлива имитация.

# 724
  • Мнения: 1 360
Днес успях най - после да стигна до магазина на Парфен на Руски паметник и купих нещо, от което останах просто очарована: Un Jardin En Mediterranee Hermes. Останах изумена от приликата, но не с оригинала /който не познавам!/, а с един друг мой любим аромат, който имам в оригинал и който мислех скоро да си купувам отново, защото ми свършва, а няма имитация: Hedera L`Erbolario . За първи път ми се случва чак такава прилика между два различни парфюма! Направо ми отпадна нуждата да си купувам оригиналния Hedera L`Erbolario . Едно към едно са! 1:1! И още: цените на наливните Парфен са 10 лв за 30 мл с тяхно шише, а ако си имаш шише - цената е 9 лв. за 30 мл. Подаръци вече не дават.  Mr. Green

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Честита придобивка,Солар Hug,дано Нел чете и ако има възможност да пусне тя новата тема.Ще ни я заключат Cry,тя се беше справила перфектно преди. Praynig bouquet

# 726
  • Варна
  • Мнения: 1 199
Честита придобивка,Солар Hug,дано Нел чете и ако има възможност да пусне тя новата тема.Ще ни я заключат Cry,тя се беше справила перфектно преди. Praynig bouquet
Чете, чете! Hug  Ще я пусна още днес новата тема - дано да не се посрамя Embarassed

# 727
  • Мнения: 1 360
Благодаря, благодаря, момичета, да ви се връща!
 Hug
Супер си, Нел! Спасяваш положението за втори път вече!  Hug

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 199
Заповядайте в новата тема!  bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=917594

Общи условия

Активация на акаунт