На море в Турция - тема 45

  • 160 262
  • 779
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 521
И ние така мислим да направим,само дето ми е криво че ще пропуснем 15-ти.Ама детето е доволно, отлага училището Grinning

# 631
  • Мнения: 140
Mrafka намалението е за всички хотели в Анталия със самолет от Варна.
Какво е последното изречение в чл.3 т.9 от Общите условия?
Благодаря ти qq50. Много полезно насочване ми даде.

А, иначе за казуса ми - Емералд откликнаха и направиха намалението, е не е цялото, но все е нещо.
Писаха ми, че това определил хотела newsm78, т.е намалението го прави хотела и той си решава на направените вече резервации с колко и дали да намали. И тъй като не съм запозната дали е така- приемам, че е така и започвам с обратното броене  grinning039
Има ли и други пътуващи за  Анталия със самолет от Варна на 21.09? А за Eftalia Marin ?
Ще се радвам да се запознаем
На всички скоро заминаващи желая слънчева и прекрасна почивка.

Последна редакция: пт, 02 сеп 2016, 11:38 от vnv

# 632
  • Мнения: 408
Защо изчезнаха 9-дневните автобусни почивки от Варна за Анталия на сайта на Емералд? Тъкмо смятах почивните дни да си избирам късно октомврийско море.

# 633
  • Мнения: 6 833
Ние сме от 06.09 в Ефталия вилидж, нямам търпение вече  Blush ако има някой за там, да се обажда  Hug

# 634
  • Мнения: 3
И ние сме в Ефталия Вилидж от 06.09 ще пътуваме със самолета от София.

# 635
  • varna
  • Мнения: 48
И ние сме от 07.09 .2016 с полет от Варна в Ефталия Вилидж - станахме тълпа   Simple Smile bouquet

# 636
  • София
  • Мнения: 9 517

Прекрасна да е почивката Ви, Nuri_05! Ще чакаме отзиви по-нататък, но видях, че сте били през юни в Aquasis и реших да попитам дали се бяха пооправили нещата там по Ваше време? Твърде много противоречиви мнения изчетох, а ние ще бъдем там от 16.09.... След еуфорията за новия хотел в Дидим коментарите рязко намаляха и се питах дали има някой с по-пресни впечатления? Ще ми бъде приятно, ако и други от форума са там по същото време и бихме могли да се запознаем! Simple Smile Хубав ден на всички и приятна почивка на заминаващите днес! Simple Smile
Ние в момента сме в Aquasis, на 6-ти се прибираме и ще пиша отзиви. Ако нещо определено те интересува, питай, иначе общо взето като прочетеш отзивите в трипадвайзер - реални са. Ние си изкарваме страхотно, има си и дертове хотела, но не са нещо трагично.

# 637
  • Мнения: 14

Прекрасна да е почивката Ви, Nuri_05! Ще чакаме отзиви по-нататък, но видях, че сте били през юни в Aquasis и реших да попитам дали се бяха пооправили нещата там по Ваше време? Твърде много противоречиви мнения изчетох, а ние ще бъдем там от 16.09.... След еуфорията за новия хотел в Дидим коментарите рязко намаляха и се питах дали има някой с по-пресни впечатления? Ще ми бъде приятно, ако и други от форума са там по същото време и бихме могли да се запознаем! Simple Smile Хубав ден на всички и приятна почивка на заминаващите днес! Simple Smile
Ние в момента сме в Aquasis, на 6-ти се прибираме и ще пиша отзиви. Ако нещо определено те интересува, питай, иначе общо взето като прочетеш отзивите в трипадвайзер - реални са. Ние си изкарваме страхотно, има си и дертове хотела, но не са нещо трагично.
Благодаря много за коментара! Simple Smile И аз мисля, че проблемите на хотела няма да са драматични, важни са, според мен, позитивното настроение и добрата компания, но все пак да попитам туй-онуй... Simple Smile Наистина ли капацитетът на основния ресторант е твърде малък? Пуснаха ли долмуши до Дидим - една приятелка беше споделила, че през юни се очаквало това да стане... И още - мъжката половина от компанията ни се вълнува дали концепцията е ултра ол или само ол инклузив, т.е., първото бе обявено като концепция на хотела, но четем, че всъщност липсвал марков алкохол? Не че ще е голям проблем, ама дали си спазват собствениците политиката... Ще чакам коментарите Ви, като се върнете, а сега - хубава ваканция и безпроблемно пътуване към дома! Simple Smile

# 638
  • Мнения: 69
Ние сме от 06.09 в Ефталия вилидж, нямам търпение вече  Blush ако има някой за там, да се обажда  Hug
Желая на всички,които ще бъдат в Ефталия Вилидж слънчева и позитивна почивка и като се приберете да пишете как беше там.Това важи и за всички други. Naughty

# 639
  • София
  • Мнения: 9 517
Andi66, за капацитета на ресторанта - зависи, какво очаквате - ние сме пушачи и търсим маси на вън - на закуска проблеми няма, на обяд се намират само до към 12,45 - не знам защо, но не отварят чадърите и само няколко маси са на сянка, на вечеря има до към 20 ч. Вътре маси се намират по всяко време, обаче около час преди края на храненето настава лудница - опашки, бутане, явно доста народ има. За марков алкохол - виждала съм само в лоби бара, но няма голям избор, или с две думи почти няма. За домлуша ще питам, че ние сме от тези почиващи, дето ги мързи да си вдигнат трибуквието от шезлонга Simple Smile

# 640
  • Мнения: 14
Andi66, за капацитета на ресторанта - зависи, какво очаквате - ние сме пушачи и търсим маси на вън - на закуска проблеми няма, на обяд се намират само до към 12,45 - не знам защо, но не отварят чадърите и само няколко маси са на сянка, на вечеря има до към 20 ч. Вътре маси се намират по всяко време, обаче около час преди края на храненето настава лудница - опашки, бутане, явно доста народ има. За марков алкохол - виждала съм само в лоби бара, но няма голям избор, или с две думи почти няма. За домлуша ще питам, че ние сме от тези почиващи, дето ги мързи да си вдигнат трибуквието от шезлонга Simple Smile

Благодаря, Дзвер! Simple Smile То и ние сме от същия тип - хем пушачи, хем малко мързеливи, ама сме били в Дидим преди години, та мислим да огледаме дали нещо се е променило! Можех да пиша и на лични, но реших, че ще има и други, на които инфото, което давате, ще е от полза! Явно нетът е добър, щом ни осведомявате толкова бързо! Поздрави на Вас и всички останали, които се наслаждават сега на турското слънце! Simple Smile

# 641
  • София
  • Мнения: 9 517
Нет има почти навсякъде и е ок, това е едно от нещата, които много ми харесват, пък и пързалките вече работят в момента и децата ги няма

Последна редакция: сб, 03 сеп 2016, 15:23 от Дзвер

# 642
  • Мнения: 192
Здравейте! Никакви отзиви за Club & Hotel Letoonia - Фетие не намирам, някой дето е ходил може ли да сподели мнение и впечатления. Аз ще ходя от 4 Октомври, дали има и други от групата по това време, може да се уговорим за по кафе...

# 643
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 15

Здравейте,някой за Сунис Ефес Роял Палс от 9.09 има ли?

# 644
  • Мнения: 10
Здравейте, аз чета темите от доста време, но никога не съм писала. Днес се прибрахме от Турция и реших да споделя впечатленията си с Вас, тъй като и за мен информацията, която получавах ми беше от полза. Ние бяхме в хотел Роял Драгон в Сиде. Първо да започна с обстановката в курорта - беше много спокойно и нямаше никакво напрежение. Относно хотелът мога да кажа, че съм очарована. Стаите се почистваха ежедневно - сменят се кърпи,  спално бельо. Ние бяхме с ултра ол инклузив. Храната беше в изобилие и много вкусна и разнообразна. Няма да изброявам, защото наистина беше много Simple Smile Мисля, че всеки вкус би бил задоволен  Simple Smile .  Имаше тематични вечери. Също така има много барове с различни храни и напитки. Имаше отделно място, на което се правеше гюзлеме. С всяка поръчка от лоби бара се сервираше микс от различни ядки. Всяка вечер имаше интересни забавления. Плажът е много чист със ситен пясък. Обслужването е много добро. Персоналът е усмихнат и отзивчив. В комплекса има голям басейн. Имаше аквапарк и лунапарк. За децата условията са много добри - имаше си и отделен ресторант за деца, както и детски тоалетни. Хотелът беше пълен с туристи - много немскоговорящи, но имаше и рускоговорящи. На плажа има достатъчно място за всички. През деня има различни занимания - аз ходих на водна гимнастика и бели денс. Беше много забавно. Това е накратко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт