Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 7

  • 84 030
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X

OnDiNe_
не ми е известна марката.
Чакам с нетърпение да видя какво си направила Simple Smile .
*Мила* за машите за големи вълни най добре е машата е да е 25 мм.
Ти обаче не искаш такива вълни и показаните от теб са идеални.За да стават хубави букли не се захваща със щипката а напротив кичура минава над щипката.
Има клипчета както е написала Ел.Ще се разровя днес по късно и ще споделя в темата.Може на някой да са му от ползва за по къса косичка Simple Smile

# 721
  • Мнения: 3 028
Мила,  аз точно с такава с щипка, и като дебелина е същата си правя такива букли.
Обаче, докато свикна как да се правя дълго време ходих като офца  #Crazy
Сега само първия ден са ми леко стегнати, но зимата изкарвам 5-6 дни, като всеки следващ стои по хубаво.
Разгледай разни клипчета и тренирай много докато хванеш цаката. Тия със щипките са най удобни за начинаещи.
Благодаря ти, Ел. Аз със щипките не съм начинаеща, в момента пак имам такава вкъщи и съм я ползвала, но е доста слабичка и не нагрява много, пък е и мъничка, походна и е по-зорно с нея. Чудех се дали тези без щипките не са по-ефективни, но може би не си струва да купувам друга, че да тренирам чак пък толкова.  Blush Колко е дебела твоята и колко ти е дълга косата?  newsm78
С тази маша се правя http://get7.eu/product.php?ProductID=154
Косата ми е до половината на гърба....всъщност малко повече. Скрива ми сутиена  Grinning Но аз един кичур го навивам на два пъти.

# 722
  • Мнения: 18 589
новата тема момичета, да заповядате  Hug bouquet

# 723
  • Мнения: 114


Toзи ли е за ежедневна употреба?
ще го имам в предвид и за мен...щом като сте доволни от него.. Simple Smile

# 724
  • Мнения: X


Toзи ли е за ежедневна употреба?
ще го имам в предвид и за мен...щом като сте доволни от него.. Simple Smile
Има нова тема  Peace Hug
новата тема момичета, да заповядате  Hug bouquet

Общи условия

Активация на акаунт