Място в самолета

  • 2 398
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте,
април месец ми предстои пътуване до Германия, Берлин заедно със сестра ми. Билетите са закупени, но искам да се обърна към вас с едно запитване. Не сме си закупили места предвателно, понеже цената ми се видя висока. Ако се чекираме на летището дали могат да ни сложат един до друг? newsm78

# 1
  • Мнения: 3 031
За коя авиокомпания става въпрос?

# 2
# 3
  • Мнения: 2 450
Принципно ако се чекирате един след друг би трябвало да сте с последователни места мисля.  newsm78

# 4
  • Мнения: 27
Благодаря! Дано да е така newsm51

# 5
  • София
  • Мнения: 390
ако се чекирате он лайн не е сигурно, че ще са поредни. ако сте на летище отивате по-рано и така имате по-голям шанс Simple Smile

# 6
  • Мнения: 27
да, и ние така предположихме Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 711
Винаги когато сме се чекирали заедно, са ни слагали заедно. Последно с България Ер пътувахме.

Да допълня: ходим към 2 часа по-рано. Предпочитам да почакам и да не съм под напрежение, отколкото да изкарам още 10 мин вкъщи, в трепетно очакване  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 27
Разбира се, и аз съм така  Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 11 989
еър Берлин е нискотарифна компания, там винаги може да се очаква всичко - както и да сте доволни, така и да не сте.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Ние пътуваме много често с моя съпруг и никога до сега не сме имали проблем да пътуваме един до друг. Дори когато сме се чекирали он лайн сами пак сме си избирали места един до друг. Като се има предвид , че и винаги искаме едното място да е до пътеката. С тази авиокомпания не сме пътували,но не мисля,че ще имате някактъв проблем с местата.

# 11
  • Мнения: 8
Не знам как е в Еър Берлин, но например в Уиз Еър няма запазени места и всеки влиза като в автобус, малко е блъсканица

# 12
  • Мнения: 2 883
Уиз вече от може би половин година дават места с чекирането  Peace

# 13
  • постоянно
  • Мнения: 7 123

Ще ви дадат места един до друг ако има такива останали в зависимост от това колко хора са си платили за запазени места.
Уиз предлага същата услига за запазване на дадено място срещу 8лв или 10лв ( до прозорец ) такса.

# 14
  • Мнения: 14 490
Уиз вече от може би половин година дават места с чекирането  Peace

Ако помня правилно от март миналата година Уиз дават места още при закупуването на билета, не при чекирането Peace

Общи условия

Активация на акаунт