Формула 1 - Будапеща 2016

  • 1 962
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте и Христос Воскресе,
Тази година планирам да посетя Формула 1 и се спрях на състезанието в Унгария. Липсата на опит ме поставя пред дилемата - организирана екскурзия или личен транспорт.
Към момента само една фирма намирам да предлага екскурзия - Караджъ Турс. До колко са надеждни, ще се събере ли група, различни обяви с еднакви условия а различни цени, с две думи усещам несигурност.
С личен транспорт пък ме безпокои факта, че знаем малко английски и ще се справим ли.
Моля споделете опита си. Ако някой планира пътуване до Унгария за Формулата, моля да сподели как се организира.

# 1
  • Мнения: 379
Записвам се да следя. Ще ходим и ние със собствен транспорт  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 42
Здравейте отново,
има обявена екскурзия с изгодни условия от ТА Вал Турс - в. Търново.
Някой ползвал ли е услугите им? Не намирам коментари за тях в нета.

# 3
  • Мнения: 379
Здравейте! Някой знае ли как е най-добре да се стигне до пистата на Ф1 - със собствения автомобил или с автобус? Четох, че има организирани автобуси, които са безплатни ако имаш билет за състезанието. А ако отидем с колата дали има паркинги и платени ли са?

# 4
  • Мнения: 42
Здравейте! Някой знае ли как е най-добре да се стигне до пистата на Ф1 - със собствения автомобил или с автобус? Четох, че има организирани автобуси, които са безплатни ако имаш билет за състезанието. А ако отидем с колата дали има паркинги и платени ли са?

Здравей, Вие колко човека ще пътувате? Как организирахте спането?

# 5
  • Мнения: 379
Здравейте! Някой знае ли как е най-добре да се стигне до пистата на Ф1 - със собствения автомобил или с автобус? Четох, че има организирани автобуси, които са безплатни ако имаш билет за състезанието. А ако отидем с колата дали има паркинги и платени ли са?

Здравей, Вие колко човека ще пътувате? Как организирахте спането?

Ще пътуваме семейството с нашата кола. Спането е в хотел Белведере. Но за придвижването да пистата се чудя. Аз няма да ходя на състезанието. Само синът ми и съпруга. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 42
Здравей cow,
и ние със съпруга ми ще ходим, но избрахме с организирана екскурзия за формулата.
С билетите не съм решила въпроса. Съпругът ти купили си вече билети или там на место ще купува?

Аз не знам още името на хотела, но ако искаш може да си разменим тел. номера.

# 7
  • Мнения: 379
Да, има билети вече!

Общи условия

Активация на акаунт