Philips Lumea клуб – за копринено гладка кожа

  • 109 240
  • 1 186
  •   1
Отговори
# 150
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168

magnet_for_happiness, аз също имам бенки и ги избягвам, минавам доста внимателно с уреда покрай тях и досега всичко е ок. Но, не бях внимателна с татутото си, изобщо не помислих за него и се светнах на няколко места. Появи се коричка, която след това изчезна и вече ми е за урок. Така, че който има татута на места дето ще обезкосмява да бъде изключително внимателен.

Както писах и по-горе използваме уреда заедно с дъщеря ми, която е на 14 години и двете сме изключително доволни. Ако има въпроси, на които мога да отговоря съм на разположение.
Нека не забравяме целта на форума да сме полезни с опита и менията си, а не да правим всичко за награди Grinning

# 151
  • Мнения: 368
Благодаря Ви за отговора, Philips Bulgaria!  bouquet

Може ли да обясните повече за тези импулси? След изхабяването им уреда не може вече да се използва, така ли? Или се подменя лампата?

Natali_, ние благодарим за въпросите Simple Smile Лампата на Philips Lumea не се заменя, но с толкова импулси и при правилна употреба ще постигнете желаните резултати  bouquet

mariaki, давате ценна обратна връзка. Много благодарим.

# 152
  • Мнения: 11 713
Благодаря за отговорите на всички - на Филипс, но най-вече на потребителите  Hug

Аз за последно да попитам. Какви може да са нежелателните реакции, ако разреша на девойката да използва уреда, малко преди навършването на 14 години (тринадесет навършени, но все пак има още време до четиринадесет)
Предварително се извинявам, ако въпросът ми е глупав  Blush

# 153
  • Мнения: 876
Имам въпрос, на който не мога да намеря отговора.
Лампата, с която работи фотоепилаторът, "изхабява" ли се и, ако да, колко дълъг е "животът й"?
на нас ни обясниха, че лампата се изтощава, но можем да си закупим консуматив и така пак да го изполваш. Цената за лампата беше около 200 ( ако си спомням правилно). Сега се чудя кое е вярно  Thinking Може и в магазина да не са били запознати, но звучаха много убедително

# 154
  • Мнения: 375
Имам въпрос, на който не мога да намеря отговора.
Лампата, с която работи фотоепилаторът, "изхабява" ли се и, ако да, колко дълъг е "животът й"?
на нас ни обясниха, че лампата се изтощава, но можем да си закупим консуматив и така пак да го изполваш. Цената за лампата беше около 200 ( ако си спомням правилно). Сега се чудя кое е вярно  Thinking Може и в магазина да не са били запознати, но звучаха много убедително

Аз пък разбрах, че на филипс лампите не са сменяеми ... ако са ти обяснявали за друг модел фотоепилатор може. Има други модели на по-ниска цена със сменяеми лампи. Ако съм разбрала грешно ще се радвам някой да обясни как е точно.

# 155
  • София
  • Мнения: 10 704


magnet_for_happiness, jjenq, с IPL устройства не трябва да се работи върху бенки или лунички, тъй като съществува опасност да бъдат раздразнени.
Затова в повечето случаи препоръчваме, ако е възможно, да бъдат покрити с малки "шаблончета" - много дами прилагат този подход.



Какви са тези шаблончета,предлагате ли ги? И ако все пак се използват върху бенки или лунички,освен риск от раздразване има ли друг?

# 156
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Благодаря за отговорите на всички - на Филипс, но най-вече на потребителите  Hug

Аз за последно да попитам. Какви може да са нежелателните реакции, ако разреша на девойката да използва уреда, малко преди навършването на 14 години (тринадесет навършени, но все пак има още време до четиринадесет)
Предварително се извинявам, ако въпросът ми е глупав  Blush
Привет, аз моята дъщеря я започнах преди навършване на четиринадесет, като преди това беше ходила няколко пъти на кола маска. Ако следваш инструкциите и го направите заедно не виждам да се стигне до нежелани реакции:). Успех

# 157
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Здравейте, може ли да ми кажете какви са интервалите между процедурите. Правила съм две процедури с интервал 2 седмици и се чудя дали разредя или пак на 2 седмици?

# 158
  • Мнения: 9 698
Скрит текст:
Имам въпрос, на който не мога да намеря отговора.
Лампата, с която работи фотоепилаторът, "изхабява" ли се и, ако да, колко дълъг е "животът й"?
на нас ни обясниха, че лампата се изтощава, но можем да си закупим консуматив и така пак да го изполваш. Цената за лампата беше около 200 ( ако си спомням правилно). Сега се чудя кое е вярно  Thinking Може и в магазина да не са били запознати, но звучаха много убедително

Аз пък разбрах, че на филипс лампите не са сменяеми ... ако са ти обяснявали за друг модел фотоепилатор може. Има други модели на по-ниска цена със сменяеми лампи.
Ако съм разбрала грешно ще се радвам някой да обясни как е точно.

И аз знам, че не се сменят. (Не една друга марка са сменяеми.)
Но реално погледнато обявените импулси би трябвало да стигнат за много, много години.
В другата ни тема за фотоепилацията бях пресмятала. Сега ще си намеря поста и ще го сложа и тук.

EDIT:
Ох, не мога да си намеря стария пост. Правя една груба бърза сметка:
Ако за 1 процедура отиват 1000 импулса (а това според мен е адски много. Мисля, че при мен не са повече от 500 щраквания в никакъв случай), следователно за 1 година (ако се правиш всеки месец, което пак е прекалено много) = 12 000 годишно.
Уред със 100 хил. импулса = около 9 години живот.

Пак повтарям едва ли някоя ще го ползва всеки месец и ще харчи над 1000 импулса на процедура.  Wink

И финансово като се замисля не излиза скъпо в дългосрочен план.
Уред 800 лв да кажем / 10 години ползване / 12 месеца = 6,66лв месечно за епилация.  Laughing

Последна редакция: вт, 25 окт 2016, 16:52 от Ice Queen

# 159
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Здравейте, може ли да ми кажете какви са интервалите между процедурите. Правила съм две процедури с интервал 2 седмици и се чудя дали разредя или пак на 2 седмици?

В ръководството пише, че първите 4-5 процедури е препоръчително да се правят на интервал 2 седмици.

# 160
  • Мнения: 375
Много моля да ми каже някой какъв е белият молив за покриване на бенките и от къде се купува?

# 161
  • Мнения: 678
Привет и от нас, уважаеми дами!

Благодарни сме за всички въпроси, мнения, коментари. Всяко едно мнение е важно за нас.

Благодарим и за търпението, даваме и отговорите на поставените от Вас въпроси (ако сме пропуснали някой, не е умишлено  Confused )

MariyaS, можете да започнете употребата на Philips Lumea веднага щом приключите с кърменето Simple Smile

dechy, светлинните лъчи са с определена дължина - те са пригодени така, че да въздействат на космения фоликул, а не на кръвоносните съдове Simple Smile

Румяна88, процедурите са безболезнени Simple Smile Philips Lumea има различни настройки и можете да откриете най-подходящата за Вас. На линия сме за въпроси.

adamal, технологията IPL (Интензивна импулсна светлина) се използва като метод на обезкосмяване от 1997 г. насам. От тогава насам няма регистрирани никакви странични ефекти или увреждания в резултат на продължителна употреба. Philips Lumea е разработен в сътрудничество с признати дерматолози и отговаря на всички изисквания към уреди за домашна употреба. Като всеки друг продукт за грижа за кожата е важно да се използва според инструкциите Simple Smile

rummi_pl, HAPPY,
, Приетата минимална възраст да започне IPL епилация е 14 години Simple Smile

И между другото, малко полезна информация: в Технополис в момента Philips Lumea SC2009 e на цена от 849 лв. + подарък дамски тример Philips тип писалка   bouquet

Оставаме на разположение.

Поздрави,
Екипът на Philips Bulgaria

Благодаря,  щом отбия бебето започвам наново с процедурите.
С нетърпение очаквам имената на избраните дами,  дано да съм сред тях. Peace

# 162
  • Мнения: 13 025
Бенките покриваме с бял, мазен молив за очи. Дъщеря ми прави процедурите през две седмица, така ще е докато оредеят, след това и веднъж месечно е достатъчно. Аз след процедурите в салон, вече няма почти нищо, но веднъж годишно си ходя, ако се появят нови косъмчета да ги третирам.
Руми, нищо няма да стане ако е на 14 без два месеца, не се тревожи. Само ако има бенки ги покривайте.
Аз ползвам уреда на щерката, само за мустак (има си специална приставка за лице) щракала съм се към 8-9 пъти и имам много добър ефект, останаха няколко косъма и то само от едната страна Crazy Simple Smile Пак добре, че не са в средата:))

# 163
  • Berlin
  • Мнения: 11 307
Доколкото разбирам, е по-добре да се закупи от модела с повече хиляди импулси, нали така? Голяма ли е разликата е цената и само това ли са разликите при моделите? И какво е предимството на Филипс Лумеа пред другите фотоепилатори на пазара?

# 164
  • Мнения: 9 865
Когато аз избирах моя фотоепилатор, в магазина, от който го купих предлагаха три модела с >250 000 импулса, един модел  >100 000 и един с >80 000. От трите модела с най-много импулси разликите бяха дали работи с кабел или без и какви приставки има (за интимна зона и за лице). На мен ми беше важно да е без кабел (мразя кабели, други ги предпочитат с кабел, за да не чакат зареждане) и най-вече да има приставка за лицето.
За цените, зависи от магазина, но в големите вериги започват от 600 до към 900 лв., излизат и разни промоции. Peace


Доколкото разбирам, е по-добре да се закупи от модела с повече хиляди импулси, нали така? Голяма ли е разликата е цената и само това ли са разликите при моделите? И какво е предимството на Филипс Лумеа пред другите фотоепилатори на пазара?

Общи условия

Активация на акаунт