ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 4 [220]

  • 43 263
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 350




Инфо, интервюта, снимки...











Всички новини за сериала


       

Продукция: Ay Yapım

Продуцент: Керем Чатай

Жанр: Криминална драма

Сценаристи: Ертан Курталан и Топрак Караолу

Режисьор: Улуч Байрактар („Езел“, „Карадайъ“)

Музика: Тойгар Ъшъклъ



 

От 19-ти септември по SHOW TV






Трейлър

1 ФРАГМАН на 1-ви епизод с бг субс
Превод: Лили
Субтитри: Синан


2 ФРАГМАН на 1-ви епизод с бг субс
Превод: Ани
Субтитри: Синан



3 ФРАГМАН на 1-ви епизод с бг субс
Превод: Ани
Субтитри: Синан


Още кадри от първа серия












































Ново интервю








Архиви








Тема 1 [217]   Тема 2 [218]   Тема 3 [219]




















Последна редакция: пн, 19 сеп 2016, 23:11 от Ани (Aniska)

# 1
  • Мнения: 27 735


 Hug Hug Hug Crazy Crazy Crazy Crazy

Благодаря и лека нощ!
Утре пак ще гледам  Party Party  Laughing Laughing

# 2
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680


                 


      И аз да се разпиша  Grinning Peace

    Ани,благодаря  bouquet Hug

 

# 3
  • Мнения: 198
Айде и аз да се запиша ...страхотна серия беше и дано все така да продължават smile3501
Ани за новата темичка bouquet Hug
и един страхотен Чaчек


# 4
  • Мнения: 7 006
Ани Hug Heart Eyes
Благодаря! bouquet

Ида с ЧАчеците Flutter









# 5
  • Мнения: X
Благодаря за новичката тема!  bouquet bouquet


Лека нощ!  Hug Hug


Heart Eyes   Heart Eyes





Сладушковциии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug


Браво!  Peace Peace Party Party


Последна редакция: вт, 20 сеп 2016, 00:36 от Анонимен

# 6
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680


               https://twitter.com/SocialRatings

     
        Днес ще разберем крайният резултат  fingerscrossed Hands Thumbsup

# 7
  • Мнения: 609


Гюнайдън
food010 food010 food010

Първият ми онлайн премина вълнуващо  Party Party Party . Още съм на емоции и се излюпих саба , саба  hahaha

Екипа се е справил страхотно , като са начална серия  smile3501 , като се сработят не ми се мисли какви безсънни нощи ни чакат  hahaha hahaha hahaha

За Чачи думи нямам , всеки път ме изненадва Съвършенството  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes . Радвам се , че има толкова верни фенове и  , че с всяка следваща роля е все по- добър . Мисля , че дизито ще има успеха , който заслужава . Рейтингите са за нови фенове . Ние ще си го гледаме , въпреки тях .  Party Party Party

Благодаря за компанията , беше ми приятно да съм с вас , а на Чачи и екипа попътен вятър  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ани Heart Eyes Hug , Лили Hug Heart Eyes , безценни сте  newsm51

Ани   love001 , страхотна темичка , както винаги  Hug Hug Hug








Под тези снимки в Т са писали : Не мога да заспя  hahaha hahaha hahaha

Хубав ден , ято , аз още съм Вътре  Crazy Crazy Crazy Crazy


# 8
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Добро утро Hug Hug Hug
Ети Hug и аз съм ощи фътре яко Laughing
Невероятен екип -очарована съм Peace.Дедко май го киризим за пръв път,Арас съм го гледала във ВВ-но играят хората де.Биг боса ги събира и работи с най-добрите Peace а за музиката-неам думи

# 9
  • Мнения: 15 391
Аниии,

чудна тема  Heart Eyes Heart Eyes Благодаря!




Добрютру!




"Вътре" съм, ама трудно станах  Laughing Laughing






# 10
  • Мнения: 27 735
Гюнайдъъъъъъън  Party Party Party




 Crazy Crazy

Стели, да ти е жив и здрав любимият!  Hug Hug Tada


Мелинка е стигнала до батко Чачо  Party Party Party Party Heart Eyes Heart Eyes


струва ми се, че рейтинго нЕма да е в наша полза  Mr. Green дано греша  Whistling Whistling
а това е възможно най-динамичния епизод  Laughing  От тук насетне ще задълбаят в диалозите, ще изчезнат операторските трикове  Laughing
не, че ми пречи де  Joy важно е Съвършенството  Joy  но проектът и екипът заслужават да са на върха, да са над всички останали  Whistling  

отивам да чета реакции по чуждите теми  Mr. Green  Joy

# 11
  • Мнения: X
Добро утро  Hug Hug  Hug

И аз съм твърде развълнувана, беше много хубав епизод, доволна съм и от преживяването и емоцията, която споделям, огромна енергия е, направо се усеща във въздуха...   Peace Party Party Crazy



 Flutter Flutter Heart Eyes


Чачи е разнолик, сладък, вълнуващ, както винаги, страшен, не ми е... и драматичен още не го усещам... Имам любим момент в началото, когато се готвеше да излезе с пистолета и имаше драматизъм внушаващи етюди в кенефа, на мивката... и накрая...  Joy Joy Joy  като тръгваше се огледа в огледалото, оправи си якето, приглади се... и така тръгна... Чачи'ище!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ааа,  и Том Форд е крайно време да се самосезират...  Joy Joy Joy  Тез очила ги слага, сваля... направо чувах как касичката на Клунчо се пълни, банг- банг,  hahaha hahaha с всяко движение на ръката на Чачи към очилата...   Money Money Peace




 Heart Eyes Heart Eyes Party Party



Стели Hug Hug  Heart Eyes Да е честит празника на специалния ти човек!  bouquet Благодаря за почерпката!  Hug Чичек за теб!



 Crazy Crazy

# 12
  • Мнения: 25 350
 Hug Hug Hug как сте там ВЪТРЕ?  Joy Joy


И аз мисля, че рейтинга няма да е в наша полза.  Laughing Драгия турски зрител иска ашк, а ако Чачо участва, искат да има много ашк, чак да лепи като предните пъти  Joy Joy ама ЙОК! Ако искат  Crossing Arms Crossing Arms

Стели, да ти е жив и здрав!!!  Hug Hug bdbaloni happy bd

# 13
  • Мнения: 27 735
няма реакции  Shocked hahaha hahaha  има само бос превод  Mr. Green  и "успех"  Joy Joy

рускините са превели 1 епизод  Mr. Green  дори са осигурили бюджета за 2и  hahaha hahaha
после ще ви го свия  Peace Laughing





 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 14
  • Мнения: X
Hug Hug Hug как сте там ВЪТРЕ?  Joy Joy


Скрит текст:
И аз мисля, че рейтинга няма да е в наша полза.  Laughing Драгия турски зрител иска ашк, а ако Чачо участва, искат да има много ашк, чак да лепи като предните пъти  Joy Joy ама ЙОК! Ако искат  Crossing Arms Crossing Arms

Стели, да ти е жив и здрав!!!  Hug Hug bdbaloni happy bd

 Crazy Crazy Crazy Heart Eyes


За рейтинга не се тревожа, но съм много любопитна...  Peace


В бардака Сарп каза 5 думи, но имам доксан докуз чудни стоп- кадри от там... направи 100 физиономии наш'то прекраснейшо съвършенство...  Crazy Crazy Crazy Heart Eyes


Слагам една, к ми е най- любима, и бегам  Hug Hug Heart Eyes




 Heart Eyes Heart Eyes smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544



няма реакции  Shocked hahaha hahaha  има само бос превод  Mr. Green  и "успех"  Joy Joy

рускините са превели 1 епизод  Mr. Green  дори са осигурили бюджета за 2и  hahaha hahaha
после ще ви го свия  Peace Laughing





 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


Яяяя, тези рускини ....  Peace Grinning Grinning Кое ще свиеш, бюджета ли?  hahaha hahaha Peace


ПП Като гледам гифчето ти Иве, се сещам, забелязахте ли, във финалните кадри, като Сарп и Мерт отиваха на срещите си и ги даваха по стълбите, Сарп се изкачваше, а Мерт слизаше...  Wink

И още нещо, тази, която донесе историята следите ли я? ... наистина беше чела сценария- разделен на две екран, бла-бла... почти всичко излезе вярно, изобщо, партенки около сериала няма много...  Grinning Grinning

Последна редакция: вт, 20 сеп 2016, 09:37 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт