Отговорeте и спечелете нежна защита от слънцето с Baby Crema

  • 17 852
  • 295
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Кожата на бебетата и децата е изключително чувствителна. Непривикнала към слънцето, тя се нуждае от укрепваща и ефективна защита, която същевременно е нежна към кожата. Най-повърхностният слой на епидермиса е недостатъчно развит при децата и подрастващите. „Слънчевият“ витамин D е изключително важен за правилното изграждане на структурата на костите в първите месеци на бебето, но излагането на UV лъчи може да навреди на деликатната кожа. Нежните слънцезащитни продукти Baby Crema са с много висок фактор 50+ и са създадени за първата разходка на новороденото – подходящи за лице и тяло. Използването на висок фактор гарантира по-доброто ниво на защита – така фактор 50 блокира 98% от UVB лъчите.



Най-новият продукт на Baby Crema за нежна слънцезащита този сезон забавлява, защитава и оцветява! Това е Забавно цветно слънцезащитно мляко Baby Crema с spf 50+. Цветът на млякото, нанесен върху кожата бързо избледнява и изчезва. Децата се забавляват, а вие сте спокойни, че оцветяването ще ви помогне да не пропуснете участъци по тялото и всички зони ще останат грижливо защитени. Изчезващият цвят на млякото осигурява равномерно нанасяне. Обогатено с бадемово масло и витамини А+E за хидратиращо действие. Без парабени. Продуктът се нанася обилно с препоръчителни по 6 впръсквания на област от тялото преди излагане на слънце и отново след плуване, избърсване или изпотяване. Нанасянето на по-малко от препоръчителното количество понижава нивото на защита.

До 25.06.2016 споделете с нас мнението си за Забавно цветно слънцезащитно мляко Baby Crema с spf 50+, бихте ли го опитали и защо. На 27 юни на томболен принцип ще изтеглим 15 печеливши измежду всички, които са оставили своя коментар. Те ще спечелят като подарък комплект мокри кърпички Baby Crema и Забавно цветно слънцезащитно мляко Baby Crema с spf 50+.


Последна редакция: вт, 14 юни 2016, 16:38 от Pедактop

# 1
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Много идейно и улесняващо ми се вижда това оцветяване на намазаните участъци.Всички знаем,че шаващите деца трудно се мажат с мляко,а така може да им се задържи вниманието и да се улесни процеса.Бих го пробвала определено.

# 2
  • Мнения: 13 545
Лятото вече е тук, време е да се приготвим за плаж. Задължително ще купим слънцезащитни козметика. Каква?
Ще е такава  да предпази максимално нежната детска кожа.
Продукта  Baby cCream 50+SPF  ще e задължително с нас на плажа.

# 3
  • София
  • Мнения: 964
Страхотна идея за такова мляко.С удоволствие бих го изпробвала и съм сигурна,че би се харесало на детето ми. Защита за кожата,която може да се слага с удоволствие и забава от децата.

# 4
  • Мнения: 874
Децата са големи "художници" (обикновено рисуват точно, където не трябва) и това цветно мляко е много добро хрумване! Бих го купила и очаквам, че малкият ще се забавлява на плажа  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 35 964
ползвала съм подобен оцветен продукт на друга марка и намирам, че е улеснение за родителя и забавление за детето
едното ми дете е със слънчева алергия и е задължително да бъде намазано с висок фактор и без пропуски дори в градски условия, не само в планината или на плажа
млякото под формата на спрей е допълнително улеснение, защото не се налага да се търка кожата толкова много колкото е при намазване със стандартен продукт - напръсканото се разнася лесно и бързо с един жест
изчистеният състав и включените в него масла са още една препоръка за продукта
т. е. отговорът ми е "да, бих пробвала с удоволствие"  Grinning

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Смятам, че оцветяването на продукта ще спомага равномерното нанасяне на продукта. С удоволствие бих го пробвала, защото ми изглежда обещаващо.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 761
Гледах реклама на подобен "оцветяващ" слънцезащитен продукт. Смятам че е идейно и полезно.
Не съм се спряла все още на марка, но ще е sfp50.

# 8
  • София
  • Мнения: 966
Оцветяването ми се вижда много интересно за децата, бих пробвала с удоволствие през предстоящите жеги.

# 9
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
Бих си го взела, ако не спечеля, защото не обичам омазани "бели деца", но пък високият фактор осигурява сигурна защита.моето момиче сега е на 1 година и ще ми е лесно да не пропускам  ненамазано място Simple Smile

# 10
  • Мнения: 10 874
Много ми допадна това забавно цветно слънцезащитно мляко! Heart Eyes
Бих го пробвала с удоволствие, защото имам голямо доверие на Baby Crema - използвам някои продукти за дъщеря си и съм много доволна. Факторът е подходящ за нея, а оцветяването е голям плюс за мен, понеже винаги пада голяма борба, докато я намажа преди разходка и почти винаги остават места, които не съм успяла да намажа. С този продукт не бих имала такива проблеми. Party

# 11
  • Мнения: 2 024
Много ми харесва идеята с оцветяването! Според мен ще е много от полза и задължително бих пробвала как действа продукта. Simple Smile

# 12
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
О,колко инетересно.Това лято ще е първото лято за моето дете и тъкмо се чудех какъв слънцезащитен крем да му взема,за да го предпазя.Определено ще опитаме този продукт,защото ми се струва хем интересен,хем полезен за кожата му,а също така и съм останала доволна от други ползвани продукти на Baby Crema.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Цитат
споделете с нас мнението си за Забавно цветно слънцезащитно мляко Baby Crema с spf 50+

Улеснение за родителя и забава за детето Simple Smile

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Аз също бих се доверила на марката, ползваме доста от продуктите. Идеята за оцветяващото кремче е страхотна. Все още не сме се снабдили със слънцезащитна козметика, но ми дадохте страхотна идея, защото съвсем скоро (стига дъждовете да спрат) ще открием сезона  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт