Погрижете се за деликатните и трудни за гладене дрехи. Тествайте Philips Steamer

  • 26 138
  • 270
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 29
Обожавам да гладя, предпочитам го пред готвенето. chef.. след мъничко се залавям да гладяяя,..гладя всеки ден ,доставя ми удоволствие и релаксирам  когато го правя..

# 46
  • Мнения: 106
На мен лично ми отнема около 2 часа на ден

# 47
  • Мнения: 8
Много често се мъча с това да изгладя дрехите у дома и да ги преведа в приличен вид. Това е едно изключително трудно нещо, с което правя почти без желание, благодарение на уредите, които използвам. Налага ми се да гладя всеки ден поне по 2 пъти,а дори понякога повтарям, т.к. когато стане време за обличане,дрехите отново са се намачкали,понеже няма как да бъдат изгладени по най-добрия начин, защото ме е страх да не ги изгоря.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Преди имах по цял следобед през някой от почивните дни, за да гладя за цяла седмица напред. Покрай детето нямам възможност да отделя толкова време накуп и сега гладя само необходимото.  Peace

# 49
  • Мнения: 1
Аз може да не гладя толкова често - веднъж, два пъти седмично..., но винаги е изключително прецизно и голям брой дрехи, за да съм подготвена за седмицата! Wink Бих се радвала изключително много, ако се сдобия с този уред Rolling Eyes !!! Надявам се, поне да го изпробвам, ще се радвам да имам тази възможност Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2
Аз също гладя  всичко. Основно всекидневно сме с рокли и костюми, за които се иска специална грижа. Отива ми почти цялата събота, за да изгладя всичко. С удоволствие бих тествала  Philips Steamer!

# 51
  • Мнения: 48
Всеки ден отделям за гладене поне 20 минути.

# 52
  • Мнения: 639
Здравейте, хич не обичам да гладя. Правя го предимно в неделя и гладя поне 3 часа, моите дрехи, на мъжа ми и на моето бебче. Трябва да отбележа, че понякога ми писва и мъжа ми се налага сам да си доглажда Simple Smile поне още половин час.

# 53
  • Враца
  • Мнения: 271
Аз съм от тези, които обичат да гладят. Отделям по около 10 мин. на ден, което е мако над един час седмично. Гладя само своите дрехи, защото моят мъж се глади сам. И на двамата би ни било интересно да изпробваме уреда  Simple Smile

# 54
  • софия
  • Мнения: 1 707
Не знам някой да обича да глади.Особено семейства с малки деца .Когато дъщеря ми беше бебе се е случвало и по два пъти на ден да гладя.Сега сме на 5 г и гладя зимата през ден,но лятото си е всеки ден има няма 30мин.-до 1 час.Мразя да гладя мъжки ризи и тениски с картинки,лепенки и т.н. обръщаш по 2 пъти. Любими са ми за гладене спални чершафи ,няма по приятно нещо да си легнеш на изпрано и изгладено спално бельо.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 645
През делничните дни, всяка вечер по 30 минути, задължително риза за половинката и моят тоалет за следващия ден. През уикендите е голямото гладене, на чаршафи,покривки и др.

# 56
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 436
Филипс отново поднасят страхотна изненада.

Гладенато ми е крайно неприятно, но е неизбежно. Особено ме затрудняват малките дрешки на децата Sad Ежедневно гладя, няма мърдане Simple Smile Не обичам нищо да се трупа и предпочитам да е готово за носене. Моите дрехи са малко по-нагъсто в гардероба и макар да са прибрани изгладени - се налага да ползвам ютията всяка сутрин, преди да изляза Simple Smile

# 57
  • Мнения: X
Гладя всички дрехи-ризи,блузи,панталони,дънки....дори и чорапите на детето.Не знам кокло време ми отнема гладенето,но никога не бих излязла със намачкана блуза, панталон или рокля!Дано да спечеля Philips Steamer! PraynigЩе си улесня много гладенето на дрехи! Grinning

# 58
  • Мнения: 384
Изобщо не съм любителка на гладенето,но го правя заради детето,а покрай нейните дрехи и баща и намазва.Не го правя всеки ден а 1-2 пъти седмично по около час,което е около 2 часа седмично,най-много 3 часа ако съм изпрала пердета,карета,спално белъо и така.

# 59
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Обикновено градя като се натрупат повечко дрехи и отделям около 2-3 часа.

Общи условия

Активация на акаунт