Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) (16)

  • 28 639
  • 711
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 898
 newsm10
То и флуомизинът явно е измислен също от мъж Laughing Ама май си подейства пущината.

# 706
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Да не ви казвам, аз какво си помислих  Joy Joy Joy
Гладна кокошка просо сънува  Mr. Green

Полиии, ама речника ти навява интересни помисли  Mr. Green

Кристи, и е така и не е така ... има голяма доза късмет, но също толкова се отнася и за проблемите. Честно казано се радвам, че ги открих преди да съм си изпатила от тях. И днес Сигридов беше на същото мнение. Беше учуден, че нямам сп А с тази мутация. Просто ако имах някакви шансове за естествен процес, сигурно щях да стигна до същите изводи по трудния начин, а може би не ... не знам! Майка ми е родила две деца, има два А по желание, и забременява от пазене ... а е със същия ген като мен, същите тръби, че и много задълбочена поликистоза, с цикъл 4 пъти годишно. Различен ни е начина на живот, даже ми се кара за някои неща, ще много съм задълбавала, че жените раждали и без ехограф ... е да ама не са минали през ада, и не са живели след атомен взрив. Та 50 на 50 са нещата Sad

# 707
  • Мнения: 5 898
А тези от нас, чиито майки са ни разхождали навън в онзи прекрасен пролетен ден на аварията Confused И хубаво сме поели разни "ценни" неща.

# 708
  • Мнения: 3 126
Флуомизинът е ужасен също, но си върши работа вярно е.
Йолиии, толкова съм уморена, че не знам какво пиша. Ама нали изписваме темата....

# 709
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Не знам какво да кажа, честно... не се чувствам "повредена", но винаги имам едно на ум за всичко, и си ходя по лекари и това си е...
Всички ще успеете, сигурна съм! Praynig

Флуомизина беше лесен, с Розалгина се разчекнах като пиле в банята, хем стискам, хем тече, страшно е  Mr. Green

Поли, щом става дума за оправяне, значи е за добра кауза  Joy
И аз се изморих много днес ... отивам да си гледам Фермата и да заспивам, може поне на сън да ме осени нещо  Crazy Mr. Green Embarassed

# 710
  • Мнения: 3 904
Абе това с тази "авария" хич не е гаранция. Аз и брат ми не сме родени в България и не сме живели дълго тук, да не говорим, че майка ми ни хранила само с вносна храна... Ама жената си е пушила докато е била бременна, та резултатът е същия...

Иначе все съм си мислила, че ще забременея лесно, защото на майка ми й е отнело 10 години. А за мен са й казали, че ако е писано, ще бъде... Нямало да правят нищо, че била възрастна, пък имала обилно кървене...

И аз пиша колкото да пиша Simple Smile

# 711
  • Мнения: 5 898
Малко предсрочно, но слагам край на най-бързата тема до момента. Утре съм в движение и ще ми е трудно да ви хвана на време.
Нека Новата тема донесе цяла купчина  EFP preggo

Общи условия

Активация на акаунт