Раждане в болница "Лозенец" с термин началото на септември

  • 1 343
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Привет! Предстои ми раждане в болница "Лозенец".  Терминът ми е 8.09 септември, но ме притеснява, че през август месец болницата затваря, т.е. докторите са в отпуск. В случай, че бебето тръгне по-рано от предвидения термин, някой знае ли към коя болница пренасочват пациентите, или изобщо как се процедира?  newsm78

# 1
  • Мнения: 46 612
Родих средата на август 2004, болницата беше затворена, но Родилното работеше. Обаче 2013 и 14-та затваряха всичко. Няма пренасочване, оправяш се сам.
Най-добре попитай направо в болницата как ще процедират тази година, и по телефона ще ти дадат информация.
В тази тема също е обсъждано през различните години как е.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 013
през 2001 г. насочваха към Майчин дом.

# 3
  • Мнения: 13 654
И моите спомени и опит са от 2000 г. Следиха ми цялата бременност там, не бях чувала, че имат практика август да затварят отделението. Дадоха ми направление и избрах Майчин дом.

# 4
  • Мнения: 7
Благодаря за отговорите. Аз се опитах да попитам какви планови имат за тази година, но ми отговориха, че 1-во ми е рано да питам, 2-ро самите те още нямали яснота. Все пак аз платих целия пакет, който освен проследяване, включва и раждането. Simple Smile Надявам се, че ще предложат вариант.

# 5
  • Мнения: 1
Моят термин е в началото на август 2016 и аз също съм притеснена от прословутото затваряне  Simple SmileНякой даде ли ти поне малко повече инфо кога точно ще затварят и дали само консултацийте или цялото родилно отделение Аз се следя при д-р Христова а ти?Имаш ли също някаква информация дали се доплаща нещо за раждането и какви неща се носят в болницата

# 6
  • Мнения: 7
Моят термин е в началото на август 2016 и аз също съм притеснена от прословутото затваряне  Simple SmileНякой даде ли ти поне малко повече инфо кога точно ще затварят и дали само консултацийте или цялото родилно отделение Аз се следя при д-р Христова а ти?Имаш ли също някаква информация дали се доплаща нещо за раждането и какви неща се носят в болницата

Здравей, за съжаление болницата затваря през месец август. Пренасочват към Майчин дом, но утре е ходя на преглед при д-р Христова и ще разпитам. Но ти ако си в началото на август не се притеснявай, защото ще можеш да си направиш тоновете през юли и най-вероятно ще родиш преди да затворят. Моят термин е началото на септември и тъй като ще раждам със секцио, то се пада в края на август Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт