RESCUE се справя с неочакваните пристъпи на тревожност и страх при децата

  • 28 439
  • 171
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Спасителната комбинация на д-р Бах овладява стреса в ежедневието

Съществуват различни инструменти за справяне с детските страхове и тревожност. Подобни състояния са с временен характер и подлежат на корекция. Спокойствието и информираността са основният и най-важен родителски отговор на детската уплаха и тревога. Терапията с цветята на д-р Бах, действаща на психо-емоционално и физическо ниво, е изключително ефективна при малчуганите. Фините вибрации на цветните есенции успешно повлияват децата със симптоми на засилено безпокойство и страх. Универсалната комбинация от 5 цветни есенции на д-р Бах в продуктите от серията RESCUE е благоприятна за преодоляване в ежедневието на неочакваните и спешни пристъпи на тревожност, страх и паника при децата. Безвредно овладява случаите на моментен емоционален дисбаланс вкъщи, в детската градина или в училище и спомага за бързото възстановяване на вътрешното спокойствие на мъниците.

Продуктите RESCUE са подходящи за деца и родители. Могат да се приемат в различни форми – капки, пастили, перли и спрей, неограничено в рамките на деня, през 15 минути до ефект. Приятният плодов вкус на пастилите ги прави особено желани от малчуганите. Предлагат се в четири вкуса – касис, боровинка, лимон и бъз. Действат за около 3 – 4 часа. Единичната доза при децата е равна на 1 пастил и е препоръчително да не се сдъвква, а да се изчака да се разтопи след поставяне в устата. Действието настъпва до 20-тата минута и трае 3 – 4 часа. Спреят също е удобен за приложение при деца в спешни ситуации. Две впръсквания гарантират бърз ефект след около 5 – 10 минути, който се изчерпва за час-два.



В кои случаи можете да помогнете на себе си и на децата чрез спасителната комбинация RESCUE и да сте сигурни, че ще настъпи ефект?

- Ако детето усеща вътрешно напрежение – може да се дължи на очакване на нещо вълнуващо или плашещо – първия учебен ден, участие в мероприятие.
- При уплаха или паника – преди посещение на лекар или зъболекар, детска ясла или градина; ако малчуганът се страхува да остане сам; при стрес от пътуване със самолет; при уплаха от животни и звуци; при падане или смяна на училището, града.
- Хиперактивност – при пресилена реакция в определени ситуации; липса на концентрация; невъзможност за самоконтрол и засилена импулсивност. Препоръчително е да се комбинира с индивидуална Бахова терапия.
- При отказ от следобеден сън – неспокоен сън при бебета и деца; среднощни пробуждания, предизвикани от кошмари; при страх да спят сами.
- При страх от изпит или контролна работа.

С RESCUE ще се справите резултатно с кризисни житейски ситуации – различни видове страх, тревожност, панически атаки, пристъпи на ярост и гняв, загуба на близки, неразбирателства. Продуктите от серията са решението, ако често изпадате в паника поради невъзможност да се справите със задачите на работното място или изпитвате непреодолим страх преди и по време на полет. Ако лесно изпускате нервите си вкъщи или избухвате в офиса, или пък проявявате нетърпение в отношенията с близки и колеги. Приемът им е препоръчителен при състояния, които изискват спешна намеса, за да запазите психо-емоционалната си стабилност. RESCUE не разрешава ситуацията, но променя отношението ви към нея.

RESCUE перлите действат бързо и продължително и са най-дискретната форма за прием при възрастните. Една перличка под езика в рамките на 10 секунди ще ви успокои за 3 – 4 часа. Перлите се  разтопяват и резорбират през лигавицата, като действието настъпва до 15 минути. Капките RESCUE са класическа форма, която е изключително подходяща както за постигане на бърз ефект, така и за продължителност на действието. Директният прием на капки осигурява ефект в рамките на 5 – 15 минути, който се изчерпва за около час-два. Ако се приемат в чаша вода, действието им продължава около 4 часа, но първоначалното усещане на успокоение настъпва след 20 – 30 минути.



Участвайте в играта на RESCUE:
Използвали ли сте универсалната комбинация от цветни есенции RESCUE по оригинална рецепта на д-р Бах? Трима от коментиралите до 03.04.2016 г. в темата ще спечелят комплект: спрей + пастили.

Оригиналните продукти от серията RESCUE на д-р Бах са в отличителен жълт цвят и носят логото на фирмата производител Nelsons.
RESCUE ще намерите в аптеките.
За повече информация посетете: www.rescue.bg

Последна редакция: сб, 26 мар 2016, 00:15 от Адри́

# 1
  • Мнения: 343
Да, използвала съм и в постоянно имам в чантата (за всеки случай) по едно шишенце  от универсалната комбинация от цветни есенции RESCUE по оригинална рецепта на д-р Бах.
Уникални са!!!  Peace

# 2
  • Мнения: 47 982
Използвали ли сте универсалната комбинация от цветни есенции RESCUE по оригинална рецепта на д-р Бах?
Не, използвала съм цветни есенции по Бах преди много години, индивидуално изготвени и препоръчани, и бях много доволна
Бих пробвала RESCUE

# 3
  • Мнения: 5 682
Още преди години си закупих книгата на Барбара Мацарела - "Здрави и щастливи деца чрез терапията на д-р Бах с цветовете на растенията", тъй като имам аутистично дете и търсех варианти, с които да го подпомогна в развитието му - успокоение на нервите, концентрация. Използвах комбинация от капки по препоръка на приятелка.
Всъщност обмислях отново да взема такива капки и щях да търся консултация със специалист, какви да са точно.

# 4
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Не съм използвала универсалната комбинация от цветни есенции RESCUE по оригинална рецепта на д-р Бах, но смятам да се оборудвам с тях. В момента съм в процес на доинформиране по темата.

# 5
  • Мнения: 3 546
Не, не сме използвали тази комбинация от цветни есенции RESCUE по оригинална рецепта на д-р Бах, но имам мъник на който му предстой ясла, и бих опитала. Слушала съм много добри отзиви, но нямам преки наблюдения.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Използвали ли сте универсалната комбинация от цветни есенции RESCUE по оригинална рецепта на д-р Бах? - Не, не съм, но бих ги пробвала, чувала съм добри отзиви.

# 7
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Използвали ли сте универсалната комбинация от цветни есенции RESCUE по оригинална рецепта на д-р Бах? - не съм ги използвала, но съм доста заинтригувана, защото последните месеци преминавам през труден период, и бих ги пробвала

# 8
  • София
  • Мнения: 561
Използвали ли сте универсалната комбинация от цветни есенции RESCUE по оригинална рецепта на д-р Бах?
Да, използвала съм пред около 2 год. донесено от чужбина, тогава мисля че ги нямаше още в БГ. Тогава имах доста проблеми със стреса и паниката. Помогнаха ми. Радвам се че има толкова форми и варианти за прием, удобни и за деца, тъй като сина ми първокласник определено на моменти има нужда от нещо подобно. Със сигурност отново ще си набавя за мен и децата.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 43
Не, не съм използвала. Напоследък обаче е доста рекламирано и бих пробвала.

# 10
  • Мнения: 87
Не, не съм използвала този продукт. Сега ще се информирам и бих пробвала.

# 11
  • Мнения: 595
Не, не съм използвала. Често съм изнервена, а и за малкия биха ми послужили в някои случаи, за това, бих се радвала,ако имам възможност да опитам и спрея и пластилите.

# 12
  • София
  • Мнения: 924
Не. Не съм използвала универсалната комбинация от цветни есенции RESCUE по оригинална рецепта на д-р Бах, но с удоволствие бих опитала за себе си и сина ми/5 г./, който като всяко дете си има своите страхове и тревоги. Бих направила постъпки да ги преодолеем с RESCUE.

# 13
  • Мнения: 2 681
Не съм използвала капките, нямам нужда.
Знам, че отговора ми ще бъде изтрит. Но все пак да попитам - защо трябва да си дрогирате децата?
Не може ли кротко да им обясните напр. за  тръгването на градина или училище?
Защо трябва да ги укротявате с лекарства, пък били те и уж безобидни?
Като не му се спи след обяд, ще заспи по-рано вечерта.  За мене няма драма детето да е живо, активно и подвижно.

# 14
  • София
  • Мнения: 964
Никога не съм използвала,но с удоволствие бих ги опитала!

Общи условия

Активация на акаунт