Алегра ви тур- мнения

  • 3 944
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте,

Предстои ми да пътувам до Тоскана с "Алгра ви тур". Не намирам почти никакви ясни отзиви за фирмата,  а виждам, че имат екскурзии до различни дестинации.

Моля да споделите, ако имате някакви впечатления за тях- коректни ли са или са поредните мошеници?

Благодаря предварително!

# 1
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Аз бях харесала същата дестинация, но също търсих мнения за фирмата и не намерих такива.  bouquet Точно днес прочетох един коментар, че това е бившава фирма "Валери 90", която фалира преди няколко години....
Дано да е читава. Сподели отзиви след като се завърнете  bouquet

# 2
  • Мнения: 42
Аз също успях да попадна само на едно мнение и то беше за "Валери 90" .

Моля, ако някой има по-скорошна информация, да сподели. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 14
Как мина пътуването с тях, тъй като и аз съм се насочил към една тяхна оферта? Simple Smile

# 4
  • Мнения: 42
С голямо закъснение... не пътувах с тях и така и не успях да събера много мнения за агенцията. Пътувах с Dary Travel и останахме много доволни. Спахме в хубави хотели, екскурзовода се държеше чудесно, младо момче, обясняваше ни за всичко. Пак бих пътувала с тях Simple Smile Единствения недостатък беше, че не бяха предвидили някои ремонти в Загреб и едната сутрин ни отне над час и половина, за да излезем от града.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте , и аз като вас нямах информация за Алегра , но искам да им благодаря за добрата организация на пътешествието до загадъчната Скандинавия
Чудесен маршрут перфектна организация и професионализъм от страна на фирмата. Останах с добро впечатление и пак бих пътувал с тях!

Във всяка група има мърморещи и считащи се за  се за "големи" пътешественици/чки , но те реализирахте една много добра екскурзия
Надявам се да не ви подведа и вие да останета така доволни от улугите им както аз .

Общи условия

Активация на акаунт