Бяла козметика - лице и тяло! (#2)

  • 115 501
  • 751
  •   1
Отговори
  • USA
  • Мнения: 7 298
Тема,посветена на грижите за лицето и тялото.
Споделяне на опит и обсъждане на продукти и марки.


# 1
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Пу, първа в темата! Wink

Beautyholicа, благодаря! bouquet

За да не е "постен" пост, да споделя, че никога не слагам крем за лице с фактор в околоочната зона. Peace

# 2
  • Мнения: 3 495
Благодаря за  темата.
Някой да е ползвал Roseliane - Uriage, или Capillary Clear - Skin Doctors? Чудя се на кой от двата да се спра. Приемам и други предложения, разбира се. Имам две спукани капилярчета на лицето и много ме дразнят. Не очаквам да изчезнат, но поне да станат малко по-незабележими. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 248
То и аз да отговоря на този въпрос вместо запис.
След околоочния крем винаги слагам злънцезащита (минерална) и на очите. Там кожата е толкова тънка и нежна, искам да е максимално предпазена.

# 4
  • Мнения: 2 562
БЮТИ,благодаря за новата тема  bouquet

Рядко ползвам крем с фактор!Предпочитам фдт или сс крема да е с фактор.Тях ги нанасям в околоочната зона,че дори и по клепачите.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря за новата тема!
Стани ми една от любимите Hug

# 6
  • Мнения: 205
Благодаря за новата тема, ще я следя с интерес!  bouquet

# 7
  • USA
  • Мнения: 7 298
Моля!

Благодаря за  темата.
Някой да е ползвал Roseliane - Uriage, или Capillary Clear - Skin Doctors?
Имам глобални много добри впечатления от Uriage.Специално серията против зачервявания ми е непозната.


Това са нещата от Ланком,които си взех миналата седмица,с подарък към кремовете.
Дневният Визионер е страхотен,всичко,което искам в един крем(дълбока хидратация,бързо попиване,не оставя мазна следа,озарява),но нощният крем ми е невъзможно да ползвам като такъв.Работи на мултифункционално ниво - пори/следи от акне/леки бръчки/озаряване на кожата.

Нощната грижа пък представлява гел,който след известно време нанесен върху кожата,се трансформира в лепкаво,лъщящо олио и дори да си легна така,всичко ще полепне по калъфките. Whistling Не го разбирам този крем и това е.Ползвам като маска,отмивам час по-късно.Ако беше друга текстура - бих му дала 6 от 6.

# 8
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Благодаря за новата тема! Аз съм на вълна слънцезащита, иска ми се да ползвам Екрана тази година - каква е цената му и къде е най-изгоден?

# 9
  • София
  • Мнения: 3 271
Бютиnewsm51
Благодаря, че пусна новата тема. Аз както си мисля, че имам много свободно време, така се замотах.

Исках да питам мамчета,  които са се разкрасявали през бременността. Какви козметични процедури сте ползвали. Искам да си правя пак интръсютикълс,  но не знам дали е уместно.

# 10
  • Мнения: 316
Уауууу!!! Магнолийка,новина ли дочувам ?!  bouquet Heart Eyes

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Благодаря за новата тема!

   В момента използвам: околоочен – Vichy Aqualia Awakening Eye Balm, дневен – Bioderma Photoderm MAX Aquafluide SPF 50+ и Vichy Aqualia Thermal, нощен – Phytomer Night Recharge Youth Enhancing Cream. Доволна съм от всичко! newsm10

# 12
  • София
  • Мнения: 20 082
Бюти, благодаря за новата тема!  bouquet

Рядко ползвам крем с фактор!Предпочитам фдт или сс крема да е с фактор.Тях ги нанасям в околоочната зона,че дори и по клепачите.

Това е и моят начин на ползване на слънцезащита, само че не ползвам ФДТ /защото не намирам такива с достатъчно висок фактор/, а ВВ или СС кремове.  Peace

# 13
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Бюти, мерси за новата тема  Hug

Магнолийка, много , много се радвам, ако е това което си мисля  ooooh! ooooh!
Не съм си правила никакви процедури и през трите бременности. Първата бях само на 22 и нямах нужда. При втората и третата не понасях никой и нищо да ме докосва, едва ходех да се постригвам, защото косата ми растеше като луда, обаче не понасях да ми я пипат. Ставаше ми лошо от миризмата във фризьорските салони, абе гадна работа. Обаче това го отчитам като голям минус, защото особено след третата бременност липсата на грижи се отрази пагубно на кожата  Confused Sad

Мисля, че ако наистина е само кислород и хиалурон, няма от какво да се притесняваш. Въпросът е по-скоро дали самата процедура няма да ти донесе някакъв дискомфорт, докато ти я правят.
Би ли споделила каква е цената на терапията и през колко време е добре да се прави.

# 14
  • Мнения: 2 562
МАГНОЛИЙКЕЕЕ,още като зачезна от темите(и тази за проф.козм.)се усъмних  Hug Стискам палци,ако е това,да е лекинко  Praynig Иначе процедури не съм правила докато бях бременна.Много ми беше лошо и не понасях разни миризми.Освен това ме беше страх и дори не се боядисвах и подстригвах  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт