Погрижете се за деликатните и трудни за гладене дрехи. Тествайте Philips Steamer

  • 26 181
  • 270
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28
 GrinningОбичам да гладя сядам и си пускам музика или някой филм но все пак това изисква да отделяш време

# 61
  • Мнения: 21
Здравейте, Гладенето за мен е удоволствие,защото гладя в къщи и на работа (в детска градина). Ще бъда безкрайно благодарна, ако се подобрят методите и уредите за гладене.
В къщи гладя с ютия, а на работа с каландър, ако искам да са огладени дрехите и чаршафите горе долу трябва да са по влажни и ми коства усилия.
Вашето предложение е страхотно за всяка домакиня Аз бих приложила уреда в къщи и на работа. Благодаря ви!

# 62
  • Мнения: 107
За мен гладенето е приятно и успокояващо занимание. Гладя главно вечер след тежък ден някъде около 30-40 минути.  Понякога нямам нищо за гладене, но си намирам. Grinning

# 63
  • Мнения: 2 836
 „Колко време седмично отделяте за гладене на вашите дрехи ?“

Дневно около 40-50 минути, следователно за седмица общо отделям 3-4 часа . Обичам да гладя вечер , действа ми успокояващо след дълъг натоварен работен ден Simple Smile))

# 64
  • Мнения: 19 526
Гладя през уикенда, около час ми отнема тази процедура, но не я обичам никак, тъй като имам здравословен проблем и продължителното стоене неподвижно изправена в позата, в която гладя води до изтръпване на левия ми крак. Това налага да прекъсвам, да сядам, докато се успокои изтръпването и продължавам отново. Ако има нещо, което улеснява и ускорява процеса на гладене, ще се радвам да го изпробвам.

Последна редакция: пн, 16 май 2016, 15:41 от milittana

# 65
  • Мнения: 502
Здравейте, имам бебе на 1 годинка вече и друго момченце на 3.5 год. Сами се сещате, че последните години освен моите и на мъжа ми дрехи, гладя и всички дрехи на децата. Това ми отнема поне 1 час на всяко пране, което е 4-5 пъти седмично. Като цяло гладенето  е неприятно за мен, защото много ме изморява. Ако този нов уред улеснява този процес, със сигурност това ще стане по-приятно за мен занимание

# 66
  • София
  • Мнения: 289
Гладя средно 2-3 часа седмично. Предпочитам го пред други "домашни" задължения.
С удоволствие бих тествала Philips Steame след като вече има и по-лесен вариант за гладене.

# 67
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 18
Ох, как ми се иска някой да ме отърве от тази дисада - гладенето!

# 68
  • София
  • Мнения: 438
Колко време отделям за гладене на дрехи? Амии ... гладя всеки ден. Имам малко бебе и се налага да гладя. Освен това нося много ризи и рокли, което налага ежедневно гладене. А и може понякога да съм с по-обикновени дрехи, но Винаги изгладена Simple Smile  Peace Освен това съпругът ми глади ризата си всяка сутрин, т.к. никога след пране не прибираме дрехите в гардероба изгладени. Винаги гладим преди обличане; така по-добре се съхраняват белите материи, т.е. не пожълтяват.

# 69
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Гладя веднъж седмично.Доста ми е неприятно, но няма начин.

# 70
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 514
„Колко време седмично отделяте за гладене на вашите дрехи ?“ - гладя почти всеки ден, по около час дневно. Неприятно задължение, но няма как. Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 964
Гладя всяка вечер по около 20мин. - дрехи за работа и дрехи за детска градина. Определено не ми е от любимите занимания и все го отлагам до последно,но все пак е неизбежно, иначе сутрин в 6часа ми е още по-трудно.

# 72
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 149
Нищо не гладя,защото обикновенно резултата с ютиите от едно време беше дупка на дрехата,ако имах такава ютия може би мъжът ми нямаше да си глади дрехите сам

# 73
  • Мнения: 353
Гладя всяка сутрин преди работа. Гладя в последния момент, защото не зная какво ще облека. Не обичам да гладя много време ,но всеки ден около 20 минути т.е. 1час и половина седмично се събират ,както не обичам. Боже ,ами ако обичах да гладя ,какво ли щеше да бъде Laughing
Този уред изглежда обещаващо за гладене в забързана ситуация. Няма да има допълнителни гънки за изправяне .Предполагам на всеки му се случва някой допълнителен, нежелан ръб да разглажда в последния момент. Или само на мен  newsm78

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 240
Мразя намачкани дрехи, затова всяка вечер гладя тоалетите за следващия ден на мен, мъжа ми и детето. Около 30мин на ден/3-4ч. седмично ми се събират. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт