Интериорен и екстериорен стил по аматьорски- 51

  • 112 563
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 102
Добре дошли в новата тема!

Предишните теми:
50,49,48,47, 46 45, 44, 43, 42, 41, 40, 39, 38, 37, 36, 35, 34, 33, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

 Заглавната снимка в цял размер!
 Закачка към "овчите стени" от предната тема:


Нека има мир в темата и хармония в душите ни! Мир може да се чете и като стил  Mr. Green  Joy Joy
Joy

Последна редакция: ср, 17 авг 2016, 21:27 от mama irina

# 1
  • Мнения: 1 787
Хайде аз първа! Simple Smile Този път с едни разкошни перденца DIY  Heart Eyes



Биха били невероятни не само в синьо и бяло, а във всяко едно хармонично съчетание на цветовете  Heart Eyes
Някой с опит в домашното текстилобоядисване?

# 2
  • Мнения: 5 036
Благодаря за темата!

Аз съм почти приключила, остават ми картините. В предната тема една потребителка беше споменала, че се организират продажби на картини на ученици от Художественото училище. Ако някой ми даде малко повече ивформация за това, много бих била благодарна!  bouquet

Имаме си само две картини и цели четири стаи, което е мнооого място  Laughing

# 3
  • Мнения: X
Хайде аз първа! Simple Smile Този път с едни разкошни перденца DIY  Heart Eyes
Скрит текст:
Биха били невероятни не само в синьо и бяло, а във всяко едно хармонично съчетание на цветовете  Heart Eyes
Някой с опит в домашното текстилобоядисване?
Ха, пердетата на Ханибал Лектър! Mr. Green Много ги харесвам.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Относно боядисването - правила съм успешни опити в пералнята, включително и смесване на цветове и тониране по усет, но крайният резултат е само едноцветен. Важното е боята да е качествена, да може да боядисва при 30-40 градуса и да е съобразена със състава на тъканта.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 863
Тъкмо щях да питам само аз ли виждам дупе в прашки най-горе на заглавната снимка  Laughing Laughing Laughing
Да ви е честита темата и да не забравяте, че е по аматьорски!
И понеже съм на вълнА веранда и балкони, и пак ми се ходи на море... ето това от мен  Simple Smile

 

# 5
  • София
  • Мнения: 2 807
На мене също ми предстои ремонт и обзавеждане, затова се настанявам удобно сред вас. Hug

# 6
  • DE
  • Мнения: 9 068
Заглавната снимка ме разсмя  Grinning Помислих, че е Фалкор от "Приказка без край" то било УФСЪ  hahaha

За извинение, цял ден съм на фентъзи вълна  Crazy

Един сив апартамент от мен, полилея на първата снимка вече е тооолкова досаден  Rolling Eyes
http://nicety.livejournal.com/1707721.html?utm_source=fbsharing& … utm_medium=social

# 7
  • Мнения: 14 436
Привет! bouquet
От линка на Дането такива разкошни апартаментчета са показани Peace

# 8
  • Мнения: 767
Красива тема bouquet
И аз се настанявам при вас  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 227
Заглавната снимка ме разсмя  Grinning Помислих, че е Фалкор от "Приказка без край" то било УФСЪ  hahaha

За извинение, цял ден съм на фентъзи вълна  Crazy

Един сив апартамент от мен, полилея на първата снимка вече е тооолкова досаден  Rolling Eyes
http://nicety.livejournal.com/1707721.html?utm_source=fbsharing& … utm_medium=social
Уф, тези скандинавски апартаменти, хем толкова много ми харесват (действат ми супер успокояващо), хем хич не мога да си представя да живея в такова монохромно нещо. Усещам как все към по-южняшко ме влече, нещо шареничко да има. Това по повод на това, че скоро започваме ремонта на холокухнята.

# 10
  • Мнения: 18 562
Дайте примери за южняшки стил,че ми стана интересно.И благодаря за темата!

# 11
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 838
В предната тема една потребителка беше споменала, че се организират продажби на картини на ученици от Художественото училище.
Аз питах, но никой не ми отговори.
При мен ремонтите завършиха .....в понеделник-вторник ще показвам

# 12
  • Мнения: 6 717
Настанявам се удобно при вас bouquet

# 13
  • Мнения: 1 059
Идвам да чакам проектът на Айла за детската стая  Simple Smile.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 390
Благодаря за темата! Не съм сигурна дали ще пиша, но ще поглеждам вие какво пишете  Wink
дането, защо прекрасния полилей на Gino Sarfatti да е досаден? Аз си го купих и съм радостна от това. Ако някой го харесва като мен и може да си уреди доставка, това е истински удар:

http://www.ebay.co.uk/itm/Gino-Sarfatti-Style-30-Light-Modern-Ch … :iGAAAOSw0UdXsMz4

Безкрайно досадни според мен са домове, препълнени с " прекрасните " мебели от Икеа и добили униформен вид...Мое мнение  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт