Играйте и спечелете с предложение за нов билков вкус в „Лукчета“

  • 20 812
  • 345
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Еньовден се приема като ден, запазил тайнственото езическо преклонение пред слънцето, и вълшебствата, които всеки очаква да се случат. Някъде около тази дата се пада лятното слънцестоене.
Счита се, че в нощта преди този ден звездите слизат на земята и баят на билките.
Затова народните поверия твърдят, че призори на Еньовден е най-доброто време за бране на лековити растения, защото тогава лечебната им сила е най-голяма.
На Еньовден билкарите излизат на разсъмване да берат лайка, мента, мащерка, еньовче, маточина, риган и др.

Няма по-добро лечебно средство от това, което дава природата. Знаете или не, вие употребявате в ежедневието си изключително много билки – било то в любимите ви аромати, в подправките, които предпочитате да ползвате, или такива, които са полезни за тонус и здраве.

Естествени масла от тези билки са скрити и в любимите на всички "Лукчета". Уникалните комбинации от тези дарове на природата дават разнообразието от вкусове, които "Лукчета" създадоха за вас.
Ето защо, по повод Еньовден, "Лукчета" ви предлагат да споделите с тях какви билки и защо именно тях бихте включили в нов вкус "Лукчета".



Включете се в играта!
"Лукчета" очакват предложенията ви за нов вкус до 30 юни, а победителите ще бъдат обявени три дни след края на играта.
Всеки, участвал в играта, има шанса да спечели награда от "Лукчета", а също и голямата награда – комплект кана с шест чаши за чай.

Последна редакция: вт, 05 юли 2016, 16:37 от Адри́

# 1
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
диня  Peace любим летен вкус

ягода и сметана също Simple Smile

# 2
  • Мнения: 605
Моето предложение е лимон - свежест по всяко време на годината, но и много летен вкус също.

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Моите деца биха се зарадвали на лукчета с вкус на ягода, диня, или круша.

# 4
  • Мнения: 254
Маточина. Харесвам аромата и усещането, което оставя. Освежава, тонизира и ободрява.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 263
Джинджифил  Flutter Много полезен; силен вкус и аромат; освежава.... пък и всички бремелинки ще се лепят за него  Mr. Green заради позволената му употреба по време на бременност Simple Smile

# 6
  • Мнения: 528
Мента и мляко - нежна свежест! 💚
Анасон - има го и в чайчетата за кърмачки и в тези против колики. Кърмачките като мен биха се възползвали!

# 7
  • Мнения: 129
Касис  Flutter

# 8
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Арония - много полезен плод, леко стипчив вкус. Лимон - класика, през цялата година действа освежаващо. Касис, грейпфрут също обичам.  Аз бих предложила микс от билки в една опаковка - така всеки път различен вкус.

# 9
  • Мнения: 5 130
Моето предложение е с вкус на канела  Heart Eyes, антисептична и полезна.

# 10
  • София
  • Мнения: 964
Аз бих предложила портокал и с удоволствие бих купувала и с такъв вкус.

# 11
  • Мнения: 29 341
Предложението ми е мента + маточина. Обичам чай от двете билки и предполагам на лукче ще е много добре.  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 966
Предлагам лукчета с вкус на бъз, полезно и приятно! Точно днес си набрах листа от бъз и съм на тази вълна:)

# 13
  • Мнения: 10 406
диня (с екстракт от шипка)
или лимон (с екстракт от бъз)

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
Предлагам с вкус на липа.

Общи условия

Активация на акаунт