На море в Турция - тема 45

  • 160 267
  • 779
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 194
Момичета и ние от 20.09 сме в Кефалъка с още една двойка ще сме на меден месец Simple Smile  Flutter

Аз ще съм в Бодрум от 22.09 в Кефалука,ако сте наблизо може да пием по кафе  Peace

Привет Дами,
Винаги ви чета , но рядко пиша.
Почивам в Турция от 6 год. по два пъти годишно. Тази година за първи път пропуснах ходене , но септември потеглям и аз съм си избрала Кефалука (проверих тук, в трип адвайзъра и т.н) надявам се да не остана разочарована. esstela ако те изпреваря тъй като искам на 16.09 да пътувам ще споделя как е , двоумя се и за ROYAL TAJ MAHAL  в Сиде и ROYAL ALHAMBRA PALACE. Ще се радвам ако някой сподели мнения.

# 541
  • Мнения: 194
Здравейте. Плануваме почивка в Дидим началото на октомври, като сме се спрели на Клуб Тархан. Има ли някой със скорощни отзиви от там? Тези, които прочетох в темата са доста противоречиви.  newsm78 Как е обслужването, храната? 
Благодаря!
Аз също бях направила резервация за този х-л ,на база много добри отзиви ,но от предни години,докато го стопанисваше веригата Мажестик. Но от тази година го стопанисва друг и отзивите са повече от негативни. Четете в Трипътвайзер. Аз си промених резервацията за друг х-л пак в Дидим. Не правете резервация за там.Това е моето мнение, а решението е ваше. newsm78
Благодаря за мнението. А за кой хотел резервирахте?

# 542
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Момичета и ние от 20.09 сме в Кефалъка с още една двойка ще сме на меден месец Simple Smile  Flutter

Аз ще съм в Бодрум от 22.09 в Кефалука,ако сте наблизо може да пием по кафе  Peace

Привет Дами,
Винаги ви чета , но рядко пиша.
Почивам в Турция от 6 год. по два пъти годишно. Тази година за първи път пропуснах ходене , но септември потеглям и аз съм си избрала Кефалука (проверих тук, в трип адвайзъра и т.н) надявам се да не остана разочарована. esstela ако те изпреваря тъй като искам на 16.09 да пътувам ще споделя как е , двоумя се и за ROYAL TAJ MAHAL  в Сиде и ROYAL ALHAMBRA PALACE. Ще се радвам ако някой сподели мнения.

Страхотно,ще изпием по едно турско кафе на сладка раздумка,можем да разменим телефони на лични Party

Маги,ако си от Варна драсни на лични Peace

Последна редакция: ср, 24 авг 2016, 09:30 от esstela

# 543
  • Мнения: 28
Дарк,няма да съжаляваш,аз отивам на сигурно,ама и другите два не лъжат Hug

Ако случайно си смениш датата и се засечем,пиши Hug

Ами и аз по принцип си ходя в изпитаните, миналата година бях в Сунис Ефес Роял (Кушадаси) в края на август (едно от най разкошните места в Турция, нов хотел и уникален), но тази година вече му качиха цената и ще го гледам на картинка  Grinning .
Инак съм и малко алчна искам 9 нощувки така, че ако се спрем на него ще се засечем (на 01.09 ще взема решение къде ще сме и ще пиша на лични да оставя тел , ако поемем към Бодрум, но 99% ще е там след твоя коментар).

# 544
  • Мнения: 69
Здравейте. Плануваме почивка в Дидим началото на октомври, като сме се спрели на Клуб Тархан. Има ли някой със скорощни отзиви от там? Тези, които прочетох в темата са доста противоречиви.  newsm78 Как е обслужването, храната? 
Благодаря!
Аз също бях направила резервация за този х-л ,на база много добри отзиви ,но от предни години,докато го стопанисваше веригата Мажестик. Но от тази година го стопанисва друг и отзивите са повече от негативни. Четете в Трипътвайзер. Аз си промених резервацията за друг х-л пак в Дидим. Не правете резервация за там.Това е моето мнение, а решението е ваше. newsm78
Благодаря за мнението. А за кой хотел резервирахте?Рамада резорт Акбук

# 545
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Цитат
но 99% ще е там след твоя коментар

Отивам с моята агентка и компанията от инфотура през януари,няма да ме закара на лош хотел,познава капризите ми Mr. Green

Ще се радвам да се засечем Hug

Завърнали се от почивка няма ли,нещо разказче,снимчици да оплакнем окото  Mr. Green

# 546
  • Мнения: 413
Здравейте. Плануваме почивка в Дидим началото на октомври, като сме се спрели на Клуб Тархан. Има ли някой със скорощни отзиви от там? Тези, които прочетох в темата са доста противоречиви.  newsm78 Как е обслужването, храната? 
Благодаря!
Аз също бях направила резервация за този х-л ,на база много добри отзиви ,но от предни години,докато го стопанисваше веригата Мажестик. Но от тази година го стопанисва друг и отзивите са повече от негативни. Четете в Трипътвайзер. Аз си промених резервацията за друг х-л пак в Дидим. Не правете резервация за там.Това е моето мнение, а решението е ваше. newsm78
Благодаря за мнението. А за кой хотел резервирахте?
Рамада резорт Акбук

Бях там миналата година там, хич не съм доволна.

# 547
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ние сме до сряда тук в Анталия -Гюнюк. Времето е великолепно както и всичко останало.   Heart Eyes

# 548
  • Мнения: 69
Ние сме до сряда тук в Анталия -Гюнюк. Времето е великолепно както и всичко останало.   Heart Eyes
Браво!Наслаждавайте се на почивката си на МАКС! Peace

# 549
  • Мнения: 28
Цитат
но 99% ще е там след твоя коментар


Завърнали се от почивка няма ли,нещо разказче,снимчици да оплакнем окото  Mr. Green

Аз също ще се радвам "колкото повече, толкова повече" според мен и Мечо Пух.
Не знам дали за менсе отнасяше за разказа, но мисля, че ще е полезен коментара за хотела, ако някой реши да отиде.
Бях там в края на август 2015 в началото на сезона имаха довършителни работи и по коментарите се виждаше , че имаше недоволни.
Но, когато отидохме беше уникално. Голяма площ, зеленина,разкошен плаж. както може да се предположи , кабинките в морето тип "о-в бали" се заплащаха, но ако нямаше хора, никой не правеше проблем да се полежи вътре.
Стаите: Разкош по турски, чистота всичко новичко. Смяна на хавлии всеки ден., мини бар безплатен, не че човек има време да го ползва след толкова продоволствия навсякъде.
Ресторант; Изобилие от храна - скариди, сьомга, пчелни пити. Смея да твърдя , че съм посетила доста хотели в Турция , различен клас, но този ме смая. Фрешове и каквото може да ти измисли ума.
Анимация: Огромна сцена и канеха все гостуващи изпълнители: Кубински певци, фаър ъф Анатола и др.
Плаж: разкошен пясък,шезлонги с меки шалтета има и платформа , нямаше навалица , защото всеки иска да е на басейна.По басейна браове , храни и тн (не обядвам често) колкото сърце иска, сладоледи, гофрети, царевици ....
Фитнес последно поколение, сауна, стая с изкуствен дъжд, парна баня - безплатни
Масажи и т.н обичайно платени.
Предлагаха се освен техни напитки и маркови такива. Разкошни коктейли.
Самата база си е, както се изразих Турски разкош.
Оставиха ни 1ви , бяхме само ние от рейса за там, съответно ни прибраха последни.
Настаниха ни веднага. Прснола отзивчиви и все гледат да угодят.
За хора с деца не мога да доложа , няма такива, но предполагам ще останат доволни
И малко снимки.

http://prikachi.com/images.php?images/537/8887537q.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/539/8887539f.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/540/8887540H.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/541/8887541J.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/542/8887542t.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/543/8887543W.jpg

Надявам се да съм ви била полезна  bouquet

# 550
  • Мнения: 27
Чартърите за Бодрум са спрени ooooh!
Иначе и ние се гласихме за Кефалука или Vogue от 17.09. Сега ще трябва да се пренасочваме към Анталия  Thinking

Последна редакция: ср, 24 авг 2016, 22:11 от Blueberry_80

# 551
  • София
  • Мнения: 4 446
Blueberry_80, може ли да дадеш по-подробна информация относно спрените полети?

# 552
  • Мнения: 27
Blueberry_80, може ли да дадеш по-подробна информация относно спрените полети?


Здравейте,

Вчера се свързах с две компании относно почивката ни в Бодрум след като вече имахме ясното за датите в които бихме могли да пътуваме, но и двете ме уведомиха, че чартъри за Бодрум няма да има Shocked След въпроса ми към една от агенциите, защо няма полети , ми беше отговорено: " Ми така, няма бе госпожо"... Но аз нали съм си настоятелна, казах, че трябва да имат адекватен отговор и бих искала да знам причината след като все още ги предлагат в сайта им. След дълъг разговор ми беше обяснено, че почивките за Егейско море с автобус са станали доста евтини и хората предпочитали да пътуват с автобус...

# 553
  • София
  • Мнения: 4 446
Странно.  Confused Нашата резервация е към Емералд за Мармарис за началото на октомври със самолет. Тази седмица се обаждах, за да ми дадат информация дали има вероятност да не се състои почивката, предвид събитията, които се случиха през юли, но ми потвърдиха, че има достатъчно желаещи и ще се състои.
От кои агенции са ти дали този отговор?

# 554
  • Мнения: 27
Странно.  Confused Нашата резервация е към Емералд за Мармарис за началото на октомври със самолет. Тази седмица се обаждах, за да ми дадат информация дали има вероятност да не се състои почивката, предвид събитията, които се случиха през юли, но ми потвърдиха, че има достатъчно желаещи и ще се състои.
От кои агенции са ти дали този отговор?

Може да е само за м.Септември или за седмицата в която ние искаме да пътуваме, знам ли... За октомври може да има полети, предвид падането на цените. Агенциите с които говорих са Албена Холидей и Екзотик Холидей (Екзотик работят с Емералд ).

Общи условия

Активация на акаунт