Изиграй скуката с OZONE.BG

  • 90 316
  • 816
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 64
С малко закъснение, но добро настроение дойде време да обявим печелившите от последната ни игра "Подготовка за училище".

Ваучер за пазаруване на стойност 100 лв. от сайта Ozone.bg получават взелите участие потребители - scherifka, ма ко и dessie_d.
А подарък пъзел от 1000 части на световно известната марка JUMBO получават следните потребители - sis_ko, BBeLLa, Мaрия.

Моля, свържете се с нас на лично съобщение, за да разберете как може да получите наградите си. Честито на спечелилите, а на всички останали пожелаваме успешна учебна година!  bouquet

# 601
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
 bouquet

# 602
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Благодаря за наградата!   bouquet

# 603
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Много ме зарадвахте, Благодаря за прекрасната емоция  bouquet

# 604
  • Мнения: 1 967
Много приятна изненада, благодаря!   bouquet

# 605
  • Мнения: 64
ВСЕКИ МЕСЕЦ - СПЕЧЕЛИ SONY PLAYSTATION 4 SLIM 500GB, ГЕЙМЪРСКИ МОНИТОР BENQ XL 2411Z ИЛИ ВАУЧЕР НА СТОЙНОСТ 300 ЛВ.



Всеки закупил игра за любимата си платформа участва автоматично в томболата на Ozone.bg!
Всеки месец изтегляме трима късметлии, които могат да спечелят чисто нов Sony PlayStation 4 Slim 500GB, геймърски монитор BenQ XL 2411Z или ваучер на стойност 300 лв. за пазаруване на игри от сайта на Ozone.bg ➡ http://ozn.bg/GamesPromo  
Виж условията на играта тук: ➡ Общи Условия

Последна редакция: пт, 30 сеп 2016, 12:23 от Адри́

# 606
# 607
  • Мнения: X
pepi_r
до колкото разбрах и видях играта се провежда във фейсбук.Има публикуван линк към играта в този пост .Гледам ,че доста хора качват снимки там.Успех в играта  Hug
СПЕЧЕЛИ СУПЕР ЯКИ ПЪЗЕЛИ ОТ OZONE.BG


Играй и спечели пъзели Heye , Jumbo и Castorlend от 1000 до 4000 части. От Ozone.bg сме подготвили подаръци за феновете на пъзелите. Подаряваме всяка седмица 3 пъзела на късметлии, изтеглени на томболен принцип, а голямата награда пъзел от 4000 части ще зарадва трима от вас, чиито снимки са събрали най-много харесвания!

Как да участвате?
- Наредете свой изцяло или частично завършен пъзел, или кутии с пъзели
- Подгответе бележка с надпис "ozone.bg #пъзелмания" и я снимайте заедно с пъзела или кутиите.
- Качете снимката като коментар под този пост

Можете да участвате до 05.10 включително. Печелившите ще бъдат обявени на нашата фен страница на 07.10
Към играта във Facebook: http://ozn.bg/2cBMSyi
Всички пъзели може да разгледате тук: http://ozn.bg/пъзелмания
Общи условия: http://ozn.bg/2cBLxrf

Нека пъзел манията започне сега. Успех на всички!

# 608
  • Мнения: 5 682
Аз това го видях и съм публикувала и там, но тъй като е написано:
"...- Качете снимката като коментар под този пост..." и после са дадени координатите към Фейса се замислих, че може за потребителите на бг мама да има отделна награда  Laughing. Или поне така ми се ще  Laughing

# 609
  • Мнения: X
Аз това го видях и съм публикувала и там, но тъй като е написано:
"...- Качете снимката като коментар под този пост..." и после са дадени координатите към Фейса се замислих, че може за потребителите на бг мама да има отделна награда  Laughing. Или поне така ми се ще  Laughing

И аз това го видях , но е копирано от публикацията във фейса Simple Smile А ако има отделна награда и тук би било идеално . Simple Smile

# 610
  • Мнения: 64

Игра с Hatchimals

Излюпва се твоето вълшебство
Отгатни какво е и спечели яйчице Hatchimals.



Преди броени дни нещо изумително се случи по цялата Земя – в някои от най-добрите детски магазини се появиха магическите, изпъстрени в различни цветове яйца Hatchimals!
Всички очакват от тях да се излюпи вълшебство! Това няма да е просто магическо същество, а фантазията и вълшебството на вашето дете, защото излюпеното ще стане най-добрия му приятел. То ще почуква отвътре в отговор на детските потропвания по яйчената черупка, ще свети в отговор на милите думи, ще комуникира и ще има нужда от много любов, топлина и грижи, за да се излюпи и след това да порасне заедно с детето ви.
 
Но какво се излюпва от яйчицето Hatchimals?

Отговорете ни в темата тук от 13 до 20 октомври 2016 година, а на следващия ден - 21 октомври - ще изтеглим един печеливш, който ще получи едно от оригиналните яйчица Hatchimals.

Той ще може да провери вълшебната си теория в действителност.
Ако нямате търпение, можете да поръчате вашето магическо яйчице Hatchimals предварително ТУК.
  bouquet

# 611
  • Мнения: 5 682
От яйчицата се излюпват птичета, а от вълшебното яйчице - вълшебно птиченце  Heart Eyes

# 612
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
Ще се излюпи вълшебно пиленце, в което моите дечица ще се влюбят!

# 613
  • Варна
  • Мнения: 11 340
От яйчицата Hatchimals се излюпват интерактивни пиленца, които преминават през три фази - бебета, подрастващи и възрастни. Децата им помагат да се научат да ходят, да пеят, да играят игри  и други. Предварително не се знае кое точно пиленце ще се излюпи, това става ясно, чак, когато се разчупи яйцето. Все пак, по цвета на яйцето може да се познае какъв вид ще е пиленцето вътре - Penguala или Draggle.

Специално от показаното от вас яйчице в лилаво ще се излюпи Draggle. Grinning

# 614
  • София
  • Мнения: 803
Ще се излюпи малка,сладка,странна и любвеобилна животинка

Общи условия

Активация на акаунт