Изиграй скуката с OZONE.BG

  • 90 314
  • 816
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 64
Ученически награди за ЛЕТНИ спомени в снимки и разкази!


Никога, никога, ама със сигурност никога няма да забравим онзи детски филм, който съпътстваше повечето ни безгрижни лета – „Синьо лято“. Та – всяко лято гледахме „Синьо лято“ и мечтаехме за мигове като с онези симпатични герои – Беа, Панчо, Хави и другите… Дали и лятото на вашето дете е било толкова шеметно – и то не само синьо, а и зелено, шарено, уханно и безгрижно? А, успяхте ли да снимате тези мигове на абсолютно щастие, с които децата ви запомняха завинаги топлината, приятелството и неповторимостта на миговете? Ако сте – то Вие сте нашите хора за участие в новата ни игра – ЛЕТНИ спомени в снимки и разкази.

Публикувайте от днес – 19 - до 31 август – летни снимки на любим летен момент от своята отпуска или пътуване из страната или любопитен летен разказ в темата, и можете да спечелите две от топ раниците от нашия ученически каталог на TOPGAL. На 1 септември ще изтеглим на томболен принцип двама от постналите летни снимки или разкази, чийто деца ще шашнат съучениците с яка раница. И не се притеснявайте - има варианти и за момчета и за момичета.
С пожелание за още много запечатващи се в сърцата мигове до края на ваканцията, даваме старт на играта „ЛЯТНА детска усмивка“!  bouquet

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 16:22 от Ozone.bg

# 526
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Защо напоследък в игрите се искат публични снимки на децата ни? И не само на тях, но за случая имам предвид. Естествено, че всеки има весели летни снимки с детето си, но дали е редно да се публикуват на общо основание.
Всеки си преценява, изразявам личното си виждане.

# 527
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
http://mariabesheva.snimka.bg/other/moite-deca.923204   Това е снимка на голямото ми момче, което си играе и е с маска на Спайдърмен!

# 528
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
http://prikachi.com/images.php?images/549/8880549y.jpg
Това е моето момче. За някой може да е просто снимка с куче, но за него бе голямо постижение и гордост. Преди 2 години се оказа в епицентъра на гонитба между улични кучета и се уплаши дотам, че не искаше да приближи дори бебе куче. Това лято се престраши и ето го - щастлив и горд с цяла немска овчарка в прегръдките си  Heart Eyes

# 529
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Лято-о-о-о!!

# 530
# 531
# 532
  • Мнения: 5 682
Понеже виждам, че снимката ми я няма, а не мога да редактирам, качвам отново в друг сайт:

# 533
  • Мнения: 3 546
pepi_r, вижда ти се снимката, поне аз я виждам, не знам, защо ти не я виждаш.

Прекрасна снимка между другото.

# 534
# 535
  • Мнения: X
Цветно лято...Наситено с игри , море , плаж и накрая  рожден ден   Heart Eyes

# 536
  • София
  • Мнения: 1 626
Цитат
Понеже виждам, че снимката ми я няма, а не мога да редактирам, качвам отново в друг сайт:
pepi_r Вижда си се снимката  Naughty
Ейййй завидях ви благородно за летните забавления. Ние все още чакаме своята ваканция през септември.
Дано времето е хубаво и имаме какво да покажем и ние като снимки. Иначе ето една лятна емоция и от рожденния ден на моето лятно детенце  Heart Eyes

# 537
  • Мнения: 5 682
Благодаря ви момичета, но честно казано аз продължавам да не мога да си видя първата качена снимка... но както и да е. Съжалявам, че се наложи да я кача два пъти и да гледате един и същи кадър повече от веднъж  Blush

# 538
  • София
  • Мнения: 39 764
Благодаря ви момичета, но честно казано аз продължавам да не мога да си видя първата качена снимка... но както и да е.
При мен също не се вижда.

Да не е чист спам

# 539

Общи условия

Активация на акаунт