Искам да кажа ... (77)

  • 62 834
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 420
Здравейте !

Страхотна снимка имате в заглавието! Откъде е?

# 646
  • Мнения: 748
Пуснах малкия на ясла на 2 г. и 3 месеца. Имах възможност и да не го пускам. Не съм се съмнявала изобщо в решението си, съответно никой не се намери да ми обясни каква лоша майка съм. Ако човек не е уверен в решението си, винаги ще се жегва от коментарите.

Светкавица, мъфините са супер лесни за правене. Не изискват много "врътня" или дебнене.

Напоследък замесвам в хлебопекарната и пека във фурната. И от пекарната го ядем, но на питка се радват повече.

# 647
  • Мнения: X
На мен ми е по -вкусно тестото , което замесвам на ръка . Но пусто не мога сега .
Аз ли си внушавам , но има различен вкус .

# 648
  • Варна
  • Мнения: 6 332
Леле, небето се продъни при нас!  Crazy Доста време вече вали интензивен дъжд!
Моето момиче не е ходило на ясла, а направо на градина. Но в яслена възраст я гледаха бабите. Даже повече беше при свекървата, в друг град. Сега ме е яд, че не си я гледах аз ами бързах да работя. Обожавано внуче, но майката и таткото трябва да са наблизо пък.

ГеНа, нека да дойдат поводите този месец, че и да съм гримирана за снимка.  Laughing Че сега съм по домашному-неглиже.
Детето ме видя, констатира, че имам прическа и легна да спи.  Crossing Arms

# 649
  • Мнения: 2 457
Моля? Извинявай, кое е това добро дете, което си ляга преди 8 вечерта?  Simple Smile

# 650
  • Мнения: X
Моля? Извинявай, кое е това добро дете, което си ляга преди 8 вечерта?  Simple Smile
И нашето е така Simple Smile
В 8 и 30 и е заспала през учебните дни Simple Smile

# 651
  • Мнения: X
Здравейте !

Страхотна снимка имате в заглавието! Откъде е?
Ето от тук е http://www.beautifulwashington.com/mount-rainier/attractions/whi … ntain-resort.html  
 Моите дечурлига като майка си сови и бухали - може и до сутринта да вилнеят  Joy
На Нова година без проблем и до зори са стояли . Проблемите са за мама де  Joy

# 652
  • Варна
  • Мнения: 6 332
Моля? Извинявай, кое е това добро дете, което си ляга преди 8 вечерта?  Simple Smile
Моето.  Mr. Green Но, е била първа смяна и имаше контролно по математика и се прибра скоро, защото била на гости на приятелка. Това всъщност е следобедния сън.  Crazy  Спи всеки следобяд. След малко ще я събудя, че трябва да яде и да се къпе. И да учи за утре.

# 653
  • Мнения: 4 785
Аз пак съм назад със събитията, но...  Crazy
Бърди, честит рожден ден, на патерица! Много здрава и щастлива да бъдеш.
Лиляна, много е хубаво, че сте си изкарали добре и ви е харесало, скоро ново пътуване да си направите  Peace
За оставянето на децата в ясла, не знам какво да кажа, аз самата не съм сигурна дали ще издържа две години вкъщи с детето.

Мъфини задължително бъркайте на ръка тестото, не се бъркат с миксер като при кекс. Има какви ли не комбинации. Тези и тези са ми много любими. Имам и мои модификации от няколко рецепти, но нямам време да ги преписвам от тефтера.

# 654
  • Мнения: 22 473
Въпреки подскоците тук, аз познавам 2майки, които си пратиха децата на ясла, защото "не им се занимавало повече и там да го учели и възпитавали". А те по градинки и кафенца. Simple Smile

Аз правя нещо като баница, но не съвсем. Simple Smile Ето по тази рецепта, но с цял пакет кори.
http://yoli-www.blogspot.bg/2014/03/blog-post_21.html

Днес времето при нас се смени поне 5пъти.
Студ сутринта, после слънце, след това проливен дъжд, пак слънце и сега вятър. Simple Smile

# 655
  • Варна
  • Мнения: 6 332
Моят мъж най-после се прибра. Преди да ми обясни как е плувал до вкъщи с колата, имаше цун, гуш и "много добре изглеждаш". Умен ми е.  Laughing

# 656
  • Мнения: 4 188
При цялото ми уважение към някои тук, но не мога да приема, че една майка не е сигурна, че може да издържи да гледа детето си. Единствената причина за ранното даване на ясла, която мога да приема, е финансовата. Ние примерно бяхме принудени да го направим, че тъй я бяхме офърфолясали #Cussing out. Добре, че попаднахме на добър персонал в яслата. И до сега поддържаме контакти със сестрите, и сме им дълбоко благодарни.

# 657
  • Мнения: 3 867
Здравейте  Simple Smile
Бърди, честит рожден ден със закъснение. Бъди здрава!

Малките са добре. Още малко и се надявам да се оправят нацяло. Много се бавя със захранването, защото нали като са болни, не се дава нова храна. Имам да дам доста храни, преди да ги запиша на кухня.

Лиляна, мерси за снимките и разказа. Още много хубави почивки пожелавам.

Стейси, и аз ще чакам снимка.

# 658
  • Варна
  • Мнения: 3 953
На Лиляна добре дошла.
Стейси Грей честито ти разкрасяване. Е, след цун и гуш,
дай едно цък за прЕятелките от темата де  Wink

Днес за първи ден съм с очила за четене и компютър. Flutter
Толкова е странно, като отместя поглед и ми се завива свят.
Още им свиквам, ама пък виждам чудно .

Скрит текст:
Ей, голям дъжд, голямо чудо бре... и не спира.
Варната пак под вода, гледам снимки и се ужасявам.
Като сетя за потопа в Аспарухово ми настръхват косите.
Тогава бяхме в окото на бурята... още ми минава,като на
филмова лента изживяното. Та като започне ткъв дъжд ,
сърцето ми се свива...


# 659
  • Мнения: 3 867
Ивъл, и в Бургас е ужас. Голям дъжд се изсипва. А сутринта беше за плаж.

Общи условия

Активация на акаунт