VOYO пита кой е вашият любим сериал и подарява таблет!

  • 18 986
  • 170
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Скъпи BG-Mamma приятели, искаме да разберем кои са любимите ви сериали от каталога на VOYO.bg?
Какво гледате? Кой е актьорът, който ви вълнува? Коя е историята, която ви вдъхновява? Кое от 40-те заглавия привлича вниманието ви?

Толкова много се нажежава дискусията в нашия офис по тези теми, че решихме да помолим вас за помощ!


 

VOYO.bg подарява на потребителите на BG-Mamma 30% отстъпка за всички видове абонаменти! Можете да използвате промокод BGM30V тук: http://voyo.bg/priceplans

Всички, които са се регистрирали с промокода, ще участват в томбола за таблет на 05 май 2016 г.

Споделете с нас в темата кои са любимите ви сериали и защо – за благодарност ще подарим на 20 от вас 3 безплатни месеца достъп до VOYO.bg!
Победителите, спечелили таблета и безплатен достъп, ще изтеглим на 05 май 2016 г. чрез томбола на случаен принцип.

Залаганията на колегите са направени и сега всички чакаме пред компютрите какви ще са вашите предпочитания!


А какво ви очаква на VOYO:
-   Голям каталог с филми
-   Над 40 сериала (при повечето качваме новите серии преди ефир)
-   7 канала на живо, включително новия уелнес канал WNESS TV, с който можете да практикувате лесно йога и пилатес вкъщи
-   Детска секция, сериалчета, а скоро и детски канал на живо
-   Предавания, събития и всичко, което си пропуснал от ефира
-   Футбол (много ексклузивни мачове)
-   И още много…  Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 апр 2016, 10:08 от Адри́

# 1
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Двама бащи, двама синове.

# 2
  • Мнения: 5 128
Категорично Новите съседи  Peace Grinning Забавни, разсмиващи, носещи настроение... Всяка делнична вечер задължително ги гледаме  Wink Иначе не съм пробвала досега услугите на Voyo, ще разгледам и прочета повече за сайта  Peace

# 3
  • Мнения: 1 480
Имам доста любими сериали:"д-р Хаус" е един от тях, "Костюмари" също ми харесва.

# 4
  • Мнения: 697
Аз много харесва Майк и Моли. Разтоварва ме и ми е много забавно.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 098
Хора, погледнете правилата преди да участвате. Въпросът е: Кое от 40-те заглавия привлича вниманието ви? А моят отговор Малки сладки лъжкини. Следя го още от ученичка. Като цяло предпочитам американските от турските, индийските сериали. Peace Майк и Моли е доста забавен.

# 6
  • Мнения: 605
Харесвам "Мутра по заместване" и "Двама бащи - двама сина". Абсурдни са, но пък забавни. Синът ми, който е на 9 г., също им е фен.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 43
Нишките на съдбата.

# 8
  • Мнения: 156
"Малки сладки лъжкини" пленяваща история която обужавам  Hug

# 9
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
 "Мутра по заместване", "Двама бащи - двама сина"  и "Новите съседи"- разтоварват ме, забавни са и двамата със сина ми доста се смеем на тях.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
Сериалите които следя и чакам с нетърпение, присъстващи в Топ 40 на VOYO са:
Готъм
Стоте
Малки сладки лъжкини
Библиотекарите
Докато чакам да излязат нови сезони, винаги захващам някой нов серил, да гледам Simple Smile

# 11
  • Мнения: 610
Откраднат живот

# 12
  • Мнения: 39 332
Новите съседи
Двама бащи- двама синове
Майк и Моли

# 13
  • Мнения: 1 988
"Стоте"- много интересен сериал  Peace

# 14
  • Мнения: 2 681
Двама бащи - двама синове,
Екатерина Велика,
Новите съседи, 
Твоят мой живот

Общи условия

Активация на акаунт