Студенти в UK- 6

  • 113 175
  • 763
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 101
Попаднах на тази информация (може да е полезна за някого)

http://www.universitiesuk.ac.uk/facts-and-stats/Pages/brexit-faq.aspx

http://www.britishcouncil.bg/en/study-uk/eu-referendum

# 601
  • Мнения: 301
Може ли да попитам от коя фирма сте доволни за изпращане на багаж от България до Великобритания? И дали позволяват някаква храна в багажа?  bouquet

# 602
  • София
  • Мнения: 2 265
Да се похваля и аз! Приети сме в Съри!!!
От понеделник купуваме билет и всичко по реда!

# 603
  • Мнения: 9 183
Може ли да попитам от коя фирма сте доволни за изпращане на багаж от България до Великобритания? И дали позволяват някаква храна в багажа?  bouquet

arameks -арамекс  30кг. за 72 лева от врата до врата 2 пъти седмично тръгват сряда и петък ..за точно една седмица пристига
може храна суджуци,шоколади,сухари,вина е и лютеница на "Велика"  как без нея  Joy

# 604
  • Мнения: 33
Да се похваля и аз! Приети сме в Съри!!!
От понеделник купуваме билет и всичко по реда!

Честито   Heart Eyes Лисваме менчето - по вода върви newsm10

# 605
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Честито за Съри Simple Smile Нямаше ли още някой дето чакаше от там? Аз пък чакам да мъцнат за заема,  засега пратиха CRN и пароли.

# 606
  • България
  • Мнения: 2 164
Аз изпращам със Спиди. Нося в техен офис защото ми е по-удобно, но може и да го вземат. Доставят на място. Няма проблем за храна. Не разрешават цигари и алкохол, но съм слагала алкохол, който замина. Просто не го видяха. Имах и инцидент със счупен буркан и съответно мокри дрехи, но ме обезщетиха.  Тази година почивам с колетите.  Само пари Simple Smile

Последна редакция: пн, 08 авг 2016, 10:16 от SofiaV

# 607
  • Мнения: 1 152
Привет и от мен Simple Smile
Липсвах известно време, но наваксах с четенето. Честито на всички новоприети и на всички, приключили успешно годината  Hug
След чакане повече от месец на отговор от Единбург и след няколко телефонни разговора, дъщеря ми помоли да ѝ канселират офертата. Изпилиха ѝ нервите (може би е тактика това- знам ли), а тя даже започна да съжалява, че не е писала като първо желание Саутхемптън  Thinking Вярно, че 0.08 не и стигаха да покрие изискванията за Единбург, но доколкото разбрах, те са забавили  отговорите дори на деца, които са покрили изискванията им. Аз съм доволна, че детенце е щастливо и изобщо не страда, че така се развиха нещата, та даже и сама реши да помоли да отхвърлят кандидатурата ѝ.
От Саутхемптън ѝ пратиха потвърждение веднага. Имаме купен билет- ще лети на 21-ви и ще е там за фрешъс дните на унито. От университета ще я чакат на летището, ще я настанят и 3 дни ще ги запознават с живота в университета.
Чакаме документите за заема и резултатите от общежитието, пусна и документи за стипендия. Надявам се нещата да се развият нормално.

 Hug

# 608
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Браво на поредното отлитащо Simple Smile Някой да лети за Манчестър на 24ти? Че моето ще пътува самичко, Йорк ще си я приберат от летището,  но ако някой ще лети с изиджет за Манчестър да свирка.

# 609
  • Мнения: 301
Аз изпращам със Спиди. Нося в техен офис защото ми е по-удобно, но може и да го вземат. Доставят на място. Няма проблем за храна. Не разрешават цигари и алкохол, но съм слагала алкохол, който замина. Просто не го видяха. Имах и инцидент със счупен буркан и съответно мокри дрехи, но ме обезщетиха.  Тази година почивам с колегите.  Само пари Simple Smile

Счупен буркан? Дано не, че аз нося подаръци в буркани  Laughing. Е ако им кажеш, че има чупливи неща не го ли вземат под внимание и примерно да внимават с него и да не слагат нищо отгоре му.  Sick

# 610
  • Мнения: 1 152
По повод пращането на багаж с куриер- дъщеря ми реши да прати по този начин (ако се наложи де) нещата, които не са и от първа необходимост, вместо да плаща за допълнителен багаж. Иначе си е поръчала одеало, възглавница, чаршафи за 20 паунда направо от общежитието.

Последна редакция: пн, 08 авг 2016, 10:01 от duNdence

# 611
  • Мнения: 6
Браво на поредното отлитащо Simple Smile Някой да лети за Манчестър на 24ти? Че моето ще пътува самичко, Йорк ще си я приберат от летището,  но ако някой ще лети с изиджет за Манчестър да свирка.
Ние летим за Манчестър, но с Луфтханза и на 14.09. Честито на девойката

# 612
  • Мнения: 6
Да се похваля и аз! Приети сме в Съри!!!
От понеделник купуваме билет и всичко по реда!
Честити, изпилиха ни нервите на всички, но важен е крайния резултат

# 613
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Аз пък да питам за Спиди и обезщетението, плс за повече инфо  Praynig Редовно ги ползвам и досега не е имало колет без поражения (може да е дребничко, но все има по нещичко  Cry)

Алкохол домашен - не може, ако е с бандерол и е 1 бутилка примерно, може.
Лекарства - ако са с рецепта, може.

# 614
  • Мнения: 3 200
Просто не използвайте Спиди, на пазара има достатъчно коректни фирми.

Общи условия

Активация на акаунт