Избелване на зъби при Марта Вачкова?

  • 3 931
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 377
Избелих си зъбките и аз - в сряда, точно с ZOOM-а и съм много доволна. Просто не съм очаквала подобен резултат, а освен това било полезно и за венците. Първо почистват зъбния камък с ултразвук, чистат плаката с полираща паста и след няколко дни се прави процедурата. Момичетата много добре са обяснили процедурата, аз само да кажа, че струва 850лв. самото избелване, почистването на зъбен камък - 60лв., а после, като започнат да се оцветяват отново, се полва този метод с шините и се държат най-много по 1-2 денонощия. Зъболекарките при които ходя и двете си бяха направили избелването, а едната и на децата си.

Снимах си зъбките преди и след, така че ето и снимки Simple Smile :

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=8724&AlbumId=49472 … p;PhotoId=2066320

# 31
  • София
  • Мнения: 377
щото не ми се ще да се зъбя на цял свят тук hahaha
ще ти ги пратя на лични

Еее, защо не:) То си е за зъбене:)

Аз пък ги пускам мойте, да ме гледат хората Laughing няма срамно, я....Simple Smile Wink

# 32
  • Мнения: 3 376
на въпроса ми за вредността- зъболекърката ми отговори- аз вече 3 пъти ги избелвам и нищо ми няма. а

Е това не звучи като особено компетентно мнение на професионалист. Не знае ли на какъв принцип действа тая лампа и дали тоя принцип не води до увреждане на емайла? Май по-скоро тактично е увъртяла истината.

# 33
  • Мнения: 1 883
Избелих си зъбките и аз - в сряда, точно с ZOOM-а и съм много доволна. Просто не съм очаквала подобен резултат, а освен това било полезно и за венците. Първо почистват зъбния камък с ултразвук, чистат плаката с полираща паста и след няколко дни се прави процедурата. Момичетата много добре са обяснили процедурата, аз само да кажа, че струва 850лв. самото избелване, почистването на зъбен камък - 60лв., а после, като започнат да се оцветяват отново, се полва този метод с шините и се държат най-много по 1-2 денонощия. Зъболекарките при които ходя и двете си бяха направили избелването, а едната и на децата си.

Снимах си зъбките преди и след, така че ето и снимки Simple Smile :

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=8724&AlbumId=49472 … p;PhotoId=2066320




Леле, супер newsm10 smile3521 newsm47
Я сега разкажи нещо повече. Например чувствителни ли са ти зъбите? Ако са, колко време ще е така и трябва ли да се избягват определени храни?Трябва ли да се мият със специална паста?И др. такива ако се сетиш.

# 34
  • София
  • Мнения: 377
Бяха ми чувствителни до 8 часа след избелването - сега са ми както преди. В момента ги мия със Сенсодин, харесва ми пастата, така че мога да продължа и занапред с нея.

Първите 24 часа са абсолютно забранени оцветяващите храни и напитки, от сорта на червен сос, портокали, царевица, ябълка, другите стандартни - кафе, чай, кола и т.н. всичко, което се сетиш, че оцветява. Могат да се ядат бели храни - хляб, сирене и т.н.

Естествено, ако искаш по-дълго да поддържаш точно тоя цвят на зъбетата, трябва да се съобразяваш какво ядеш и пиеш:)

# 35
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
на въпроса ми за вредността- зъболекърката ми отговори- аз вече 3 пъти ги избелвам и нищо ми няма. а

Е това не звучи като особено компетентно мнение на професионалист. Не знае ли на какъв принцип действа тая лампа и дали тоя принцип не води до увреждане на емайла? Май по-скоро тактично е увъртяла истината.


защо да е некомпетентно newsm78
тя ми обясни преди това как седят нещата, а това, че го е прилагала на себе си и аз мога да видя резултата-какво по-голямо доказателство от това, че е безопасен и резултатен метод метод Grinning
 аз прегреших с ябълки, но веднага си миех зъбите и нямаше проблем. сега си ползвам старата избелваща паста и се надявам да ги задържа.
иначе аз пих леко обезболяващо за през нощта, 4е ме наболяваха. но сега нищо ми няма.


току що се обадих в кабинета в Пазарджик, където работят със "Зоом" лампата. не съм ходила, нито ги познавам. ако някой иска може да провери, защото цената е само 500лв. дори да пътувате до там пак си заслужава заради разликата.
но нямам опит. взех им телефона от реклама
088 9408189-Дуреви

# 36
  • Мнения: 189
Здравейте и от мене! Grinning

Искам да се присъединя към желаещите да си избелят зъбките,но не знам къде ще е най добре.
Про4етох,4е тука има доста който са си ги избелили и имат опит за зъболекари и цени,ще се радвам ако някой ми пише на ли4ния и ми каже за цените и телефони на клиники и лекари,а може и снимки да пратите за по достоверно!

Благодаря ви!

А и още един въпрос,защо темета се казва избелване при Марта Ва4кова?Не про4етох нищо свързано с Марта или с предаването и? newsm78

Пишете!  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 481
А и още един въпрос,защо темета се казва избелване при Марта Ва4кова?Не про4етох нищо свързано с Марта или с предаването и? newsm78
Темата е от преди година  Grinning  Тогава е имало предаване за избелването на зъбите при Марта Вачкова  Grinning

# 38
  • Мнения: 1 668
Аэ энам ,че не е полеэно -емайла се раэрушава ,инече кой не иска да е с бели эъбки Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 673
не съм гледала предаването
аз си избелих зъбите и НЕ ми се е увредил емайла!
бяха ми чувствителни по време на избелването, но сега всичко си е по старому..
това за "вредностите"...не ми се връзва с това , че в цял свят се практикува..
Освен това стоматолога ми даде напътствия, които спазвах, за да нямам чувствителност по време на "акта" Mr. Greenс избелването

# 40
  • София, център
  • Мнения: 3 455
За да стане качествено избелване с фасети, трябва Холивудска заплата.

Всичко друго е с временен ефект, който още повече се намалява при употреба на кафе и чай!

Карил, сподели твоята процедура, с ултразвук ли го направи, как?

Общи условия

Активация на акаунт