По-млада и стегната кожа само за 6 седмици?

  • 43 920
  • 398
  •   1
Отговори
  • Мнения: 368
Тествайте VisaCare – уреда за микродермабразио на Philips!

Philips отправя ново предизвикателство именно към вас, потребителите на BG-Mamma, защото вашето мнение е важно. По тази причина, а и защото вярваме в доказаното качество на своите продукти, отново ви предоставяме възможността сами да се уверите в постигнатите резултати!

Запознайте се с Philips VisaCare – уред за микродермабразио, създаден да подмладява кожата и да стимулира отделянето на колаген и еластин. Технологията микродермабразио, която се използва в салоните за красота, сега е адаптирана за безопасно приложение у дома.
С Philips VisaCare ще спестите време и средства от скъпоструващите процедури, а същевременно ще се радвате на по-млада и стегната кожа само след шест седмици.


Тук е моментът да се уверите сами, че по-младата и стегната кожа е постижима само за 6 седмици!
Сега имате възможност да тествате Philips VisaCare и да споделите с останалите дами вашето мнение и резултати! Всичко, което трябва да направите, е да се „запишете“ в нашата тема, отговаряйки на въпроса: Какви грижи полагате, за да поддържате кожата си млада и красива?

Темата ни ще бъде активна в следващите 2 седмици, след което ще изберем 3 от вас, които ще получат своя Philips VisaCare! След това трите дами ще имат приятното задължение да ни споделят регулярно своите отзиви, а вие ще имате възможността да задавате своите въпроси както към тях, така и към дерматолога д-р Елмира Павлова в настоящата тема.
Тук можете да се запознаете с общите условия на нашата активация.

Какво е Philips VisaCare?  



Philips VisaCare прилага технологията микродермабразио, която се използва в салоните за красота – адаптирана за безопасно приложение у дома. Philips VisaCare е дерматологично тестван, безопасен и нежен; подходящ за всеки тип кожа.

Благодарение на технологията DualAction Lift & Exfoliation Philips VisaCare интензивно стимулира микроциркулацията и производството на колаген и еластин. Кожата се повдига и се опъва, като нежно се масажират слоевете в дълбочина. Кръвообращението се засилва, като се пренасят кислород и нутриенти към повърхността. Накрайникът за ексфолиране, покрит със 100 000 микрокристала, нежно премахва част от т.нар. stratum corneum (горния слой на кожата), който се състои от мъртви клетки, като разкрива по-гладка и сияйна кожа. По този начин се стимулира регенерирането на кожни клетки.


Освен това, Philips VisaCare ще допринесе и за по-доброто усвояване на козметичните продукти, които използвате – употребата на козметика за лице против бръчки с подмладяващ ефект е по-ефективна след такава процедура, тъй като се подобрява проникващата ѝ способност и по този начин се осигурява по-траен ефект.

Процедурата отнема не повече от 5 – 10 минути – тогава, когато вие решите да ги отделите. За най-добри резултати процедурите с VisaCare се извършват 2 пъти седмично. Прилаган правилно, уредът VisaCare на Philips е истински приятел и съюзник в продължителната борба с бръчките!
Уверете се сами в ефективността на VisaCare, като участвате в това предизвикателство. Пожелаваме ви успех!
 
Повече информация можете да откриете на http://www.philips.bg/visacare.

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 16:39 от Pедактop

# 1
  • Мнения: 1 283
Какви грижи полагате, за да поддържате кожата си млада и красива? - храня се с качествена храна, използвам качествена козметика, спортувам!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 098
Поддържам кожата си млада и красива със скъпа и качествена био козметика. Доверявам се на професионални услуги, когато имам възможност.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 987
храня се с качествена храна, използвам качествена козметика, спортувам!

+ пия достатъчно вода, за да не се дехидратира кожата.

# 4
  • Мнения: 254
Опитвам се да се храня здравословно, да пия много вода, да се наспивам и използвам био-козметика.

# 5
  • Мнения: 3 786
Не полагам особени усилия освен,че гледам да се храня здравословно и да пия повече вода.

# 6
  • Мнения: 819
Каквото и да се прави,годините оказват влияние върху кожата.Факт е,че моето поколение едва към 40 годишна възраст започна интензивно да се грижи чрез качествена козметика.Майките ни ползваха единствено лимонов крем все пак.Но днес успявам да я овлажнявам с кремове,почиствам с тоници и да и предавам свежест чрез макиаж

# 7
  • София
  • Мнения: 964
Какви грижи полагате, за да поддържате кожата си млада и красива? Използвам хубава козметика,спортувам,пия достатъчно вода.За съжаление нямам много време да отделям за процедури за кожата си и наистина бих се радвала да използвам и да тествам този уред. Не посещавам козметични салони поради липса на време и средства!

# 8
  • Мнения: 605
Опитвам се да се храня здравословно, пия много течности /вода, билков чай, фрешове/, наблягам на почистването и овлажняването на кожата.

# 9
  • Мнения: 646
Натурална козметика, един път седмично маска на лице с жълтък, зехтин и лимон. Не по- малко от 2 литра вода на ден.

# 10
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Какви грижи полагате, за да поддържате кожата си млада и красива? - Използвам качествена козметика за лице и тяло, здравословно хранене, пия много вода на ден, приемам хранителни добавки и спортувам. Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
О-о-о-о, много искам да го изпробвам тоя уред!

Миналата година навърших 40 год. и, някак изведнъж, с ужас забелязах, че кожата ми вече не е толкова еластична, както преди. Малко след това прочетох и статия, в която пишеше, че обичайно физическото остаряване на кожата започва на 39 години... мда, явно бях в кюпа вече... Честно казано, до момента, не бях полагала кой знае какви грижи за кожата си - почистване от грим, крем със слънцезащитен фактор и тук-таме някоя маска, като ми дойде музата.

Осъзнавайки, че явно е дошло времето да се погрижа за кожата си, реших да се насоча към по-висок клас козметика - не само бяла, но и по отношение на гримовете. Опитвам се да се храня здравословно. Веднъж-два пъти посетих и козметик, иска ми се и да спортувам, но липсата на време за такива занимания, е факт, ето защо много по-голямо значение отдавам на грижите, които мога да полагам вкъщи - често, през нощта, след като заспят и трите диванета.

VisaCare ми изглежда точно като за мен по описание и с удоволствие бих споделила впоследствие впечатленията си от него, стига да ми се отдаде възможността да го изпробвам!

П. п. Преди години, когато пуснахте темата за изпробване на ютията Perfect Care, бях в резервите Wink, ето защо много се надявам, този път да имам късмет. Hug

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Храня се разделно - зеленчуци с пилешко и риба, плодове и пия много чай и вода. Никога не лягам с грим, а почиствам с олио и след това с мицеларна и розова вода. Нанасям крем и околоочен, пръскам термална вода. По 2-3 пъти в седмица си правя маски за лице.

# 13
  • Мнения: 5 682
Пия повече вода, ям плодове, лицето си го мажа с хубав крем

# 14
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
При мен за съжаление, здравословното хранене и качествената козметика не успяват да "тушират" негативите от тютюнопушенето.
В най-скоро време смятам да се доверя и на професионалисти в моделирането на лицевия контур.

Общи условия

Активация на акаунт