На море в Турция - тема 44

  • 157 699
  • 787
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 275
И аз уж направих ранни записвания януари месец, вярно че е бюджетен хотел, но за тези 5 месеца как не мръдна тази цена нагоре  newsm78 /опс 20 лв повишение за целия пакет/
Вие не сте ли в Ефталия? Нашата цена е  по-висока със около 150 евро.

Да Ефатлия с Турс клуб - януари 1465 сега 1468  Joy /била съм в заблуждение че по договор е 1445 - сега проверих./ Имаше един период около 20-ти януари Емералд бяха предложили малко по-ниска цена

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 027
Моля, който е ходил в Сиде да ми каже дали да се ядосвам,че направих ранна резервация още февруари за KAMELYA WORLD FULYA RESORT 5*за 2-ма с автобус -1600 лв  за 17.06.Днес видях една позната която ми се похвали,че и тя ще е в Сиде за същия период пак за 2-ма но със самолет в хотел Рамада Ресорт 5*за 1360 лв.Тя днес си е резервирала .Толкова ли има разлика в хотелите или има нещо друго?

# 122
  • Мнения: 7 605
Моля, който е ходил в Сиде да ми каже дали да се ядосвам,че направих ранна резервация още февруари за KAMELYA WORLD FULYA RESORT 5*за 2-ма с автобус -1600 лв  за 17.06.Днес видях една позната която ми се похвали,че и тя ще е в Сиде за същия период пак за 2-ма но със самолет в хотел Рамада Ресорт 5*за 1360 лв.Тя днес си е резервирала .Толкова ли има разлика в хотелите или има нещо друго?

Не се ядосвай. Вашият хотел е с по-висок рейтинг. Кел файда че си спестила 200 лева, ако почивката ти не е пълноценна?

Май не съм споменала: "Нашата" верига хотели, която е 100% собственост на ТУИ, предлага нов модел за записванията за лятото 2017год. Ако резервираш преди 30.11.2016год., ти гарантират най-ниската цена. Ако след резервацията абсолютно същият пакет (същия период, същата категория стая, същите полети) поевтинява, се обаждаш на ТА и ти коригират цената. Трябва само да следиш дали случайно не пада за да реагираш  Grinning Записванията вече започнаха, дават 20% отстъпка върху цената за престоя, след това на ранни записвания са само 10%. Ние определено ще се възползваме, ще резервираме след отпуската като сме решили в кой хотел точно.

# 123
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
коя е вашата верига хотели? и от къде резервирате?

# 124
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Моята епопея завърши най-накрая и днес резервирах за клуб Тархан, края на юни, началото на юли.

Специални благодарности на Вики и peterky2002, които ми помогнаха с информация, точно когато трябваше да се реша бързо.  Hug

И аз да се включа в дискусията за ранните записвания - има голям смисъл в тях ако знаете точно в кой/ кои хотели бихте искали да почивате. Тази година по изключение има на ласт минит и добри хотели, а по принцип това не е така.

Колкото и да са добри обаче, все пак има риск изобщо да не са ви в ценовата категория дори след намалението или да не са в курорта, към който сте се насочили задължително. Давам пример с мен, много ми се искаше да почиваме в Кушадасъ, не защото е страхотен курорт, а защото приятелят ми не е ходил до Ефес и Адаланд, но се отвори оферта за Дидим и отиваме там.

# 125
  • Мнения: 2 668
Да почерпиш peterky2002, с едно локумче  newsm78 за избора на хотел.

# 126
  • Мнения: 58
Моля, който е ходил в Сиде да ми каже дали да се ядосвам,че направих ранна резервация още февруари за KAMELYA WORLD FULYA RESORT 5*за 2-ма с автобус -1600 лв  за 17.06.Днес видях една позната която ми се похвали,че и тя ще е в Сиде за същия период пак за 2-ма но със самолет в хотел Рамада Ресорт 5*за 1360 лв.Тя днес си е резервирала .Толкова ли има разлика в хотелите или има нещо друго?


Преди около две седмици бяхме в Анталия и на връщане вземахме двама души от този хотел , които споделиха , че са страшно доволни . А иначе около хотела е  много красиво и на около 100м от плажа .
До колкото видяхме е като затворен комплекс от три хотела .

# 127
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 752
Моля, който е ходил в Сиде да ми каже дали да се ядосвам,че направих ранна резервация още февруари за KAMELYA WORLD FULYA RESORT 5*за 2-ма с автобус -1600 лв  за 17.06.Днес видях една позната която ми се похвали,че и тя ще е в Сиде за същия период пак за 2-ма но със самолет в хотел Рамада Ресорт 5*за 1360 лв.Тя днес си е резервирала .Толкова ли има разлика в хотелите или има нещо друго?

Има огромна разлика. Категорично Камелия е доста по-добър хотел/ комплекс.

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 2 027
Е предполагам ,че има ралика но и двата са 5* хотели а как така Рамадата -1360 ле със самолет за двама?

# 129
  • Варна
  • Мнения: 10 623
Вярвай има разлика  Mr. Green

Що не си ги пуснеш и двата в ю туба,сравни им оценките в холидейчека и трипадвайзера,виж отзивите,щом има разлика в цената,значи има защо,Татяна го каза най-правилно,не си разваляй почивката за 200 лв,макар да не харесвам Камелията,в пъти е по-добър от Рамадата Peace

# 130
  • Мнения: 2 787
Здравейте,
Днес сутринта се завърнахме от Aquasis De Luxe Resort & SPA Дидим, почти споделям мнението на Пит, но ще напиша подробно и моето мнение. Само накратко - времето е прекрасно за плаж, водата вече е топличка, в морето особено следобед е много приятна, басейните са прекрасни /дълбочина 1,40 м/ и вече достатъчно топли, това е най-големия плюс на хотела много басейни, достатъчно места на плажа и около басейните, хубав детски басейн, голям с разни атракционни занимавки, и един само басейн плитичък, да си плуват, пързалки, някои доста екстремни.
Потвърждавам екскурзията до Ефес е 45 евро от хотела, което ми се струва скъпичко, половин ден е, и има посещение на някаква фабрика, май кожена.

# 131
  • Мнения: 29
В много от отзивите четем че няма организация в ресторанта и се чака доста докато си вземеш храна Как са нещата в това отношение

# 132
  • Варна
  • Мнения: 3 955
Да почерпиш peterky2002, с едно локумче  newsm78 за избора на хотел.


Яяяяяяяяяя  един ЕФЕС hahaha
Съболезнования на засегнатите в поредния атентат вчера.
На фона на случващото се нашите радини вълнения дали почивката ни ще струва 20 лв. повече или по - малко или има по - малко скариди и повече калмари изглежда малко странно.

# 133
  • Мнения: 413
Здравейте,
Днес сутринта се завърнахме от Aquasis De Luxe Resort & SPA Дидим, почти споделям мнението на Пит, но ще напиша подробно и моето мнение. Само накратко - времето е прекрасно за плаж, водата вече е топличка, в морето особено следобед е много приятна, басейните са прекрасни /дълбочина 1,40 м/ и вече достатъчно топли, това е най-големия плюс на хотела много басейни, достатъчно места на плажа и около басейните, хубав детски басейн, голям с разни атракционни занимавки, и един само басейн плитичък, да си плуват, пързалки, някои доста екстремни.
Потвърждавам екскурзията до Ефес е 45 евро от хотела, което ми се струва скъпичко, половин ден е, и има посещение на някаква фабрика, май кожена.

Моля те дай по-подробна информация относно плажа - как е пясъка, как е самият плаж - на снимките не ми се вижда много хубав. Ходихте ли до Алтънкум? Може ли пеша да се стигне до там? Как беше храната, как бяха стаите? Има ли някакви големи минуси? Благодаря предварително.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 3 955
Цитат на: Jane2013 link=topic=925333.msg33240064#msg33240064 date=14653173
Днес сутринта се завърнахме от Aquasis De Luxe Resort & SPA Дидим, ще напиша подробно и моето мнение.
[/quote

С риск да стана досаден да помолим "Jane" за още подробности - стаята , нета , парзалки , храна , сладки , сладоледи и напитки на плажа и басейните  , комуникация до близък град , шопинг.............. и каквото се сети .За десерт има ли баклави , кадаифи , торти  или само кремчета Йоткер.Има ли хубави риби като ципура , сий басс , туна и суорд фиш , а също октоподи , калмари , шримсове или само хек и пастърва, има ли изнесена кухня да пекат пред теб пилета , агнета  , дюнери , пидета , палачинки , гюзлеме , омлети , паста ...............  Цената ? на човек ? на стая? дете ?колко дни е пакета 5-7-9?
включен ли е транспорт?
автобус ? самолет ?
Тъпо е да питам едни и същи неща и е редно да помолим всички които пишат за почивките си да отговарят на подобен въпросник.

Общи условия

Активация на акаунт