Коледни и новогодишни идеи и декорации

  • 345 398
  • 3 260
  •   1
Отговори
# 2 610
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Момичета, тъй като Емаг са пълни нещастници и още нямат хабер да ми пратят поръчката, някой има ли идея откъде мога да си взема калъфи за стол на поносими цени? От тези под формата на коледни шапки Sad

в джъмбо са 5-9 лева, 3-4 модела, а в бриколаж са 9 лева - 1 модел

 Tired

# 2 611
  • Мнения: 19 687
Уф, имам  10 стола, не ми се дават 100 лева Sad Иде ми да удуша някой #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 2 612
  • София
  • Мнения: 3 022
Безмълвна останах пред големите елхи и украсените маси  newsm74

# 2 613
  • Мнения: 534
Днес купих спрей изкуствен сняг за елхи от практикер, но е пълен провал, седи точно като пияна за бръснене. Мисля да го върна и да взема от другия модел, дано е по-различен. Трябва ми нещо не толкова течно, а по-скоро прахообразно. Вие какво ще кажете?

# 2 614
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Аз ще кажа, че не си представям "прахообразен" сняг, който да е на спрей...

# 2 615
  • Мнения: 534
Днес видях един изкуствен венец в магазина, който беше напръскан точно с нещо бяло, за снежен ефект, което падаше при допир. И не беше мокро, като това което купих. Такова нещо търся.

# 2 616
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Днес видях един изкуствен венец в магазина, който беше напръскан точно с нещо бяло, за снежен ефект, което падаше при допир. И не беше мокро, като това което купих. Такова нещо търся.

може би спрея с шаблоните?
виждала съм в левчетата  Blush има със и без шаблони Blush

# 2 617
  • Мнения: 534
Благодаря! Ще отида да го сменя още сега, че не се търпи. ooooh!

# 2 618
  • Мнения: 4 344
И в Била има такъв спрей-сух е и пада при докосване.

# 2 619
  • Бургас
  • Мнения: 357
Нашата елха я накичих с повече шишарки отколкото играчки.

# 2 620
  • Мнения: 683
Много красиви украси видях, няма да изброявам, че ще пропусна някой. Simple Smile Особено ми харесаха естествените елхи. Simple Smile
Аз реших тази година да направя сама подаръците за близки и приятели. Почти съм готова, ще ви покажа някои, въпреки че не са коледни.Правих ги с идеята да си ги ползват целогодишно. Simple Smile

Скрит текст:
Кутия за салфетки Simple Smile

Поставки за чаши и салфетки Simple Smile

Още едни Simple Smile

Поставка за кухненска хартия

Кутия за чай Simple Smile



# 2 621
  • Мнения: 18 560
Ох, обожавам такива винтидж неща, с цветенца и в такива цветове. Имам три кутии за бижута от свеки, понеже и тя прави същите неща, кутии за чайове, красоти.
Много е хубава поставката за домакинска хартия, както и тази за салфетки.

# 2 622
  • Мнения: 683
Благодаря, Мис. Simple Smile Дано и на тези, за които са направени им харесат. Отскоро се занимавам с подобни декорации и ми е несигурно още. Simple Smile

# 2 623
  • Мнения: 18 560
Благодаря, Мис. Simple Smile Дано и на тези, за които са направени им харесат. Отскоро се занимавам с подобни декорации и ми е несигурно още. Simple Smile

за отскоро занимаваща се се справяш страхотно  Simple Smile

# 2 624
  • DE
  • Мнения: 9 068
Малко да ви развеселя с нещо което видях в другата тема за забавни картинки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт