AVON - Тема за представители - Кампании 5,6,7.....- Тема 137

  • 64 433
  • 578
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Това е тема само за представители!



Обсъждането на продуктите на AVON, правим в тази тема

Излишни и несполучливи покупки разменяме тук!


Старата тема

Текущ каталог
Текуща миниброшура

Каталог 06
Мини брошура 06/07
Каталог 07

Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:
  • Да сте писали поне в три поредни теми, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
  • Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..
  • Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Бургас
Инка 13

Варна
katyadjin
_re_ge
rumi_m2001
beljata

Г. Оряховица
Luisi

Добрич
gostenkata75

Етрополе
leady_23

Кюстендил
vaniu6eva

Плевен
Тони.

Пловдив
`ТуиГ         "Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
*Дорис*
  
Русе
*Elina*
venelia

Свищов
4erito

Сливен
slavena80

София
ASTILLA       - Банишора и Надежда
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
Узи         - центъра, НДК, ЦУМ и Младежкия театър
jecky

Стара Загора
Ръмжел

Хасково
talasamka

Шумен
neli mar4

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

Dessu - София

venelia - Русе
eli4ka666- Русе


За връзки с AVON:


тел.:  02/9765 800
contact_avon.bulgaria@avon.com

Бланка за пълномощно

Последна редакция: пн, 28 мар 2016, 21:56 от katyadjin

# 1
  • София
  • Мнения: 1 113
Хоп първа   Party
Благодаря за новата тема, katyadjin  bouquet
Желая успешни пролетни кампании на всички!  Hug

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 430
Благодаря за новата тема!
Много успешни кампании на всички!

# 3
  • Мнения: 493
Благодаря за темата!  bouquet bouquet bouquet

# 4
  • Мнения: 5 037
Благодаря за новата тема bouquet.Успех на всички в новите кампании.

Аз без да искам се класирах за Ниво2 ,чак съжалявам,че трябва да се напъвам за точки.Ще видим до къде ще я докарам.

# 5
  • Мнения: 13 825
Благодаря за темата и успешна кампания на всички.
До утре вечерта ще има и каталог7 и мини  брошурка 6/7

Прекрасна лентичка Кате Hug Hug Hug

# 6
# 7
  • Мнения: 150
Благодаря за темата  bouquet
Като говорим за координатор даже не знам как изглежда и номера и нямам.

# 8
  • Мнения: 493
Получих кашона Whistling

Малко снимков материал:
-очила Shiara - улучила съм размера, паснаха ми идеално (обикновено са ми леко големи)
Скрит текст:
-чанта ColorBlock - много е мекичка, сравнително голяма (за моя стандарт), но пък изглежда компактно. Вътре няма отделни разделения, което и като минус, и като плюс може да се отбележи. Няма друга дръжка (дълга), което за мен също е плюс, т.к. не си падам по дръжките за през рамо. Има още отделение за телефон/ключове и един джоб с цип.
Скрит текст:
-портмоне ColorBlock - мекичко, с практични разделения.
Скрит текст:




В нетната оферта за следващата кампания има интересни неща, определено хвърлих око на парфюмния део-спрей Instinct  Whistling

Успешна седмица, момичета!  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 572
Честита ни нова тема!
Кате,  bouquet
Внимавайте, ако сте решили да поръчвате ТВ Truly Unique . Цената в Нетната е една, а при въвеждане-с 5 лева по-висока. Ако е продукт от Брошурата ми е ясна технологията, но от Нетната...Изтрих го, разбира се, но ако не бях видяла, щях да бъда неприятно изненадана.

# 10
  • Мнения: 345
Благодарим за новата тема  bouquet

# 11
  • гр.София
  • Мнения: 430
И чантата, и очилата, и портмонето изглеждат супер! Със здраве да си ги ползваш!

В моя кашон отново липсва колието. Вече не знам да се смея ли, да се ядосвам ли. Сега ще им звъня отново.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 828
Привет, момичета  bouquet
Отдавна не съм се мяркала  Simple Smile
И аз без да искам съм се класирала в ниво 2, та да питам какво точно означава това?
Какви точки трябва да събирам и за какво са ми?

# 13
  • Мнения: 5 037
Виж в сайта.Събираш точки в рамките на К5-К9 и ги разменяш за продукти на мин.цена.

# 14
  • Мнения: 143
Здравейте момичета, и аз да се похваля - по сметките ми се класирах в ниво 4, а сега се оказа, че съм в трето!!
В К5 съм се насочила и аз към ножицата за подстригване, някой тук спомена, че ще се възползва от намалената цена и аз да не остана по-назад, мисля да си я взема. От чантата с условие за поръчка от 20 лв нещо не съм впечатлена (кафява мрежеста кожена), може би защото ми напомня на едни стари обувки на майка ми Grinning.
Харесват ми тези колорблок портмоне и чанта - ярки и контрастни, но нямам с какво да ги съчетавам.
Следя с интерес и вашите предпочитания, защото често се случва и аз да се чудя с какво да допълвам поръчките и какво да си взема на сметка за себе си

Общи условия

Активация на акаунт