Твърде много ли искам ?

  • 15 286
  • 155
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 450
На автора проблема не е в снимките, а в отношението. За мен наблягането върху снимките е опит да покаже ( малко дървено ) нещата.
Имало и хора, които вникват в информацията.
Точно отношението е, това, което дразни.

Ми намери си друга с по-добро отношение. Кво толкова има да разтягаме локуми.

# 121
  • Мнения: 1 544
На момата не и пука за автора. Дали тя е добра или лоша или той добър или лош, няма значение в случая.

# 122
  • Мнения: 25 745

Точно отношението е, това, което дразни.
По скоро липсата на отношение...

# 123
  • Мнения: 2 850
Хаха, Роналд, кифли, дето мислят само за снимки и как по-бързо да ги постнат във фейсбук, има и на 40 години.

# 124
  • Мнения: 60
Регистрирах се само за да те нахраня, проблема ти е че искаш твърде малко Wink
Лампичките не светят жълто а червено и примигват на умиране.
- правите секс на тъмно? да не сте пъпчиви тинейджъри, първият път като го правих не беше на тъмно.. а ако всеки път трябваше да правя така секс, щях се самоубия от мъка. Мъжете сме сексуални животни и си имаме нужда от своето, няма нужда да се срамуваме от това и нашите желания.. все пак жената която е до теб, не е заместник на майка ти, а освен евентуална майка на децата ти е и сексуален партньор.. и тя ако не те задоволява, не ти трябва, защото винаги ще ти е кофти и това ще ви пречи на връзката.
За мен само това е повод да приключа дадена връзка... другите неща са трагикомични.. Не е проблем че ТЯ излиза.. проблема е че ТИ не излизаш .. ти не обичаш такива места, явно не знаеш как да се забавляваш, пропуснал си да научиш най-важният урок в живота - да се забавляваш на него. Може да си от моралните съдници и да не обичаш "такива места", но пък жените са социални пеперуди и ги обичат.
По принцип имам по хардкор мнение.. жените обикновено имат нужда от 2-ма мъже, provider и lover. Първият е безсопасен, предвидим, осигурява жилище, финанси, спокойствие, той е безопасна игла.. рамо на което винаги жената може да се облегне, жената използва този мъж за ресурси.. Lover е лошото момче, което нищо не предоставя като ресурси, но той е непредсказуем, има много жени, знае как да събуди интереса във всяка и предоставя тръпка на жените.. жената трябва да се бори за него, иска да го опитоми и той да стане нейн, а тя да е шастлива че е укротила див звяр само за себе си.. Simple Smile Така са 99% от жените, дори много от тях да ти го отричат.. може да са в процес на търсене на provider. Мисля че знаеш от кой тип си ти, сам спомена че е останала без приятелки.. ти си й бил "самотният остров" на спокойствието, докато се измъкне от тази асоциална дупка... а и най-вероятно те е използвала и за ресурси, нз. Не казвам че трябва да си купиш пистов мотор, кожено яко и да  гледаш  жените на секс (няма да е толкова лошо хаха), но да си асоциален, безопасен и пасивен отблъска жените... и ти да беше жена и ти нямаше да се кефиш на пасивен мъж, дето те гони за снимка... Не че съм някъв голям играч, ма никога не съм искал да си поствам снимка с жена.. дори ми са се молили за снимка, аз твърдо не.. щот просто не обичам.. Е, ся ако е гаджето на Гриша, бих се снимал  Laughing    И за слевщата жена (не тази), пускай я да излиза и не я ревнувай, това е за слабите хора... и чети книги, всичко дето съм научил е от книги и практика и мн ми помогна.. тв нямам и игри не играя, но чета много, помага.

# 125
  • Мнения: X
Влязох само за да видя какво знае баш па Джон Сноу

# 126
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   JonSnow, а на мен пък ми е интересно след всички тия умнотии, които избълва в темата, докъде си я докарал в личен план? Жена имаш ли до себе си, деца имаш ли? 'Щото, ако не си прочел хубаво, авторът на темата не е първа младост и на дневен ред му е задълбочаване на отношенията с една конкретна жена, а не преосмисляне на житейската философия, и то в напълно грешната посока, предложена от теб. Peace

# 127
  • Мнения: 2 850
Влязох само за да видя какво знае баш па Джон Сноу
Нищо не знае, затова да продължава да чете Grinning

# 128
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
На отворилия темата на дневен ред му е задълбочаване на отношенията на девайката, обаче аз нито една от нас не видях да го подкрепи. Всички бяхме на негова страна, но да я напусне и го укорихме за поведението, характера му и т.н.
Та сега какъв съвет да му дадем след писаниците на JonSnow?

# 129
  • София
  • Мнения: 4 328
всъщност, JonSnow не е много далеч от истината.
независимо от възрастта на която е автора, с тази жена няма добро, да не кажа никакво бъдеще. а аз отдавна го попитах защо продължава да си губи времето.

# 130
  • Мнения: 736
Регистрирах се само за да те нахраня, проблема ти е че искаш твърде малко Wink
Лампичките не светят жълто а червено и примигват на умиране.
- правите секс на тъмно? да не сте пъпчиви тинейджъри, първият път като го правих не беше на тъмно.. а ако всеки път трябваше да правя така секс, щях се самоубия от мъка. Мъжете сме сексуални животни и си имаме нужда от своето, няма нужда да се срамуваме от това и нашите желания.. все пак жената която е до теб, не е заместник на майка ти, а освен евентуална майка на децата ти е и сексуален партньор.. и тя ако не те задоволява, не ти трябва, защото винаги ще ти е кофти и това ще ви пречи на връзката.
За мен само това е повод да приключа дадена връзка... другите неща са трагикомични.. Не е проблем че ТЯ излиза.. проблема е че ТИ не излизаш .. ти не обичаш такива места, явно не знаеш как да се забавляваш, пропуснал си да научиш най-важният урок в живота - да се забавляваш на него. Може да си от моралните съдници и да не обичаш "такива места", но пък жените са социални пеперуди и ги обичат.
По принцип имам по хардкор мнение.. жените обикновено имат нужда от 2-ма мъже, provider и lover. Първият е безсопасен, предвидим, осигурява жилище, финанси, спокойствие, той е безопасна игла.. рамо на което винаги жената може да се облегне, жената използва този мъж за ресурси.. Lover е лошото момче, което нищо не предоставя като ресурси, но той е непредсказуем, има много жени, знае как да събуди интереса във всяка и предоставя тръпка на жените.. жената трябва да се бори за него, иска да го опитоми и той да стане нейн, а тя да е шастлива че е укротила див звяр само за себе си.. Simple Smile Така са 99% от жените, дори много от тях да ти го отричат.. може да са в процес на търсене на provider. Мисля че знаеш от кой тип си ти, сам спомена че е останала без приятелки.. ти си й бил "самотният остров" на спокойствието, докато се измъкне от тази асоциална дупка... а и най-вероятно те е използвала и за ресурси, нз. Не казвам че трябва да си купиш пистов мотор, кожено яко и да  гледаш  жените на секс (няма да е толкова лошо хаха), но да си асоциален, безопасен и пасивен отблъска жените... и ти да беше жена и ти нямаше да се кефиш на пасивен мъж, дето те гони за снимка... Не че съм някъв голям играч, ма никога не съм искал да си поствам снимка с жена.. дори ми са се молили за снимка, аз твърдо не.. щот просто не обичам.. Е, ся ако е гаджето на Гриша, бих се снимал  Laughing    И за слевщата жена (не тази), пускай я да излиза и не я ревнувай, това е за слабите хора... и чети книги, всичко дето съм научил е от книги и практика и мн ми помогна.. тв нямам и игри не играя, но чета много, помага.

Има нещо вярно в писанието ти но....... НЕ за жените а за момиченцата  bouquet

# 131
  • Мнения: 1 253
Бързо да си смениш ника, че много дразни.

Той току що възкръсна на Великден, малко уважение, все пак Simple Smile

# 132
  • Мнения: 25 745
От всичко написано от Джонсноу, единственото вярно, че автора трябва да я разкара тази и да мисли за следваща. А другото за провайдъра и ловъра, си е баси вица. Joy Аз (както и много други), си имам ресурси(финанси) и не ми трябва някой за по сигурно, нито пък имам мераци да опитомявам лоши момченца, щото били много интересни и непредсказуеми. Смях в залата. Лошо, че мъж който се има за начетен, няма идея какво иска и вижда в един мъж днешната жена.

# 133
  • Мнения: 60
Аз бях почти мъртъв де и възкръснах Wink  гледам на нещата под друг ъгъл, а той че живота минава за 1 мигване  и повечето терзания са напразно.
Какво искат жените, какво искат мъжете? Все генерализации. Все едно това което иска Пенка със средната вежда от долна нанагорнище и Кейти Пери е едно и също. Много мъже искат различни неща, според собствени си възможности, автора иска тази дама, щото тази има  и не обича шумни места.. ако обаче от някъде му се спуснат 10 моделки тип викториа сектрес - гаранция че много бързо ще забрави за неговата изгора дето излиза по заведения. И като вземе следваща жена и тя почне да излиза, какво пак нова тема да пуска? Т.е проблема не е в жените, а е в него. Ако той може да има повече жени, но стои само с нея, "тя" ще го знае и ще си го цени.. Обаче тя знае че той не може, приема го за скучен, пасивен и затова не й е достатъчен. Отделно доколкото улових, тя не се е наживяла.. а човек който не се е наживял е пълен с комплекси и никой не му е достатъчен.  Не казвам че не може да си намери жена, която да го приеме такъв домашар, но всяко нейно излизане ще му скъсява живота.. което е супер глупаво.

А жените с финанси набиват най-големите цедки, щото просто могат да си го позволят и не зависят от някой. Ако някоя казва че се кефи на пасивен мъж, домашар...... може, света е шарен и странен, не съм видял всичко.
Не е за мен темата, аз всичко си имам и имал, дълги и къси връзки, сега ергенствам и бера плодовете на живота Simple Smile

# 134
  • Мнения: 31 703
Регистрирах се само за да те нахраня, проблема ти е че искаш твърде малко Wink
Лампичките не светят жълто а червено и примигват на умиране.
- правите секс на тъмно? да не сте пъпчиви тинейджъри, първият път като го правих не беше на тъмно.. а ако всеки път трябваше да правя така секс, щях се самоубия от мъка. Мъжете сме сексуални животни и си имаме нужда от своето, няма нужда да се срамуваме от това и нашите желания.. все пак жената която е до теб, не е заместник на майка ти, а освен евентуална майка на децата ти е и сексуален партньор.. и тя ако не те задоволява, не ти трябва, защото винаги ще ти е кофти и това ще ви пречи на връзката.
За мен само това е повод да приключа дадена връзка... другите неща са трагикомични.. Не е проблем че ТЯ излиза.. проблема е че ТИ не излизаш .. ти не обичаш такива места, явно не знаеш как да се забавляваш, пропуснал си да научиш най-важният урок в живота - да се забавляваш на него. Може да си от моралните съдници и да не обичаш "такива места", но пък жените са социални пеперуди и ги обичат.
По принцип имам по хардкор мнение.. жените обикновено имат нужда от 2-ма мъже, provider и lover. Първият е безсопасен, предвидим, осигурява жилище, финанси, спокойствие, той е безопасна игла.. рамо на което винаги жената може да се облегне, жената използва този мъж за ресурси.. Lover е лошото момче, което нищо не предоставя като ресурси, но той е непредсказуем, има много жени, знае как да събуди интереса във всяка и предоставя тръпка на жените.. жената трябва да се бори за него, иска да го опитоми и той да стане нейн, а тя да е шастлива че е укротила див звяр само за себе си.. Simple Smile Така са 99% от жените, дори много от тях да ти го отричат.. може да са в процес на търсене на provider. Мисля че знаеш от кой тип си ти, сам спомена че е останала без приятелки.. ти си й бил "самотният остров" на спокойствието, докато се измъкне от тази асоциална дупка... а и най-вероятно те е използвала и за ресурси, нз. Не казвам че трябва да си купиш пистов мотор, кожено яко и да  гледаш  жените на секс (няма да е толкова лошо хаха), но да си асоциален, безопасен и пасивен отблъска жените... и ти да беше жена и ти нямаше да се кефиш на пасивен мъж, дето те гони за снимка... Не че съм някъв голям играч, ма никога не съм искал да си поствам снимка с жена.. дори ми са се молили за снимка, аз твърдо не.. щот просто не обичам.. Е, ся ако е гаджето на Гриша, бих се снимал  Laughing    И за слевщата жена (не тази), пускай я да излиза и не я ревнувай, това е за слабите хора... и чети книги, всичко дето съм научил е от книги и практика и мн ми помогна.. тв нямам и игри не играя, но чета много, помага.



Но все пак поназнайваш нещичко  Laughing Трябва да я разкара.
А останалото показва, че нищо не знаеш за жените hahaha

Общи условия

Активация на акаунт