На море в Турция - тема 45

  • 160 262
  • 779
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 521
Не е лошо да се размисли и в/у това,че всички сме с различни финансови възможности и приоритети Wink Има хора и апарт. почивка ги устройва,просто защото ги кефи.

# 301
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Не е лошо да се размисли и в/у това,че всички сме с различни финансови възможности и приоритети Wink Има хора и апарт. почивка ги устройва,просто защото ги кефи.

Разбира се,така е.Ето аз тази година ще почивам в по-нисък клас хотел,понеже съм снобарка.

# 302
  • Мнения: 408
Land of Legends отваря врати в Анталия.

Land of Legends – това е името на най-големия развлекателен център, който беше открит в Анталия. Центърът е проектиран и построен от компаниите Rixos Hotels, Emaar Properties и Dragone Productions. Тематичният парк включва в себе си атракции за развлечения, природен ландшафт, търговски площи, разкошни апартаменти и дори театър.

Уникалният център е разположен на крачки от брега на Средиземно море на площ от 639 000 кв.м. Land of Legends изобилства от атракциони за деца, а за най-малките има специален хотел с името „Кралството”.







# 303
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
 qq50 Страхотен е  bouquetЕдин от хотелите в моя списък за почивка.Живот и здраве тази година може да му посетим аква парка.

# 304
  • Мнения: 7 605
Не че са най-добрите, не че са супер, просто за цената си са перфектни за хора със съответен бюджет. За Суено и Спайс ще се въздържа, но в диапазона на цените на Ефталия вилидж трудно мога да намеря подобен хотел /най-вече заради аквапарка/.

Съгласна съм с теб. Не съм съгласна обаче с твърдението, което бе направено в период "засилено препоръчване на Ефталии", че били с качеството на Делфините  Crazy

# 305
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug Hug

Все си мисля, че не може еднозначно да се каже, че един хотел е страхотен и си остава такъв във времето newsm78 Звездите на хотела естествено дават някакъв ориентир за предлагането и би следвало колкото повече звезди, толкова по+ да е във всяко едно отношение...., но има фактори като време, инерция  /хотелът запада, но звездите му си стоят същите/, персонал, който се сменя отчасти ежегодно и прочие.
В тази връзка ми направи впечатление постът на Татяна Hug, която от години почива в един и същи хотел...мога ли да знам кой е той?

Развлекателният център в Анталия явно е много голям, за развлечение става Peace, но и там на хотел newsm78

# 306
  • Мнения: 7 605

В тази връзка ми направи впечатление постът на Татяна Hug, която от години почива в един и същи хотел...мога ли да знам кой е той?

http://www.robinson.com/de/de/cluburlaub/tuerkei/pamfilya/sommer/club-details  (не се предлага в БГ)

# 307
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Татянче,може и да си писала,но защо не сменяш хотела,какво те кара да се връщаш на едно и също място?  Hug Hug Hug

# 308
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Това със сравненията с Делфин съм го изтървала. Е, определено няма  място за такова. То само цената като погледнеш ти става ясно.

Веригата Робинзон е марка на ТУИ, въобще не ме изненадва нито качеството, нито положителното мнение на Татяна. Peace

# 309
  • Мнения: 7 605
Татянче,може и да си писала,но защо не сменяш хотела,какво те кара да се връщаш на едно и също място?  Hug Hug Hug
Там за нас всичко е перфектно и сме сигурни, че пак ще останем повече от доволни. Освен това се връщаш на познато място - пристигаш и веднага започва отпуската, не губиш време да се ориентираш в обстановката. Това е голям плюс особено когато пътуваш с деца, защото можеш да ги пуснеш сами без грам притеснение.  Flutter

# 310
  • Мнения: 9 541

В тази връзка ми направи впечатление постът на Татяна Hug, която от години почива в един и същи хотел...мога ли да знам кой е той?

http://www.robinson.com/de/de/cluburlaub/tuerkei/pamfilya/sommer/club-details  (не се предлага в БГ)

Много мерси за инфото, довечера ще го гледам вкъщи Peace  И тази година да изкарате суперски там! Peace
А твоят текст, който съм сложила в червено hahaha hahaha hahaha, мен не можеш ме уплаши... тази година през Букурещ за Анталия, догодина - през Германия, колко му е  smile3502

# 311
  • Мнения: 7 605

В тази връзка ми направи впечатление постът на Татяна Hug, която от години почива в един и същи хотел...мога ли да знам кой е той?

http://www.robinson.com/de/de/cluburlaub/tuerkei/pamfilya/sommer/club-details  (не се предлага в БГ)

Много мерси за инфото, довечера ще го гледам вкъщи Peace  И тази година да изкарате суперски там! Peace
А твоят текст, който съм сложила в червено hahaha hahaha hahaha, мен не можеш ме уплаши... тази година през Букурещ за Анталия, догодина - през Германия, колко му е  smile3502


 Joy И ти си права.

Благодаря за пожеланията!

# 312
  • Варна
  • Мнения: 10 558


Татянче,права си,но при мен лакомията да опитам всички хотели е в повече hahaha hahaha



Ей това чудо на природата ме остави без дъх през далечната 2008 Heart Eyes

# 313
  • Мнения: 25
Здравейте
Върнахме се от почивката си в CLUB HOTEL TURAN PRINCE WORLD 5 с единствения полет от Анталия в деня след преврата, но все не оставаше време да споделя мнението си за хотела. Не пиша често във форума, но реших, че щом търся от Вас помощ би било честно да споделям и аз, ако с това е възможно да помогна на някого в избора. Чудих се много тази година къде в Турция да почиваме и след много четене избрах хотела. Може би натежа това, че има аквапарк и лунапарк и че територията е голяма, но се оказа че не съм направила най-добрия избор. За 10 поредна година почивахме в Турция и за пръв път бях разочарована от избора си. Стаята ни беше в хотелската част и за пръв път в хотел 5 звезди е с толкова малки размери. Не само , че стаята е малка и претъпкана с мебели, ами и двойното легло беше малко за турските стандарти. Някъде в мненията четох че в такава стая са почивали семейство с 2 деца, Ние бяхме двама възрастни с 1 дете на 5 години и мога да кажа, че ни беше тясно, а не сме едри хора. Представете си единично легло долепено до стената, пътечка между него и "голямото" легло и от другата му страна не по-голяма от 1 метър пътечка. Същото е и пред леглата- тясна пътечка между тях и дивана и тоалетката в която е сложен едва работещият хладилник. Възмутена съм от износените мебели, чаршафи и кърпи. Не съм допускала, че от матрака ще висят парчета към пода, че чаршафите с които ще се завиваме ще имат дупки и петна от мухъл. И в момента като пиша се ядосвам. Да почистваха всеки ден, но според мен само изхвърляха кошчетата и сгъваха кърпите които бяхме хвърлили за подмяна. Ако са ги сменяли, то не личеше.  Плажа е много широк с пясък, тенти и много шезлонги под тях, но влизането в морето е с много и остри камъни и веднага става дълбоко. Лунапарка работи в определени часове и можете да си представите между 16,30 и 18 часа при температура 36 градуса на сянка, а там сянка няма колко пъти ще го ползвате. Люлките са старички и слязохме от виенското колело, защото звуците които издаваше ме караха да си мисля, че всеки момент ще паднем. Батута и интернет игрите са платени 5 минути - 6 €. Дама беше писала във форума, че вечер има колички с памук и царевица, но не беше писала че те също се заплащат - 2 € малка царевица; 2 € - памук. Детските пързалки в Аквапарка са точно 3 останалите са бебешки и за възрастни. Хотела беше пълен. Може би 80% от почиващите бяха турски семейства - да си кажа честно предпочитам руснаците пред тях.
Стаята ни гледаше към улицата и беше над някакъв покрив, който беше много красиво оформен с камъчета и цветя, обаче тези камъчета отделяха натрупаната през деня топлина до късна нощ. Добре че климатика работеше денонощно, а не в определени часове както пишеше в офертата.
Описах лошите неща които видях. За хубавите пишат всички. Храната - не лоша, но и не е нещо особено. Посетихме Китайския алакарт - не си заслужава.
Барът който работи вечер е огромен, места се намират. Алкохолът както навсякъде. Иначе напрежение никакво след преврата. Дори и на летището по нищо не личеше, че има някаква ситуация. Ако никога не си бил на това летище просто ще си помислиш, че е много натоварено заради сезона.
 Стана много дълго, но дано съм полезна на някой, който се чуди дали да избере този хотел. Аз не бих повторила там.

# 314
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Dia1, много полезно ревю, мисля, че esstela беше писала негативен коментар за този хотел и аз веднага го отписах, защото й вярвам. Това с кърпите все едно за нашия хотел, турските туристи също.

Много се дразня на хора, които нямат никакви ама никакви, дори елементарни изисквания и от всичко остават доволни и после заблуждават останалите. Пресен пример - за моя хотел една дама е писала във фб, че било прилично положението, защото за 7 дни й сменили 2 пъти кърпите в стаята.  #Crazy

Иначе Туранът изглежда на снимки прекрасно, но аз вече на това не се ловя...  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт