Philips Lumea клуб – за копринено гладка кожа

  • 109 211
  • 1 186
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9 678
Аз понякога бръсна, понякога ползвам епилатор. В упътването пише, че може да е всякаква епилация не е задължително бръснене.
newsm78
Отивам да си погледна упътването.
Ако епилатора извади корена, какво ще "убива" фотоепилатора?  Thinking

Иначе аз бръсна преди самата процедура.
За ръце и лице не го ползвам (нямам нужда просто), но не бих си бръснала лицето, ако се наложи.
По-скоро бих подрязвала с ножичка.  Laughing

Последна редакция: чт, 17 ное 2016, 13:05 от Адри́

# 181
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Аз понякога бръсна, понякога ползвам епилатор. В упътването пише, че може да е всякаква епилация не е задължително бръснене.
newsm78
Отивам да си погледна упътването.
Ако епилатора извади корена, какво ще "убива" фотоепилатора?  Thinking

Иначе аз бръсна преди самата процедура.
За ръце и лице не го ползвам (нямам нужда просто), но не бих си бръснала лицето, ако се наложи.
По-скоро бих подрязвала с ножичка.  Laughing
Да ти кажа и аз съм си го мислила какво е действието при вадене на корена, но се надявам по-компетентните потребителки и д-р Емилова да ни отговорят. Thinking

# 182
  • Мнения: 9 678
Бръснене пише в моето упътване.  Peace
КЛИК

Принцип на работа

# 183
  • Мнения: 9 865
Епилирам се и чакам да поникнат, иначе и аз не виждам смисъл.
В потребителската тема за Лумеата в КМ имаше информация за уред на друга марка, който можел да действа директно след епилация (за мен беше новост да науча, че и такова има), но този не действа така.

# 184
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168

О, моето упътване беше друго. Довечера ще погледна и снимам и аз Thinking

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Здравейте, интересно ми е при този уред пак ли е противопоказно да се ползва от хора с епилепсия? И другото, което не ми е ясно защо е противопоказно при другите лазери?

# 186
  • София
  • Мнения: 10 703
Мен ме загубихте като клиент.

# 187
  • Мнения: 375
Много моля да ми каже някой какъв е белият молив за покриване на бенките и от къде се купува?

Отново питам ....

# 188
  • Мнения: 9 678
Отговориха ти.  Peace
Бял молив за очи от който и да е козметичен магазин.

# 189
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Мен ме загубихте като клиент.
Не съм много компетентна , но за това мисля ,че е нужно лична консултация с доктор той след личен оглед да ти каже безопасно ли е . А иначе пак не много компетентно мисля,че по принцип има опасност раково заболяване ,затова не е препоръчително,освен ако не го е позволил доктор.  Peace

# 190
  • Мнения: 375
Отговориха ти.  Peace
Бял молив за очи от който и да е козметичен магазин.

Благодаря. Нещо съм го пропуснала отговора.

# 191
  • Мнения: 375
Мога да ви предложа да ползвате кампанията на Шел и Филипс http://www.shell.bg/products-services/on-the-road/promotions/giv … ps-equipment.html . Фотоепилаторът е на изключително изгодна цена.

И аз мисля да си го взема и талончета съм събрала от Шел. И да найстина няма го в страницата на Филипс. Някой има ли точно този модел да изкаже мнения.

# 192
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Аз също ползвам обикновен молив за очи.Гледам да е по-мек, за да покрива по-лесно.
В моето упътване пише, че първите процедури е препоръчително бръснене, а после може и други методи.Лично аз първия път като правих подмишници епилирах с епилатор и след пет дни ги щракнах с фотоепилатора - пак имаше ефект.После започнах да бръсна за по-бързо.

# 193
  • Мнения: 368
Здравейте, интересно ми е при този уред пак ли е противопоказно да се ползва от хора с епилепсия? И другото, което не ми е ясно защо е противопоказно при другите лазери?
Няма медицински забрани за използването на уреда при хора, болни от епилепсия.


Разбрахме,  че трябва да се използва според инструкциите, 2 пъти питам нещо и конкретен отговор няма. Или- има ли друг риск при ползване върху бенки и лунички, освен рискът от раздразване. Може ли нещо друго да се случи с тия бенки? Безопасно ли е? Вижте , имам голямо желание да взема уреда,  но имам доста бенки и шаблончетата просто нямат смисъл,  ако е с тях никаква зона не мога да обработя.
Използването на Lumea не се препоръчва заради риск от изменения. Съветваме ви да се обърнете към дерматолог, който да ви даде насоки според индивидуалния ви профил. Бихме могли да ви съдействаме и препоръчаме дерматолог, с когото да организирате среща.


Здравейте, моят въпрос е има ли някакви противопоказания при онкологично заболяване и ако не, колко време след лъчетерапия може да се използва уреда?
Благодаря!
 
След лъчетерапия кожата става изключително фоточувствителна и употребата на уреда може да доведе до изгаряния. Уредът не се препоръчва по време на лечение на онкологични заболявания.

# 194
  • Мнения: 3 020
Необходимо ли е да се маже кожата с нещо след фотоепилация - мазен крем, слънцезащитен крем и колко време след фотоепилация може да се ползва козметика на третираното място?

Общи условия

Активация на акаунт