Смешки от форума 25

  • 129 521
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 495
Цитат
Скъпа моя, имам македонска жилка - повярвай ми, ако бях проклела който и да било тук досега да го е стигнало Wink
newsm43

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Цитат
Скъпа моя, имам македонска жилка - повярвай ми, ако бях проклела който и да било тук досега да го е стигнало Wink
newsm43
Уау, пазете се от македонци - ако те проклеят - ще те стигне, дори и през форума! Ха-ха

# 17
  • Мнения: 14 326
Тия епизоди по TLC са ми много .... нереални. Като изсмукани от пръстите.

Или аз съм имала нереални бременности?  newsm78
Не са, не са... Имам съвсем реална позната, която разбра, че е бременна в 7 месец в спешното. Отива с болки в корема след копане в градината, оказали се контракции. Роди в 8ми месец, слава богу, здраво бебе.
Иначе и на мен ми е чудно как не разбират, ама на...

# 18
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Първа бременност - да не разбереш, ама втора, трета пък и четвърта - айде де!

# 19
  • Мнения: 14 326
Не знам,аз не съм била бременна, но съм виждала коремите на приятелките ми как се местят и подскачат и не мога да си обясня как няма да разбереш...

# 20
  • Мнения: 7 690
На някои не им растат коремите. Отделно ако си едра и безформена точно около талията и с отпуснат, голям корем по принцип, никой няма да те разбере, че си бременна. Две приятелки имах, които бяха така, знаехме, че са бременни, но коремът не се очертаваше ясно. Приличаха си точно на допълнително качили, не на бременна жена.

# 21
  • София
  • Мнения: 11 495
И аз имам една такава дебела приятелка. Бременността не ѝ личеше така, както би трябвало, а както Антигона казва - изглеждаше напълняла. Та тази приятелка ми е споделяла, че била с предна плацента и почти не е усещала бебето (не знам дали е възможно). Е, тя знаеше че е бременна от самото начало де, но явно е възможно някои да разбират, че са бременни чак като дойде време за раждане.

# 22
  • Мнения: 7 690
А, предна плацента беше, точно! И лекарите в предаването това обясняваха.

# 23
  • Мнения: 14 103
За цикълът не се ли чудят къде е отишъл?

# 24
  • Мнения: 7 690
Някои бяха с цветна бременност, други с много нередовен цикъл.

# 25
  • Мнения: 1 780
Цитат
Аз скоро разбрах че съм бременна и по празниците и през топлите дни които минаха  ми се случваше да изпия по една бира. Тогава съм била в първите седмици. Твърд алкохол не съм пила, но бира да. Дали това може да доведе до сериозни последици? Вие пили ли сте и ако да, всичко наред ли е?
Благодаря ви предварително!

# 26
  • Мнения: 7 690
Не намирам нищо смешно.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 658
Поствам цялата тема, анкетата е трепач:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=940931
За съжаление бисерът е погубен.

# 28
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Их, таман се засилих да отговарям и да кажа мнението си за продукта....  Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 10 825
Их, таман се засилих да отговарям и да кажа мнението си за продукта....  Joy
а какъв беше продукта?

Общи условия

Активация на акаунт