мнение за Албена Холидейз

  • 4 349
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Моля ви за мнение за туроператора Албена Холидейз. Харесали сме си оферта за почивка в Турция, цената им е по-добра в сравнение с останалите, но не намирам нищо в интернет за тях. Ще ви бъда благодарна ако някой сподели.

# 1
  • Мнения: 11 747
Може да попиташ в темата за почивки в Турция. Там съм срещала хора, които са пътували с тях. Мисля, че са читави. Аз съм била техен клиент, но преди много години и освен това само ми продадоха пакет на друга тур операторска фирма. От обслужването останах много доволна.

# 2
  • Мнения: 4
Много Ви благодаря за отговора. Желая прекрасен и усмихнат ден Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 617
Много положителни отзиви: почивах на "Златни пясъци" с тях два пъти.

# 4
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте,


Пътувала съм с тях два пъти в Турция , а мои познати пътуват 6-та година само с тях пак в Турция.
Ще отбележа обаче, че ползваме пакети които са без транспорт и за него нямам отзиви.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на екипа на Албена Холидейз за поредната прекрасна почивка в Турция. За перфектната организация по пътуването до настаняването в хотела. Благодарим на шофьорите за безаварийното пътуване и на водачите Тони и Мариана които са страхотни.Поздрави на целия екип и до нови срещи!  Сем.Желеви гр.Обзор

# 6
  • Мнения: 1
Привет! Впечатлена съм от професионализма, точността и лоялността на работа на екипа. Сърдечно БЛАГОДАРЯ  на Албена Холидейз за поредната фантастична почивка в Турция. За перфектната организация по пътуването и настаняването в хотела, както и организацията за връщане в родината ни. Благодаря на шофьорите за безаварийното пътуване и на водачите, които всеотдайно се грижеха за нашия комфорт и най-вече нищо  да не ни липсва. Страхотни сте. Поздрави на целия екип и до нови срещи! В частност на МЕНИДЖЪРА Simple Smile С голяма признателност от семейство Тороманови, гр. Копривщица.

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 14:05 от Stanka Toromanova 734027

Общи условия

Активация на акаунт