Смешки от форума 25

  • 129 502
  • 754
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 690
Тема 24



Обръщам се с молба към всички списващи в темата - моля, не публикувайте като "смешни" постинги, касаещи здравословни проблеми.

Когато човек поради една или друга причина се притеснява за здравето си и е дошъл в сайта да попита, независимо от това как се изрази, не заслужава присмиване, а има нужда от помощ и подкрепа.
Едно е лапсус или изказване в някоя неангажираща тема, съвсем различно е осмиването на здравословни проблеми от каквото и да било естество.

Благодаря предварително за разбирането!






# 1
  • Мнения: 7 690
Цитат
За да си пешеходец не държиш изпит, значи не си длъжен да знаеш правилника за движение по пътищата

...пък!

# 2
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Цитат
Едно време ми даваха пример с някакво нещастно детенце: "И да знаеш, Х баба му като му каже, и той никога не ляга на кувертата! А тя е толкова чиста жена, че и кувертата й е колосана!"

Смешно ми стана - досега винаги съм чела "кувертюра" - за покривка на легло. Порових се в нета - дават го като разговорно "куверта", но си признавам - за пръв път го срещам така изписано тук, във форума.

# 3
  • Мнения: 10 874
Цитат
Раждането е като акането.
Само че по-зорно Simple Smile
Ако можеш да го направиш във вода (пробвай, ако имаш вана) ... може и да родиш така Simple Smile

И по-малко филми гледайте  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 14 303
О не, сериозно ли?!?! Не, не отказвам да повярвам, че съществува такъв съвет....  Joy Joy

# 5
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy Joy
Описанието е страшно.

# 6
  • Мнения: 15 029
Това жена, раждала нормално, не може да го каже.

# 7
  • Мнения: 14 079
Цитат
Раждането е като акането.
Само че по-зорно Simple Smile
Ако можеш да го направиш във вода (пробвай, ако имаш вана) ... може и да родиш така Simple Smile

И по-малко филми гледайте  Mr. Green

Значи раждането е като запека. Mr. Green Преди години даваха една, но тя си беше с умствено изоставане. Родила и го оставила в храстите. Питат я "защо", та и тя така отговори. Не знаела, че е бременна, а мислела, че има зор за голяма нужда. Crazy

# 8
  • Мнения: 175
По ТЛС има такова предаване - "Не знаех, че съм бременна". Та, там редовно раждат я в тоалетната, я във ваната, я на влакче в увеселителен парк... Честно, отказвам да повярвам, че 9 месеца няма да разбереш, че си бременна, ама...  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 7 690
И аз съм го гледала. Лекари обясняваха при всеки случай защо жената не била разбрала, но вече съм забравила.
Особено помня един епизод, в който съпругата беше забременяла след вазектомия на съпруга. Впоследствие се оказва, че вечерта преди вазектомията са правили секс и е заченала тогава. Естествено, не е разбрала 9-месеца, че носи дете. Crazy

# 10
  • Мнения: 9 571
Аз отказвам да повярвам, че може да объркаш бременност с акане Crossing Arms Joy

# 11
  • Мнения: 14 079
Е, не така с лошо, де. Коремът ти се подува от газове, червата също те подритват понякога пак от многото газове. И накрая идва моментът, когато всички тези газове решат да излязат навън. Ти тичаш в тоалетната с руло хартия, а то - изненада. hahaha

# 12
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Тия епизоди по TLC са ми много .... нереални. Като изсмукани от пръстите.

Или аз съм имала нереални бременности?  newsm78

# 13
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Поствам цялата тема, анкетата е трепач:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=940931

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ега ти ника!  Shocked


idiotsamamaetayna

Общи условия

Активация на акаунт