След "Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 89 тема

  • 25 584
  • 120
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

 

Актьори:













Кликнете върху снимката на актьора и ще получите повече информация за него!
 

Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV
1 сезон (13 епизода) - от 12.03.2014 година до 18.06.2014 година
2 сезон (41 епизода) - от 03.09.2014 година до 15.07.2015 година

 
Резюме:
Когато полицаят Йомер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите. И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
 

Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:


Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       




Повече за сериала може да откриете тук:

Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
   

   

 

   
   

   
 

   
 

   
Темите:


 
 

 
 

                          
 
 

Добре дошли на всички фенове на "Kara Para Aşk",
на Туба и Енгин, и на целия актьорски състав!
В очакване на новини и нови проекти
и с пожелание за приятни минути в темата!
 

 

# 1
  • Мнения: 3 114
 ПРИВЕТ в новата тема!!!
Благодаря Ринка,

Нека я изпишем с много хубави новини за Туба и Енгин и  целия екип на КАРАПАРААШК...

Дано всички имат нови и успешни проекти...

Последна редакция: чт, 15 сеп 2016, 19:20 от Maya@

# 2
  • Мнения: 9 346
    Благодаря и аз за новата тема, да видим перфектното ни дуо и екипа на КПА какви ще ги сътворят в този толкова изненадващо странен дизи сезон с невиждани до сега рокади и обрати  Simple SmileПожелавам късмет на всички  newsm10

   

   Майа HugРина Hug благодаря за хубавите пожелания, от мен почерпката  Simple Smile

   
Скрит текст:

# 3
  • Дубай
  • Мнения: 3 767
Да се вмъкна и аз Ринка благодаря за красиво оформената тема bouquet bouquet bouquet
Ари  Hug Heart EyesМайя  Hug Heart Eyes
Успех на Туба в новото дизи и скоро  и Енгин и да видим на екран и разбира се другите от каста на КПА




# 4
  • Мнения: 9 346
   Ивве Hug От 15.09. Бодрум

 

   Дамата е с татуировка - koşulsuz аsk - безусловна любов   Peace Eй това се казва фенка  thumbsup

Последна редакция: пт, 16 сеп 2016, 01:13 от araselia

# 5
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                            Късен привет,Приятели! Hug

    Ринка,  Heart Eyesблагодаря за прекрасната нова тема!
bouquet

     

  Не съм влизала в темата доста дълго време! Имам първолаци и бях затънала до шия в работа. Вчера бях и без лаптоп. На патерици искам да честите Новата учебна година на колеги, ученици и родители! Да е здрава и успешна!  Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace  Ще ни трябва! Simple Smile
       
     
  Ари,  Hug да ти е жив и здрав първолака! Ако имаш нужда то помощ, пиши ми.
Дет Тодорова от Бургас и тя има първи клас!

   
  Момичета, благодаря за всички новини и снимки, които слагате. Така съм в час с нещата около Туба и Енгин.
       

       
       
                      Лека нощ!

# 6
  • Мнения: 3 114
Добро утро Момичета !
Тази година съм 2ра смяна и най-голямото предимство е спокойното сутрешно кафе...


Туба с фен на летището в Париж..

 Ари  Hug
Енгин с фен в Мугла

От екипа на КПА


 Бурак Тамдоан/Хюсеин/- В сериала - Ветеран/променен от колоритно
Дамла Колбай/Демет/--Ичерде/Вътре /
Гюлер Октен/мама Елван- /Бана севмейи Анлат/Разкажи ми как се обича /

Последна редакция: пт, 16 сеп 2016, 08:35 от Maya@

# 7
  • Мнения: 7 903
Привет на всички, които упорито поддържат темата! newsm51 smile3525

Ринка, голямо БЛАГОДАРЯ !!!

# 8
  • Мнения: 3 114
Еее ,
Пепелче, упорито и йаваш ,йаваш... Laughing
Ко да правим мила ,единия от морето не излиза ,другия от самолет не слиза ..
От 12.06.2016 ат летището..

 и  не знам нова ли е ,стара ли е...за мен е нова ,не съм я виждала 

Последна редакция: пт, 16 сеп 2016, 19:22 от Maya@

# 9
  • Мнения: 9 346
     Привет, дами!


    Майа Hug, снимката на Енгин е от лято 2013 ,човека не е мръднал  Simple Smile

   2013.                                                                                         2016

  

   Боби Hug
Скрит текст:
класната на сина ми е разкошна, страхотна ,много я харесват децата ,дано и да я слушат, защото тя се отнася много мило с тях .Като виждам такива хора и тези хубави,любопитни ,с широко отворени очи деца си мисля,че има надежда все пак за тази държава    Praynig

   Туба често "вършее " из Европа,та е нормално да я хващат по летищата, даже може и повече   newsm53

    

Последна редакция: пт, 16 сеп 2016, 19:05 от araselia

# 10
  • Мнения: 3 114
    Привет, дами!


    Майа Hug, снимката на Енгин е от лято 2013 ,човека не е мръднал  Simple Smile

   2013.                                                                                         2016

  

   Боби Hug
Скрит текст:
класната на сина ми е разкошна, страхотна ,много я харесват децата ,дано и да я слушат, защото тя се отнася много мило с тях .Като виждам такива хора и тези хубави,любопитни ,с широко отворени очи деца си мисля,че има надежда все пак за тази държава    Praynig

   Туба често "вършее " из Европа,та е нормално да я хващат по летищата, даже може и повече   newsm53

    


Ари , newsm10
Усъмних се и тъкмо се връщах да се поправя ..
 Да сложа и тук  малките бонбонки на Туба ..

Мая и Топрак ..от инстаграма на Туба
 

# 11
  • Мнения: 1 875
 Hug Hug Hug Hug

Ринка,за поредната прекрасно оформена тема newsm51 newsm51 newsm51
Но с двама прекрасни и завладяващи ЕЛМЕРИ няма как да е другояче!На тия двамцата минаващото време им действа обратно.И Туба и Енгин с времето стават по-хубави и чаровни,а с последните си визии и много младеят!Тъжно ми е,че тяхната приказка свърши и от тях двамата видяхме едно перфектно партньорство.Няма такава химия каквато усетихме с тяхната игра,толкова професионални,толкова завладяващи-продължават да ми липсват.Иска ми се да успеят и със следващите си партньори да постигнат това излъчване,но някак не ми се вярва да се повтори пак толкова силно.






# 12
# 13
  • Мнения: 4 133
Здравейте елмерки.  Hug Hug

Мерси на Ринка за новата тема. Simple Smile  bouquet

Аз да попитам кога започва сериалът с Туба и Къванч?  newsm78

И видях, че е излязъл някакъв слух, че Енгин ще снима със Серенай.  Thinking Дали не става въпрос за началото на януари?  newsm78 Щом го няма в промото за новия сезон.

Енгин май пак е на морето, този път в Бодрум. И аз тази година бая море изкарах. Сега и за почивните дни другата седмица мисля да отскоча до Гърция, ама ще видим. Simple Smile Обожавам морето. Искам и в Турция да отида, но с тези атентати там, не знам...

# 14
  • Мнения: 9 346
   Добър вечер,Елмерки!

    Честито на всички именници и софиянци,  да са здрави и щастливи и наздраве  cheers

  Кескинова Hug точно тази магия няма как да се повтори, но съм сигурна,че и със следващите си партньори ще ни развълнуват, макар и по различен начин  Peace А кой знае, може и по-силно...

    

    

     Дейзи Hug привет, сериала на Туба и Къванч все още не е сигурно кога ще почне ,но до месец,два вероятно .

     А действително има слухове,че Енгин е подписал и се очаква Серенай, а и госпожа Дурак не е опровергала още тези слухове,така че сме в очакване на този евентуален тандем  smile3521

  

    Морските снимки край нямат  Heart Eyes

   

    

Последна редакция: сб, 17 сеп 2016, 22:18 от araselia

Общи условия

Активация на акаунт