Погрижете се за деликатните и трудни за гладене дрехи. Тествайте Philips Steamer

  • 26 128
  • 270
  •   1
Отговори
  • Мнения: 368
Колко пъти сте се мъчили да изгладите онази специална блуза с мъниста, без да повредите материята, или пък омачканото сако, точно преди важна среща, в последния момент? За всички тези случаи Philips създаде уреди за гладене с пара.

Philips Steamer е уред, който премахва гънките на дрехите само със силата на пара. Уредът работи с постоянен поток от гореща пара и е напълно безопасен за всички деликатни материи – коприна, кашмир, всякаква дантела и кадифе, но и вълнени палта и шлифери.
Освен за гладене, уредът може да се използва и за освежаване на дрехите без пране или химическо чистене. Премахва неприятните миризми от цигари, храна и телесни аромати, защото технологията с гореща пара унищожава до 99,9% от бактериите.

Обикновено гладенето се смята за женска работа, но с такъв уред като Philips Steamer може да се справи и всеки мъж. Така че, дами, време е и мъжете да започнат да участват в това домакинско начинание без мрънкане и без оправдания. Simple Smile
Дори не е необходима дъска за гладене. Уредът е бърз и лесен за употреба, което го прави идеалното допълнение към вашата ютия, с автоматично подаване на постоянна пара от електрическата помпа.

Май е време да ви издадем какво е предизвикателството и как може да се сдобиете с такъв уред.
Пред следващите дни ще имате възможността да тествате уреда и да споделите впечатления, както и резултати. Това ще стане, след като отговорите на въпроса: „Колко време седмично отделяте за гладене на вашите дрехи ?“



Темата ни ще бъде активна в следващите 2 седмици, след което ще изберем трима от вас, които ще имат възможността да тестват Philips Steamer! Трите дами, а защо не и някой господин, ще могат да споделят мнението си в темата след запознанството си с уреда. Simple Smile

Тук можете да се запознаете с общите условия на нашата активация.

Последна редакция: пн, 20 юни 2016, 09:52 от Адри́

# 1
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Отделям доста време в гладене.Може би по 1 час на ден(около 7 часа седмично),защото гладя на моята 10мес.принцеса всяка една дреха.Знаете малките дечица пипат навсякъде и във нас непрекъснато сме в период на пране-сушене-гладене.Времето варира и в зависимост и от на мъжат ми ангажиментите,защото тези ризи край нямат

# 2
  • София
  • Мнения: 2 097
Ох, гладенето е най-неприятната ми домашна дейност. Докато не взехме миялна, беше миенето на чиниите.  Simple Smile Всеки ден гладя, ако не за мен, то за сина ми дрешките за детската градина и ризите на мъжа ми.

# 3
  • Мнения: 13 545
Гладенето не е от любимите ми задължения, но няма как. Има дрехи които не ме затрудняват никак, НО ризите са най-неприятни. Трудно постигам перфектен резултат, въпреки старанието ми.Отнема ми около 30 минути два пъти седмично. С удоволствие бих тествала този уред.

Последна редакция: пн, 16 май 2016, 10:46 от Пролетен ветрец

# 4
  • София
  • Мнения: 803
С 2 деца едното от които бебе гладенето край няма, а и ризите на мъжа ми Simple Smile реално всеки ден се глади в къщи, сумарно 30 минути на ден си отиват.

# 5
  • Мнения: 47 982
 „Колко време седмично отделяте за гладене на вашите дрехи ?“
Николко
Не понасям гладенето, не умея, и носим основно дрехите, които минават пералня и сушилня и след това нямат нужда от гладене
Гладя само дрехи за повод, защото просто няма как
Иска ми се гладенето да е по-лесно и приятно. Или пък да го върши мъжът ми  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 14 489
Гладя абсолютно всичко, като ми отнема около 2-3 часа седмично.

Много бих искала да пробвам уреда тъй като имам много поли и рокли с плисета, които затрудняват с гладенето дори и в професионалното химическо чистене.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 098
Аз гладя основно преди да изляза. Стилът ми е спортно-елегантен и нямам много ризи за гладене. Рядко го правя и защото ми е малко неудобно със старата ни ютия. Родителите ми и предимно баща ми носи основно костюми и ризи и почти всеки ден му се налага да глади, затова мисля, че този уред ще му е много полезен.

# 8
  • Мнения: 646
Аз също гладя почти всичко. Основно всекидневно сме с рокли и костюми, за които се иска специална грижа. С удоволствие бих тествала  Philips Steamer. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 682
Не я обичам тази дейност и затова я върша само в почивните дни  Peace

# 10
  • Мнения: 610
Горе долу гладя всеки ден и отделям между половин и един час дневно.С удоволствие бих тествала  Philips Steamer.

# 11
  • Мнения: 1 001
Гладенето е най неприятната за мен работа,но пък е наложителна. Средно отделям около 1 час време за гладене,но все пак зависи и от прането.

# 12
  • Мнения: 4 208
Не съм манячка на тема гладене, но въпреки това ми отнема поне 2 ч. седмично да изгладя дрехите на 4 човека и дом. текстил.
Не ми е неприятно това задължение, но не мога и да кажа, че ми е любимо.
Просто още един ангажимент на домакинята, който няма как да се прескочи.
В тази връзка всяко възможно облекчение ще ми дойде добре.
Успех на всички участници!

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
„Колко време седмично отделяте за гладене на вашите дрехи ?“

Гладенето е едно от нещата, които страшно ми тежат, но затова пък неизгладени дрехи аз не прибирам. Гладя един път седмично през уикенда и отделям около час-два за тази процедура. Разбира се нещо по-специално ако трябва да се изглади ми се налага да изгладя инцидентно и през седмицата. Преди време четох, че от домакинската работа, единствено при гладенето се изразходват най-много калории и това ми е успокоението, когато започна с тази процедура  Joy

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ох, откога искам нещо такова!!!  Party Дано този път, най-накрая ме огрее късметът и да съм от една от избраните! Praynig

По принцип, гладенето е доста трудоемка процедура (за съжаление все още не може да става напълно автоматизирано Mr. Green), в семейство с три деца - още повече. Преди гладех веднъж седмично и ми се налагаше да отделям по няколко часа през уикенда. Преди няколко години смених схемата и сега гладя дрехите на всички преди излизане - така ми отнема може би същото време, но не накуп и някакси не го чувствам толкова като тежко бреме.

Напоследък гледам и да купувам повече немачкаеми дрехи. Наистина времето ми е ценно. Peace
Точно затова ми се иска да изпробвам Philips Steamer, изглежда ми, че този уред ще ми осигури така доста време - особено при гладенето на рокли и поли (а, с две дъщери, повярвайте ми, те хич не са малко  Laughing).

Готова съм с удоволствие да споделя опита си с Philips Steamer. Обичам да споделям впечатления и опит, писането ми се отдава и с удоволствие ще го направя. Винаги, когато си купувам нов уред (а и не само) търся коментари и мнения на потребители, за да се ориентирам дали покупката ще си "заслужава". Със споделянето на моя опит се надявам да помогна на много други евентуални купувачи да направят правилния избор.

И още нещо - хубавото за мен в нашето семейство, е, че аз гладя дрехите на децата и моите, а мъжът ми сам си глади ризите и панталоните. Така че, при евентуалното споделяне на опит впоследствие, предлагам бонус - позицията и споделения опит на мъж относно гладенето с уреда. Mr. Green


Успех на всички участници (и на мен самата Wink)! Hug

Общи условия

Активация на акаунт