На море в Турция - тема 44

  • 157 666
  • 787
  •   1
Отговори
# 135
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Моля, който е ходил в Сиде да ми каже дали да се ядосвам,че направих ранна резервация още февруари за KAMELYA WORLD FULYA RESORT 5*за 2-ма с автобус -1600 лв  за 17.06.Днес видях една позната която ми се похвали,че и тя ще е в Сиде за същия период пак за 2-ма но със самолет в хотел Рамада Ресорт 5*за 1360 лв.Тя днес си е резервирала .Толкова ли има разлика в хотелите или има нещо друго?
На 10.06 тръгваме за там.. При първа възможност ще пиша от хотела за впечатления. Днес сутринта в групата във Фейсо една летовничка докладва от мястото на събитието, че било уникално. Simple Smile

# 136
  • Мнения: 152
И аз уж направих ранни записвания януари месец, вярно че е бюджетен хотел, но за тези 5 месеца как не мръдна тази цена нагоре  newsm78 /опс 20 лв повишение за целия пакет/

Същата история. Аз ли съм тъпа, друг ли е тъп.... През януари, февруари гледах района около Анталия-Сиде, Лара, Белек, Алания, Кемер. Цените за моя бюджет-високи. Избирам хотел в Кемер,   тъй като там сравнително беше ми по-изгодно. Сега гледам хотели, примерно в Сиде,  където беше уж по-скъпо, цени по-надолу от тази, която платих и то за хотели, които преди ме отказаха поради високата цена. Защо са тези ранни записвания?????  

Последна редакция: ср, 08 юни 2016, 15:35 от Лункреция

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Ранните записвания са за будали като нас.Simple Smile)) Grinning newsm78

# 138
  • Мнения: 711
Видяхте ли промоциите на Емералд, до -50% от цената в сайта или -35%. Много изкушаващи Ласт минетс оферти  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Shocked Shocked Shocked

# 139
  • Мнения: 2 787
peterky2002, не си досаден, знам че трябва да напиша Grinning, но ми трябваше малко време за почивка и адаптация, а и съм написала, че ще споделя подробно, това е моят прочит на хотела и пътуването, дано е полезен за вас.

И така, пътуване на 27 май с Емералд /за тях по-късно/ посока Дидим, хотел Aquasis De Luxe Resort & SPA Дидим - 9 нощувки, тръгване 13,30 от София, пристигнахме в 5,30 ч в Дидим. Пътуването на отиване беше перфектно, хубав, нов автобус Сетра /второ пътуване на автобуса/, много любезни млади шофьори от Кричим експрес, водачката, много любезна и отзивчива, ерудирана, разказа ни доста неща за Турция, много ни хареса и стигнахме почти неусетно. Границата минахме точно за 1 час, но не защото имаше опашка, а нашите нещо се сменяха изненадващо, и чакахме 25 минути смяната.
Пристигнахме рано рано, по изгрев слънце, веднага ни сложиха гривните, и ни пратиха да пием кафе в лоби бара, казаха, че можем да закусим в 7 часа, обещаха да ни настанят при първа възможност, и наистина в 9,30 ни настаниха.
Хотелът Стаята ни беше с 3 легла и нещо като кушетка, тесничка, банята нормална, с отделен душ с едно стъкло, малка, но достатъчна като размер за да не се чувстваш дискомфорт. Ние бяхме в така наречените къщички на басейнчетата -номерата на стаите започват с 2000 и нагоре, на втори етаж, с голям балкон - 2 стола и масичка, много приятно и гледахме басейна. Оказа се, че стаите имат и различна квадратура, така че трябва да се има предвид какво точно искате при резервация, защото имаше недоразумения. В банята има диспенсъри, заредени с течен сапун, няма шампоан или други еднократни екстри, само първия ден имаше шапки, мини пакетче клечки за уши, мини за обувки и конци. кърпите се сменяха всеки ден, чаршафите ги смениха 2 пъти.

Скрит текст:
Има и едни вип къщички със собствено басейнче, много се готини, номерата на стаите са с 4014 например
Скрит текст:

Басейните - един огромен, 2 детски, пързалки, и тези при къщичките, представляващи един дълъг върволичещ канал, с бар за напитки по средата, и шезлонги, водата изключително чиста, без хлор, почистваха я с едни уредчета, видях и да взимат проби, което е похвално, и спасители, както на плажа, така и на големия басейн.
Скрит текст:
Големият басейн-част от него

Къщичките и lake bar в дъното с чадърите

и почистващата машинка

Плажът - голям, намира се в залив, водата доста навътре е плитка, ограден, с пясък, ситен леко сивкав, всяка сутрин се събират камъни, в последните дни, почнаха и да събират по 2-3 пъти на ден и чашите, и боклуците, шезлонги и чадъри имаше за всички, отделно имаше и платформа, от която може да се слиза по стълбички в морето, но е доста дълбоко, над 3 метра. Водата е кристално чиста, имаше дни в които се появиха някакви водорасли като тревички, дълги и единични, и то накрая към брега, но веднага ги почистиха. Водата в началните дни беше студена, но после особено следобяд е доста приятна, става и за плуване вече. Имахме малък инцидент единия ден, една жена започна де се дави, веднага скочиха 3 мъже, а спасителят тъкмо беше на брега и се връщаше към поста си, единия мъж беше от нашата компания, и той първи я видя, и скочи във водата, спасителят обаче имаше мигновенна реакция, и във водата го мина с плуване, хвана я, и я изнесе на ръце, беше ок, веднага охраната беше на брега, и до 5 мин дойдоха и други 2 мъже, не бяха лекари, но нещо като за първа помощ, след 10 мин и лекарката дойде и все пак, въпреки че жената каза че е ОК, я заведоха в лекарският кабинет. Много бърза и перфектна организация показаха, спасителят беше много младо момче, като излезе от водата, му личеше колко беше притеснен, но се справи светкавично и професионално, вероятно му беше първото такова спасяване. А жената беше по-възрастна румънка, и очевидно в края на залива пясъкът е по-малко и някак по-тинест и като стъпиш потъваш, и въпреки че не беше на дълбоко, може би 1,60 дълбочина, тя явно се панира и почна да пищи. Всичко се размина благуполучно. И още един случай на плажа, единият ден намериха змия, беше се увила около едни джапанки, пепеляво-сива, малка, на явно изпълзяла от околностите, веднага дойде охраната, изхвърлиха я надалеч в камъните и я убиха.

Скрит текст:

Барове - лоби бар, намираш се до рецепция и работещ денонощно, lake bar до къщичките /работи от 12 до 20 часа/, бар на басейна /от 10 часа, но не помня до колко, май до 18 часа/, на плажа има един бар, който също е от 10 часа за напитки и работи и вечер, когато има анимация, от 12 часа до 16 на плажния бар, работи и кухня за fast food-дюнери, хамбургери, пица и става със сервиране, има и меню, поръчващ на сервитьор и той ти донася, в чинията има и картофки, и/или салатка. Това не ми хареса много , първо защото се чака, и второ, аз например искам само едно парче пица и иедно кюфте, не може цял сндвич и мини пица/кръгла и цяла/. Иначе бяха много вкусни. Напитките са стандартните местни алкохоли - ракъ, бира и др, айрян в чашки фабрични, кока-кола и сие, тоник и битер тоник /лимон/, вида има в хладилник, неограничено, има разни безалкохолни и алкохолни коктейли, и на бара ва големия басейн, при езерцето и в лобито, даваха и микс ядки, много вкуснички.

Ресторант и храна - ресторанта е един, изключвайки този за fast food, много голям, но на вечеря нещата са страшнички. Храната е само на едно място, няма обособени 2-3 еднакви къта с едни и същи храни, както съм виждала досега в други хотели, и опашките са огромни, чака се, свършва, веднага донасят, но докато се вади и слага, става все по-голяма опашка, това обаче е само на вечеря. За закуска има много малко хора, на обяд е нормално общо взето, но при вечерята е доста изнервящо цялата лудница и суматоха. Иначе отсервират много бързо, веднага сменят покривки, слягат прибори, на всяка маса има вода и вино в шампаниера, има и сервитьори с табли, разнасят напитки, и може да си поръчаш, за да не чакаш да вземеш на единствения бар, и ти донасят каквото поръчаш. Храната - има избор, но не е изобилие, обедите са слабички, закуските, според мен ги караха от някъде, не бяха особено пресни, но не и стари, за мен лично не много вкусни, иначе стандартно сирена, кифлички, разни печива, салати, мляко и конфитюри, яйца всякакви и американски паланчинки, има и детски и диетичен сектор, 2 вида супи, вечер-винаги имаше един щанд с някакво печено месо - всяка вечер различно единия ден беше огромна риба, другия телешки джолан, печено агнешко, печено пиле и така, един готвач разфасова и слага в чиниите. Е при него опашката беше внушителна. Има риба, едната вечер имаше и панирани калмари, много хубави бяха, имахме турска вечер, с много агнешко месо различно приготвено - печено, в банички, пълнени чушки, със сос задушено, включително и нещо като пюре /пшеничено/ с късчета месо, Десертите - слабата част според мен, някакви кремчета и торти все с този пудинг крем, вечер - баклави, странни, сухи /несиропирани добре/ и без ядки като традиционните, единственото което ми хареса са различните толубички и подобни, които ги имаше всяка вечер. Нещо което ми направи не особено добро впечатление, при отваряне за вечеря ястията са едни, и като свърши тавата се заменят с други, не толкова добри, примерно има телешки език, и като свърши донасят някакво пилешко месо, в турската вечер имаше захаросани ябълки на клечка, които бяха свършили буквално за минути, и децата обаче виждат и искат, ама няма, и това се повтаряше всяка вечер, един единствен път видях на съседна маса сутляч в купички огнеупорни, ама 15 мин след отварянето на ресторанта, нямаше, та не успях да опитам Mr. Green, а много го обичам. Имаше и гюляч, ама готвачът не долюбваше захарта, и не беше сладък Twisted Evil Плодове - ябълки, круши, диня, праскови, 1 ден имаше и ягоди. От 12 до 18 часа работа и така наречената сладкарница, в нея имаше сладолед, и разни други сладки, доста безвкусни. Сладоледът беше добър - сметана, ягода, банан, лимон, шоколад и карамел, но всеки ден имаше различен вид. В нея се предлага и турско кафе, което нещо не ни допадна и чай, вода.
В стаите има хладилник и мини бар, който се зарежда ежедневно с 1 биричка Ефес, 4 кенчета с продусти на кола и 2 плодови сокчета, вода голяма бутилка. Освен това има кана за топла вода, разтворимо кафе 3в1 и 2в1 и чай, които също се зареждаха ежедневно.
Има и 3 алакарт ресторанта- средиземноморски, турски и морска храна, но ние не сме ходили, имаш право на 1 посещение.

Чистотата - на не особено високо ниво, покрай басейна и къщичките редовно се виждаха чаши и бутилчици вода, но в последните дни започнаха по-старателно да чистят, стаите също не бяха перфектно почистени, ама все пак имаше старание, забравяха да ни остават тоалетна хартия, и ей такива дребоии, ама нейсе. Площта на хотела е ограмна и очевидно не смогваха да мият и почистват разсипани напитки и храни.
 Хотелът работи от 1 месец и си личи липсата на добра организация. Иначе персоналът е много любезен и отзивчив, повечето говорят английски, има и гестрилейшъншип, които са на разположение до рецепция.
Има и така наречените бъгита, колички за багаж с шофьор, които могат да се ползват тъй като къщичките не са много близо от рецепцията.

Гостите на хотела - турци, румънци, българи, малко немци, холандци, имаше само 2 рускоговорящи. И много семейства с деца, колички, много шум и викане на плажа, по цял ден - Ане, мамо, румънците много шумни, едни огромни компании, не спират да викат и да говорят, на бара като отидат се почва 20 бири, много безалкохолно за цялата компания, и опашки след тях, нахални и предреждат. Досега не бях почивала в хотел с толко много турски семейства, едни фамилии, доста и те шумни, деца, върастни, имаше и доста жени, които бяха облечени с техните бански костюми от глава до пети.
Ние, българите бяхме като че ли най-възпитани /за мое учудване/, но това ми направи впечатление.

Анимацията - за децата, много добра, много деца, занимаваха ги вечер имаха танци, игри, през деня идваха и на плажа, строяха някакви неща на пясъка, на басейните - традиционните -гимнастики - водна, йога, ватерполо, на плажа - нещо като патанка, волейбол. Има нещо като амфитеатър - сцена и масички със столове, където правят вечерните шоута от 21,45ч, но тази част от анимацията беше тъпа, и доста слаба. Иначе отдолу е бара и можеш да си вземеш напитка и да гледаш. По-късно от 23 часа има и дискотека на открито.

Дидим - ходихме на безплатна екскурзия, организирана от нашата ТА около 4 часа до храма на Аполон, до един кожен магазин, и после ни дадоха 40-50 минути на Алтънкум. Маршрутките са 2 - номер 7 до Алтънкум /оттам по крайбрежната или нагоре са супер маркетите - Мигрос, Шок, Бин/ и още една, която ходи до голямата джамия, но тя е само до 16,00 часа - такса 2 лири. За Кипа трябва да се прекачите на друга маршрутка. На крайните спирки има по 1 човек, който знае няколко думи английски и ви упътва, много са полезни, ще ви каже кой номер да вземете, след колко време и така. На портала има закачено разписание, ама имахме случай да не го спазват много точно Grinning /общо взето са през 1 час/ Пазар има в събота за дрехи и подобни, в сряда селскоктопански - подправки, зеленчуци и плодове. Разстоянието от хотела до Алтънкум не е далече, но от хотела към града е едно поле, пълно с тръни и камъни, и не знам дали е удачно за ходене пеша. Иначе може да се наеме кола, мини моторчета, колело. В комплекса има и магазини, тату център, фризьор и тн.

Силни страни на хотела - басейните и плажа.
Слаби страни- липсата на зеленина, садят непрекъснато цветя дръвчета, поливат, много се стараят, но се изисква време и вси още довършват някои неща, личи си, че им трябва време за добра организация. За съжаление и не много добро строителство - част от фугите на платформата при басейна вече са с изваден силикон, продължават да оправят някои неща - например при нас бетонираха един малък участък,, докараха и едни нови като фургончета, вероятно помощни помещения. Смятам, че хотелът е скъпичък за пакета, който предлага.

На разположение съм ако има въпроси Peace
Иначе изкарахме една прекрасна почивка, не разбирайте, че се оплаквам, просто съм видяла някои неща които не ми допаднаха много, но слънцето, водата, басейните, и хубавата компания бяха достатъчни да прекараме прекрасна ваканция и да очаквам нова почивка в Турция.
На всички, на които предстои да почиват, пожелавам слънчева и весела ваканция, и благородно има завиждам  Laughing

Последна редакция: ср, 08 юни 2016, 17:54 от Jane2013

# 140
  • София
  • Мнения: 433
Jane, страхотно описание!

Само 2 въпроса имам.

1. От колко до колко е вечерята? През цялото време ли е подобна лудница или ако отидеш по-късно, нещата се нормализират?

2. Последния ден към колко часа си тръгнахте? Дадоха ли ви да закусвате или обядвате?

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Ранните записвания са за будали като нас.Simple Smile)) Grinning newsm78
Даааааа ,и ние така !
Май будалите сме ние ,че се вързваме за ранни записвания ,че били по -изгодни .
Друг път ,повече няма да правя тази грешка .

# 142
  • Мнения: 2 787
Jane, страхотно описание!

Само 2 въпроса имам.

1. От колко до колко е вечерята? През цялото време ли е подобна лудница или ако отидеш по-късно, нещата се нормализират?

2. Последния ден към колко часа си тръгнахте? Дадоха ли ви да закусвате или обядвате?
По памет, Закуската е от 07 до 10 ч, обяд - 12,30 до 14,00 и вечеря от 19,30 до 21,00 ч. Като пристигнете на рецепция дават инфо-лист с необходимата ви информация. При вечерята е лудница, едва към 9 без нещо се поуспокояват нещата, друг е въпросът какво е останало.  Просто хотелът е много голям и много хора, явно всички вечерят и се събират на компании, особено отвън, където има плодов бар и някаква скара, на която пекат мръвки. Иначе има и хлебен бар - там печат пидета, хляб, има панери с различни видове хлебчета.
Ето това с последният ден ми е голямата болка, и вероятно ще ме откаже да пътувам с тази фирма.
Пътувам вече 10 години до Турция, понякога и по 2-3 пъти годишно, и за първи път ни се случва да не ни кажат още при пристигането кога тръгваме. Разбирам, че може да не се знае предварително, но представителката на фирмата в Дидим, меко казано ни разочарова-. Първо едната стая от платените беше платена като делукс нещо си, т.е. спалня и отделна стая-хол с отделни легла и диванче с масичка, но подадена като стандартна от Емералд към хотела. Не получихме никакво съдействие на място, сами 1-вия ден /събота/ ходихме няколко пъти, Хулия, изобщо само отиде и каза нещо на рецепция и дойде и каза няма стаи, всичко е пълно. На другия ден пак така, тогава ни събра за екскурзиите да ни обяснява, отново помдигнахме въпроса, ама пак няма места, в неделя офиса не работи и така вдигат рамене и нищо. В четвъртък ходихме на полудневната екскурзия и тя нищо не каза, ама нищичко. Вечерта беше много задушна, и се наложи да пуснем климатик, но във въпросната стая климатика не работеше, и отива нашия познат на рецепция, и там от гестрилейшъна има едно момиче дето говори български, везнага се беше отзовала и от рецепция им обяснили, как още в понеделник имат осигурена къщичка с 2 те спални, и веднага организираха преместване и съдействие - бъгито да пренесе багажа и въобще от хотела направиха всичко необходимо за комфорта на гостите си, въпреки грешката на ТА, На другия ден Хулията беше обяснила, че ги е търсила един път по телефона в стаята и нямало никой, и мислела че всичко е ок и затова не питала. Ама може ли такова нещо, всеки ден ни виждаше, прекара 4 часа с нас и дори не попита всичко наред ли е ooooh!
И предпоследния ден след обяд я намирам на рецепция да питам кога тръгваме на другия ден /при пристигане ни обясниха, че от фирмата ще пуснат факс до рецепцията с часа на отпътуване/. Отивам да я питам, ми нямала информация, нямала е-mail и нищо не знаела ooooh! ooooh! ooooh!. Елате утре и   ще видим, аз и казвам ама ние като отидем на плаж, няма как да дойдем до рецепция за да питаме - не е близо - 7-8 мин пеш в посока, искаме да си организираме времето до кога сме на плаж, багаж и тн, за да издадем коректно стаята навреме Е, вярвате ли че не се появи на другия ден въобще, в 11,30 часа отидохме да я търсим- няма я, говорих с рилейшъншипгест, момичето веднага каза, ще проверим, отиде до рецепция ,провериха - няма e-mail от Емералд, няма я Хулия, опитаха да се свържат с офиса им - непрекъснато заето, оттам намериха телефон на Хулия и тя ни каза “Еми между 14 и 15 часа“, щели да вземат някакви туристи и да дойдат. На отиване автобусът пътува и до Бодрум, и не е без значение, дали взима туристи от Бодрум, или от Дидим. Оказа се че автобусът дойде в 2 без 10 /нашия, защото представителят каза, че има още един/ и в 14,10 тръгнахме. Но имаше 3-4 човека за нашия автобус, които случайно бяха погледнали че има автобус и дойдоха да питат за него ли са, иначе човека каза ние си чакаме във фоайето, защото никой не ни каза кога тръгваме. И автобусът беше хубав, но още при разпределението на местата се оказа, че едно голямо семейство е разделено по 1 човек+ друг не от семейството /общо 3 ма човека/, а на всичкото отгоре са си платили и седалки, а такива нямаше, рейса беше пълен до дупка, стана скандал, и хората казаха че ще ходят да си искат парите. водачът само веднъж каза, че ще има почивка, после 10 изречения за Измир и оттук нататък нищо, но.ито кога ще почиваме, нито колко време, на границата знаете обясняват, сега нищо, даже не знаем слизаме или ще се качи граничен полицай, направо бяхме в потрес. Шофьорите караха доста бързо, не знам от коя фирма бяха, едни още с качването бяха на гюрунтия, взимайте си връхни дрехи, багажника не се отваря до София, почна се с коментар, кви са тия багажи бе ooooh! и така ние бяхме идиотите ooooh! Беше решил от хаджията до София да не спираме, на Пазарджик хората се размънкаха, и на Ихтиман спряхме за 10 мин. Иначе тръгнахме 14,10 от хотела не сме взимали други туристи /бяха се качили в клуб Тархан преди нас/ и в 5,40 бяхме на Ал.Невски, спирахме в Пловдив и на Шел Пазарджик, границата минахме за около общо 50 минути, и то на БГ ни бавиха, имаше сръбски автобус пред нас и преди това един, който отиде на скенер, турската граница я минахме за 6 минути.
Съжалявам за дългия пост, не знам дали представители на фирмата четат тук, но смятам, че хората трябва да знаят какво може да им се случи.

# 143
  • Мнения: 3 021
Ами то е по-добре потърпевшите да се оплачат на "Емералд", за да знаят кой, с какво и как е "сгрешил", защото, ТА, дори и да нямат вина за поведението на служителката от посрещащата фирма, лошото обслужване, по-точно безхаберие, се отразява на техния имидж. Същото се отнася и за транспорта на връщане. Колкото до стаята - там вече би трябвало да се иска някаква компенсация от страна на ТА.

Сега, дали всичко това ще има ефект.... друг въпрос.... Но, колкото повече се пише и споделя за плюсове и минуси по форумите - толкова по-добре. Може и да започнат да гледат на клиентите си не само като еднократни потребители.

# 144
  • Варна
  • Мнения: 10 567
Цитат
Съжалявам за дългия пост, не знам дали представители на фирмата четат тук, но смятам, че хората трябва да знаят какво може да им се случи.

И да четат няма да гъкнат,чудя се къде са им защитниците.
Ами то е по-добре потърпевшите да се оплачат на "Емералд", за да знаят кой, с какво и как е "сгрешил", защото, ТА, дори и да нямат вина за поведението на служителката от посрещащата фирма, лошото обслужване, по-точно безхаберие, се отразява на техния имидж. Същото се отнася и за транспорта на връщане. Колкото до стаята - там вече би трябвало да се иска някаква компенсация от страна на ТА.

Сега, дали всичко това ще има ефект.... друг въпрос.... Но, колкото повече се пише и споделя за плюсове и минуси по форумите - толкова по-добре. Може и да започнат да гледат на клиентите си не само като еднократни потребители.




За мен Емералд също са виновни,като едни от най-споменаваните би трябвало да се заинтересуват и от посрещата фирма и от превозвача,защото са "едно цяло".Все едно аз като купя смотани зеленчуци от производител и ги предлагам на клиентите за качествени пък те не са, да се направя на ударена,щото видите ли не съм ги произвела аз.

# 145
  • Мнения: 651
Видяхте ли промоциите на Емералд, до -50% от цената в сайта или -35%. Много изкушаващи Ласт минетс оферти  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Shocked Shocked Shocked

От известно време гледам тези дневни оферти (ласт минетс). Може ли някой да ми каже това, което виждам като цена дали е с отстъпка или от 2300 лв вадя 35% и така получавам крайната цена?

# 146
  • Варна
  • Мнения: 10 567
Видяхте ли промоциите на Емералд, до -50% от цената в сайта или -35%. Много изкушаващи Ласт минетс оферти  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Shocked Shocked Shocked

От известно време гледам тези дневни оферти (ласт минетс). Може ли някой да ми каже това, което виждам като цена дали е с отстъпка или от 2300 лв вадя 35% и така получавам крайната цена?

Звънни и питай,нищо в този свят не е сигурно,няма как ние да знаем Peace

# 147
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Видяхте ли промоциите на Емералд, до -50% от цената в сайта или -35%. Много изкушаващи Ласт минетс оферти  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Shocked Shocked Shocked

От известно време гледам тези дневни оферти (ласт минетс). Може ли някой да ми каже това, което виждам като цена дали е с отстъпка или от 2300 лв вадя 35% и така получавам крайната цена?
Цените не са актуализирани, от тези в сайта трябва да извадиш обявената отстъпка.
Това е 100% сигурно, питах.

# 148
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Нова тема-и запис от мен.Утре ще си правя резерваация за http://www.booking.com/hotel/tr/kamelya-world-hv1.bg.html?aid=37 … total;ucfs=1&
там ще сме от 28 август,ще има ли и някой друг от тук по това време?

# 149
  • Мнения: 262
Нова тема-и запис от мен.Утре ще си правя резерваация за http://www.booking.com/hotel/tr/kamelya-world-hv1.bg.html?aid=37 … total;ucfs=1&
там ще сме от 28 август,ще има ли и някой друг от тук по това време?
Разбира се ,с цяла група .  thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт