Philips Lumea клуб – за копринено гладка кожа

  • 109 163
  • 1 186
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 47 986
Аз ще поизчакам някоя оферта около черния петък и ще разпитам дерматолог

# 166
  • Мнения: 12 988
Нашият го взех за 799 лв, от онлайн магазин за техника. Този с 250 000 импуласа, без кабел с приставки за бикини и за лице. Покрай Коледа ще има изгодни оферти, а и е чудесен подарък:)

# 167
  • София
  • Мнения: 1 948
Мога да ви предложа да ползвате кампанията на Шел и Филипс http://www.shell.bg/products-services/on-the-road/promotions/giv … ps-equipment.html . Фотоепилаторът е на изключително изгодна цена.

# 168
  • Мнения: 984
Мога да ви предложа да ползвате кампанията на Шел и Филипс http://www.shell.bg/products-services/on-the-road/promotions/giv … ps-equipment.html . Фотоепилаторът е на изключително изгодна цена.

Точно с такава промоция си го купих аз в края на 2013 г. Simple Smile тогава имаха и сешоар в промоцията, от който също се възползвах Simple Smile

# 169
  • Мнения: 874
Мога да ви предложа да ползвате кампанията на Шел и Филипс http://www.shell.bg/products-services/on-the-road/promotions/giv … ps-equipment.html . Фотоепилаторът е на изключително изгодна цена.
тъкмо и аз щях да го пиша Simple Smile сега малко ограничения от излишни разходи и подаръкът за Коледа е готов  Party

# 170
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Благодаря и аз. Но този модел от сайта на Шел го няма в сайта на Филипс.  newsm78

# 171
  • Мнения: 368
Привет от нас отново! Simple Smile

Относно възрастта, след която препоръчваме използването на Philips Lumea - съветваме да се спазват стриктно инструкциите, посочени в описанието за всеки уред Simple Smile 
Технологията IPL (Интензивна импулсна светлина) се използва като метод на обезкосмяване от 1997 г. насам. От тогава насам няма регистрирани никакви странични ефекти или увреждания в резултат на продължителна употреба. Philips Lumea е разработен в сътрудничество с признати дерматолози и отговаря на всички изисквания към уреди за домашна употреба. Като всеки друг продукт за грижа за кожата е важно да се използва според инструкциите Simple Smile

Относно т.нар. шаблончета - бихте могли и сами да "пригодите" такива, ако се налага да ги използвате - от някакъв пластмасов материал, като ги прикрепите с лепенка. Много потребители са ни споделяли, че правят именно това  bouquet

За лампите на Philips Lumea - не, не се сменят. Но с толкова дълъг живот на уреда резултатите са гарантирани Simple Smile

pantera 666 - именно, благодарим за професионалния отговор Simple Smile Процедурите се правят през интервал от 2 седмици  bouquet

Относно цените и текущите промоции на Philips Lumea - ние поемаме ангажимента да ви информираме своевременно за всички интересни към настоящия момент Simple Smile

С пожелание за лека и спокойна вечер,
Екипът на Philips

# 172
  • София
  • Мнения: 10 698
Разбрахме,  че трябва да се използва според инструкциите, 2 пъти питам нещо и конкретен отговор няма. Или- има ли друг риск при ползване върху бенки и лунички, освен рискът от раздразване. Може ли нещо друго да се случи с тия бенки? Безопасно ли е? Вижте , имам голямо желание да взема уреда,  но имам доста бенки и шаблончетата просто нямат смисъл,  ако е с тях никаква зона не мога да обработя.

# 173
  • Мнения: 460
Аз да попитам момичетата, които го ползват - бръснете ли зоната преди процедурата? Така пише в упътването и аз така правя, но в другата тема, където споделяхме опит, всички разказват как им упадали косъмчетата, а моите намаляха, оредяха, но няма как да падат, защото  съм ги избръснала непосредствено преди фотоепилацията. Поздрави от мен!

# 174
  • Мнения: 12 988
Дес, бръснат се, ние го правим ден преди епилацията. А се бръсне, защото ако косъма има дължина , светлината се абсорбира от частта над кожата и не стига концентрирано до фоликула му , така се намалява ефекта от процедурата. Могат да се "хванат" само косъмчетата, които са във фаза на растеж, а растежът е на три фази и не е синхронизиран, затова началните 8-12 процедури се правят през две седмици.
"Опадването" ще усетиш въпреки бръсненето, защото мястото след десет дни да речем ще остане гладко.
Дори на третирана зона да мислиш че всичко си стои, не е така, просто са унищожени косъмчетата във фаза на растеж, а другите излизат и ще се махнат на следващата процедура.

# 175
  • Мнения: 1 180
Благодарим ви за активността в темата!
Както ви казахме в самото начало, Philips ще се постараят тази тема да бъде достатъчно полезна и атрактивна за всички ви – от една страна, за притежателките на Philips Lumea, а от друга – за всички, които проявяват интерес към уреда.

За да добиете най-точна представа за ползите и предимствата на Philips Lumea, с Philips се обърнахме към няколко реални потребителки на фотоепилатора във форума. И сега оставяме на Бона, Ice Queen, JACKLIN*, pantera666 и dechy приятната задача да споделят с вас собствения си опит – защо са избрали Philips Lumea, какви са резултатите, които са постигнали, както и цялостните им впечатления от уреда.
Можете да задавате въпросите си към Бона, Ice Queen, JACKLIN*, pantera666 и dechy. А Philips сa на линия по всяко едно време при нужда от съдействие.

Очакват ви още доста вълнуващи неща – възможност за тест на Philips Lumea и въпроси към д-р Елмира Павлова, информация за текущи и предстоящи промоции, а защо не и няколко Lumea срещи на живо  Simple Smile

# 176
  • Мнения: 47 986
Аз благодаря на JACKLIN* за информацията, която ми даде, наистина е ценна, и се интересувам от тест, защото не ми се дават толкова пари на вятъра.
Ще очаквам и отговора на въпроса на  magnet_for_happiness от дерматолог с интерес , защото здравето е най-важно, а космите са все пак само естетически проблем...

# 177
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Здравейте, моят въпрос е има ли някакви противопоказания при онкологично заболяване и ако не, колко време след лъчетерапия може да се използва уреда?
Благодаря!

# 178
  • Мнения: 9 865
И аз бръсна преди процедурата, обаче не навсякъде. Ръцете не ги бръсна, там процедирам с обикновен епилатор, те и без това на ръцете ми са много мижави вече, но оскубвам с епилатора, изчаквам да се покажат и ги застрелвам с фотоепилатора. Не мога да се престраша да се бръсна, независимо, че много момичета споделят, че няма Онзи ефект.
На лицето също не бръсна нищо, директно ги щракам.

За бенките, за жалост, не мога да кажа кой знае какво от опит, защото аз имам 1-2 големи (на краката), които лесно се заобикалят, не ги покривам с молив, нищо не ги правя, само ги пропускам.
За бенки, лунички и онкологични мисля че е редно да отговори специалист и на мен ще ми бъде интересно и най-вече полезно!

# 179
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Аз понякога бръсна, понякога ползвам епилатор. В упътването пише, че може да е всякаква епилация не е задължително бръснене.

Общи условия

Активация на акаунт