Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~84~

  • 28 497
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30 820
Fatih Harbiye




Резюме: В квартал  Фатих в Истанбул, живее младо момиче на име Нериман. В ранна детска възраст,
тя губи майка си, която е от богато семейство и сега Нериман живее с баща си и родната си леля Гюлтер. Тяхното семейство живее спокойно и спазва семейните традиции.
Нериман има приятел от детството - Шинаси, който е влюбен в нея и иска да създадат заедно семейство. Нериман мечтае да се измъкне от мизерията и нищетата, да разкъса оковите на деспотичните  правила и норми, които са насаждани от векове и насочва всичките си усилия за това.
В Истанбул Нериман има вуйчо, който е съдружник в компания "Арджаоулу Текстил". Той има две дъщери  - Дуйгу и Пелин. Маджит Арджаоулу е богат младеж, в който Пелин
е влюбена. По повод на неговото завръщане от Америка, Пелин организира тузарско парти. Въпреки, че Нериман не поддържа връзки със семейството на вуйчо си, по стечение на
обстоятелствата и тя е поканена на това парти. Там Нериман се запознава с Маджит и животът й коренно се променя.
С кого ще остане Нериман - с приятеля си от детството, Шинаси, или с първата си любов-Маджит...


Неслихан Атагюл е родена на 20 август 1992 г.  През 2006 година се снима в "Листопад", изпълнявайки ролята на Дениз (голямата дъщеря на Таксим). Участието в хитовата драма веднага изстрелва актрисата на върха. Следват "Първа любов" (филм-2006 г.), "Скъпи татко" (2011 г.), "Араф" (филм- 2011), "Животът продължава ( 2011-2012 г.) ,  " Това, което ми остана от теб" ( филм- 2015 г.) и Черна любов ( Kara sevda 2015 г. ). Първата й главна роля в сериал е във "Фатих Харбие" (2013 - 2014 г.). Актрисата печели редица награди за участието си във филма "Araf", като "Най-добра актриса" на фестивалите в Москва и Токио.





Кадир Доулу е роден на 19 април 1982 г. в гр. Мерсин. Първата му главна роля е в сериала "Малки Тайни" (2010 - 2011 г.) в ролята на Али (най-добрия приятел на Чет и гадже на Арзу.). Следват  "Мръсната седморка" (2012 -2013 г.),"Двете лица на Истанбул" (Fatih Harbie 2013-2014 г.), "Любов моя, Алабора" ( Sevdam Alabora 2015 г. ) и "Великолепният Век - Кьосем" (Muhteşem Yüzyıl - Kösem 2015г.)














                                             

Стари теми



Тема 1 Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11 Тема 12 Тема 13 Тема 14 Тема 15 Тема 16 Тема 17 Тема 18 Тема 19 Тема 20 Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29 Тема 30 Тема 31 Тема 32 Тема 33 Тема 34 Тема 35 Тема 36 Тема 37 Тема 38 Тема 39 Тема 40 Тема 41 Тема 42  Тема 43 Тема 44 Тема 45 Тема 46 Тема 47  Тема 48 Тема 49 Тема 50 Тема 51  Тема 52 Тема 53 Тема 54 Тема 55 Тема 56 Тема 57  Тема 58 Тема 59 Тема 60 Тема 61 Тема 62 Тема 63  Тема 64 Тема 65 Тема 66 Тема 67Тема 68 Тема 69 Тема 70 Тема 71 Тема 72 Тема 73 Тема 74 Тема 75 Тема 76 Тема 77 Тема 78 Тема 79 Тема 81 Тема 82 Тема 83







Приятни минути в темата!


   

    

    

 

 

# 1
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 729
Добре сме дошли в новата тема  Hug Hug Hug
https://www.google.bg/search?q=%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0 … xwIUdZb9Y6EnKM%3A

# 2
  • Мнения: 1 870




"Оцъклената".... -какво красиво момиче-очите й океан от емоции...

# 3
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 729
Шладури,мамини!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 18 фев 2016, 17:19 от Габриела Радева

# 4
  • Мнения: 22 037
Да се запиша в новото евЕ, да не изтърва нещо  Mr. Green

Ренку  Hug Heart Eyes bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 13 622
Гюнайдъъън дън дън дън и от мен в новата тема  newsm51
Ренка тешекюлер джанъм
традиционният подарък за теб  Heart Eyes
Скрит текст:
И да не забравяме патрона ни


А относно Несли думите са излишни - прекрасни очи за които сигурно Яворов щеше да напише известното стихотворение "Две хубави очи"...ако ги беше видял  Heart Eyes




# 6
  • Мнения: 9 530
Айде добре заварили и мен в новата къщичка .

# 7
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 729
Съгласна съм за Очите на Несли 😻😻😻

# 8
  • Мнения: 7 162
и от мен записче  Mr. Green
Рени,  bouquet



# 9
  • Мнения: 1 367
Хайде и аз да се цопна в новата темичка HugРени Hug bouquetОчите на Несли наистина са много красиви Heart EyesОх аз се надявам утре да ни шокират с някой любовен фраг както когато бяха в къщичката Heart EyesВреме е малко да останат пак насаме заедно...... Praynig

# 10
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте  Hug

Ренка  Hug Hug Hug

Скрит текст:

Еве  Hug много целувки на бебо4ка  1stroller Two Hearts

съгласна съм с мненията за Кадир да последва колежката си , но надали ще го направи. Мом4ето е много отговорно  Peace

сега да питам  Laughing

1. как отиде къщата на Лейля на търг?
2. от къде Вилдан намери пари да купи къщата?
3. Туфан къде ходи та си накаля обущетата?  Видяхме го подслушвайки Емир и Карен от един бус  newsm78 после къде е скитал?

според мен Карен не е убита...в следващия еп може да размърда пръст4е  Laughing
ако е убита, мисля си, 4е мъжа й знае истината, иан4е защо ще ни занимават с неговото спасяване цели 10 мин от еп  Crossing Arms

Кемал се вцепени Нихан като заклю4и вратата, а като си потри ръцете и се помайтапи с него (сигурно, 4е е с намерение да го гътне на леглото) му се изправи и косата  Joy Joy Joy Joy
що така... не разбрах...  smile3555
вместо да я залепи за стената, той се стряска  Joy Joy Joy кво му става на тоз 4овек  Joy Joy Joy

много Зезета и Озита...тоз па Озан толкоз глупав, 4е по-глупав от него няма.... уж се реп4и , ска4а срещу баща си, ама тръгнал да се самоубива, така ли се разрешават любовни проблеми...със самоубийство. после цял ден лежи в леглото като родилка  ooooh!
нито работи, нито се занимава с нещо същественно...само реве...какво е това бе..младо мом4е, ами иди се хвани на работа бе...егати безполезния плазмид...то плазмидите по-актижни от него  Crossing Arms не  е подходящо определение за Озан4о  Laughing

и на Хилал няма да й вярвам ве4е  Naughty и тая лъже като....
уж пусна снимка, 4е снимали много вълнуващи сцени пък къде са тия сцени  #Crazy
кое за нея от предния еп е вълнуващо  newsm78

# 11
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
 Hug Hug Hug Hug Hug
Записвам се,че ви отървах Laughing
Ренко Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 2 685
    Рени  Heart Eyes   Hug    bouquet bouquet bouquet  

   Миме  Heart Eyes Hug  най-после да имаме доверен човек около Бу . Значи каквото и да става на сета ти ще си информатора , първи ний да сме в час какво ще става  Joy Joy Joy Кара ли ,  севда ли - ти си  Peace Grinning

 Рейтинга е по-нисък от предната седмица , и може би е заради еднообразието през почти два часа  Peace
 Има динамика , държат темпо , но с Карен и без Карен положението е пак в нулева позиция  Peace
 Малко дават Кени(клони към 0) ,според някои достатъчно , но все пак,  ако ги няма тях няма да има и сериал . Емко ще скучае заедно с всички други Joy Joy Joy

Не може да се разбере с Бану и Тарък какво ще стане , но не ми хареса снощи тази нейна игра (ако е така) За пари е съгласна на всичко  Peace

И Емко се е поуморил на сета

# 13
  • Мнения: 10 486
Ренка Hug Heart Eyes за новото къще newsm51

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Мичонка Hug Heart Eyes много сте хубави с Бубето Heart Eyes Heart Eyes
Еве Hug Heart Eyesцелувки за беба Heart Eyes Heart Eyes
И за всички  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 14
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
съгласна съм Краси...мнгоо малко време КеНи , а в същото време май те са главните артисти  newsm78 ако не се лъжа..май така беше  Thinking

ами то Зезе има пове4е време от Нихан  Mr. Green



Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт