Лятото дойде вече, а в мама расте ЯНУАРСКО човече!- Тема 3

  • 38 106
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 17

Момичета, някакви препоръки при кой в "Селена" - Пловдив да си направя ФМ  newsm78
Този Кръшков мисля че е най-добрия там,мисля, че и моя позната беше при него и е доволна  Peace
[/quote]

Молси, аз бях на БХС при Кръшков и останах много доволна, изключително любезен, обяснителен, внимателен и спокоен, силно препоръчвам  Laughing  Laughing  Laughing
Една приятелка, която е наблюдават много поради това , че е с бъбречна трансплантация са и го препоръчали от София Wink И аз без да се замисля си запазих час при него  Wink Grinning Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 3 047
Орхидея, аз пих капките и няма нищо страшно, никой няма да препоръча нещо което  не става за нас  Peace

Сега ще разцъкам сайтовете които сте показали  bouquet Моите рокли от миналото лято ми стават без една, която е от шифон и с цип и ми стяга под бюста и мисля, че вече няма да мога да я сложа  Crazy
Ние още не знаем пол, защото нашата шушулка е надупена и по турски седнала и още си показва дупето  hahaha срамежливо като баща си  Joy Иначе е 153 гр. и е добре, което е най-важното  Praynig Heart Eyes

Да споделя и тук, ако има някой с инсулинова резистентност като мен : онзи ден пусках кръвна захар и инсулин контролно на гладно : захар 4,95, инсулин 17,97  ooooh!  Консултирах се с имунолога, който ми следи ТСХ и ИР, както и с ендокриноложка и АГ-то ми : проблем е високата кръвна захар, а не високият инсулин. При бременни не трябва да е над 5,1 според Начев, според тези с които се консултирах аз да не е над 5,3 кръвната захар, ако е над тези нива се води гестационен диабет и се слага инсулин  Rolling Eyes Rolling Eyes За момента ще огранича плодовете вдигащи кръвната захар и сладоледа (единственото сладко, което ям различно от плодове) и ще я следя стриктно  Peace

# 737
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Благодаря май ще ги взема. А нкой пробвал ли е натриев цитрат сироп,свекито е фармацефт и ми го взела. Пул енд Беър няма големи дрехи до Л са и са умалени.  Joy (работя там)

# 738
  • Мнения: 3 047
Благодаря май ще ги взема. А нкой пробвал ли е натриев цитрат сироп,свекито е фармацефт и ми го взела. Пул енд Беър няма големи дрехи до Л са и са умалени.  Joy (работя там)

Аз го пиех, но ми се доповръщаше още повече от него   Peace

# 739
  • София
  • Мнения: 429
Сега и аз ще се гмурма в дрешките Simple Smile Благодаря за сайтовете !

За Натриевия цитрат за първи път чувам, ако знаех докато повръщах, щях да го пробвам.

# 740
  • Мнения: 58
Колко често си правите кръвни изследвания и урина?
Също така профилактично следите ли хормоните си и колко често?

# 741
  • София
  • Мнения: 1 676
Януарки, заповядайте в новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=934088.new#new

 newsm51 Да я напълним само с хубави емоции и неща!

Общи условия

Активация на акаунт